Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja tez wszystko kupuje w tym sklepie 🙂 ceny lepsze niz na allegro 🙂 ostatnio kupilismy materacyk, wanienke, stelaz pod wanienke i 2x przescieradla. Dostalismy od razu karte rabatowa 4%, zawsze to cos 🙂 Daga moge Ci pozyczyc zawsze bedziesz mjiala pare zl taniej skoro tam kupujesz wszystkie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula83 napisał:
Karinka, a jaki materacyk kupiłaś? Bo ja mam niby wybrany na allegro ale tak pytam z ciekawości bo może się okazać że w tym sklepie kupię faktycznie taniej.


Ja kupilam z gryki i kokosa. Baba mi tlumaczyla ze przez pol roku dzieko spi na plaskim a potem sie przeklada na pikowana strone i ksztaltuje kregoslup czy brzuszek. Kosztował 77 ale wydaje mi sie, ze jest tego wart 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej wiecej tak to wyglada. Na allegro wychodzi 3 zl taniej tylko tak naprawde nie wiesz do konaca co ci przyjdzie....

http://www.allegro.pl/item803096436_materac_kokos_gryka_pianka_120x60_lozeczko.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny: Ja juz po sniadanku 🙂 My dzis na obiad wybieramy sie do mojej mamy 🙂 zrobilam zamowienie na co mam ochote wiec obiadek bedzie wysmienity:P:P

dzis pogoda juz troche gorsza ale na srode zapowiadali 15 stopni 🤪 🤪 🤪

A gdzie sie podziewa nasza Aga??
Asia pewnie pojechala w Tatry bo tak planowali, chociaz pogoda nie jest juz taka jak wczoraj 😞 😞
Jutro do lekarza 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

Miłego dnia brzusie mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 🙂
Jestem Karinko jestem, wczoraj nie dotarłam bo pojechalismy do teściowej na obiad a potem do znajomych, no i tak fajnie było że wróciliśmy do domq dopiero o 23.30. Tak się słuchajcie uśmiałam że bałam się że urodzę. Ale polecam każdej z Nas taką dawkę śmiechu.
Dziś siedzę sama do popołudnia, mój mąż dziś wykłada na uczelni więc nie wiem o której wróci, może ugotuję coś szybko i pojedziemy z adrianem do leroy merlin dokupić lampkę stolikową do kompletu do lampy 🙂, zobaczę póki co biore sie za sprzątanie 🙂
Miłego dnia moje kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już sprzątnęłam Karinko, tylko odkurzyła, bo moja psina strasznie brudzi. A dziś mój mąż zrobił mi pobódkę, mianowicie zakradł się z Luną do naszej sypialni i pozwolił jej wejść, ta jak zobaczyła mnie w łóżku to od razu wskoczyła, tak się cieszyła że mało mnie nie stratowała z tej radości, potem to samo zrobił adrianowi, no to tam radości już nie było końca, tak szalała że się o młodego martwiłam czy ujdzie z życiem hihihi.
Teraz biorę się za gotowanie zupki, bo na drugie upiekłam sobie wczoraj 😆 szynkę wieprzową, będzie w sosie z podgrzybków 🙂 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dziewczynki, nie pojechaliśmy nigdzie bo jak się obudziłam rano i zobaczyłam deszcz za oknem to stwierdziliśmy że nie ma sesnu jechać bo i tak nie pochodzimy, co to za przyjemność w deszczu... Coś ostatnio nie mamy szczęścia do pogody. Liczę że jednak jeszcze się poprawi i gdzieś się dzisiaj wybierzemy żeby nie siedzieć w domu.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczynki, jak Wam minął dzień?? my bylismy popołudniu na zakupach, a potem prasowałam.
Teraz zmykam do spanka, trzymajcie kciuki jutro mam glukozę 🙂
Asiu spotkanie aktualne , tyle że do środy muszę byc w pracy, więc proponuję czwartek u mnie 🙂
Dajcie znać co Wy na to 🙂
A teraz miłej nocki mamusie i brzusie, Dziewczęta i chłopcy 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...