Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monkado mi w pierwszej ciąży Mężul wmawiał że na pewno będzie Dziewczynka, oboje bardzo chcieliśmy i tak się nastawiliśmy. Po USG na którym dowiedzieliśmy się że będzie Chłopczyk Mężul od razu skakał z radości, szczęśliwy i dumny że będzie miał Syna (mimo że na początku chciał żeby była Córa), ja natomiast chwilowo byłam troszkę "rozczarowana".. za to na drugi dzień byłam już bardzo szczęśliwa że będzie pierwszy Syn 🙂 🙂 Tak sobie myślę że nie ważne co początkowo chcemy, po tym jak już poznamy płeć zakochujemy się w "tym" a raczej w kimś co Nam los zsyła 🙂

A balet rewelacja 😁 😁 😁 😁 Masz oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam,

Monkado czkawka to normalny objaw mnie uż lekarz na ostatniej wizycie pytał czy brzucholek mi nie podskakuje i raz się złapałam ale tak króciutko 🙂

Ala co do upławów to ja swędzi i piecze to ja bym zadzowniła do lekarza prowadzącego nie ma co siedzieć i zastanawiać sie czy to normalne. Ja jak mi wyszły liczne bakterie w moczy to dostała Fenisept URO czy jakoś tak i poszło w nipamięć PH w pochwie wróciło do 5 i jest ok 🙂

Rosi ale Ci zazdroszczę szczęściaro 🙂 oczywiscie pozytywnie zazdroszczę 🙂 też bym chciała tak wyjazd no ale narazie nierealne...

Kinia fajnego masz tego Nikosia 🙂 komicznie musi to wyglądac jak wkłada smoczek do pępuszka 😁

Co do smaków to ja ani słodkie ani kwaśne... ale od kwasnego mnie odrzuciło a słodkie jeszcze jakoś zjem ale żadne czekolady, koktalje to nie feeee ale owoce jak najbardziej i pączki 🙂 raczej niecodzienne potarwy za mną chodza tylko takie bez mięsa 😁 idę robić kurczaka po chińsku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Dziewczyny wlasnie wrocilam ze sklepu jest taka sliczna pogoda 🙂 pelno sniegu wszedzie a sloneczko tak mocno swieci 🙂 ide nas pakowac bo dzis jedziemy do mojej rodzinki i rodziny meza 🙂 a jutro urodzinowa impreza przyjaciela meza 🙂 oczywiscie bede wchodzila jak najczesciej na forum zeby nie miec zaleglosci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
Hey Dziewczyny wlasnie wrocilam ze sklepu jest taka sliczna pogoda 🙂 pelno sniegu wszedzie a sloneczko tak mocno swieci 🙂 ide nas pakowac bo dzis jedziemy do mojej rodzinki i rodziny meza 🙂 a jutro urodzinowa impreza przyjaciela meza 🙂 oczywiscie bede wchodzila jak najczesciej na forum zeby nie miec zaleglosci 😁 😁
no to życzę udanej imprezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buszuję po necie i szukam jakiegoś imienia dla chłopca, wiem że to jeszcze wcześnie ale dla dziewczynki na pewno chcę LENA a dla chłopca... oj ciężko. Może jakieś propozycje???? 🙂 Mam jaką tam wstępną listę, która pewnie 1000 razy się zmieni ale o tych mogłabym podyskutować z Mężulem 😁

ALAN
DOMINIK
FILIP
JAKUB
OLAF
SEBASTIAN

Co myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Buszuję po necie i szukam jakiegoś imienia dla chłopca, wiem że to jeszcze wcześnie ale dla dziewczynki na pewno chcę LENA a dla chłopca... oj ciężko. Może jakieś propozycje???? 🙂 Mam jaką tam wstępną listę, która pewnie 1000 razy się zmieni ale o tych mogłabym podyskutować z Mężulem 😁

ALAN
DOMINIK
FILIP
JAKUB
OLAF
SEBASTIAN

Co myślicie???


hehe u mnie będzie Lena albo Laura i Jakub 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Ala co do upławów to ja swędzi i piecze to ja bym zadzowniła do lekarza prowadzącego nie ma co siedzieć i zastanawiać sie czy to normalne. Ja jak mi wyszły liczne bakterie w moczy to dostała Fenisept URO czy jakoś tak i poszło w nipamięć PH w pochwie wróciło do 5 i jest ok 🙂
quote]

Ja już dostałam leki, byłam w środę u lekarza dzis juz jest po wszystkim, ale antybiotyk trzeba brac do końca.

Dziewczyny a jak u Was z zębami, bo mi sie chyba zaczyna jeden psuc, a boje sie dentystów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Buszuję po necie i szukam jakiegoś imienia dla chłopca, wiem że to jeszcze wcześnie ale dla dziewczynki na pewno chcę LENA a dla chłopca... oj ciężko. Może jakieś propozycje???? 🙂 Mam jaką tam wstępną listę, która pewnie 1000 razy się zmieni ale o tych mogłabym podyskutować z Mężulem 😁

ALAN
DOMINIK
FILIP
JAKUB
OLAF
SEBASTIAN

Co myślicie???
Sebastiany są wredne, znam dwa przypadki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

tak czytam piszecie o imionach my wybralismydla dziewczynki Lena a dla chlopca Olivier ale jutro sie okarze ktore zostanie 🙂) bo jutro mam wyczekane usg.
ja teraz jestem po pracy i padam z nog musze sie polozyc na chwilke i potem obiadek zrobic a najgorsze ze nie wiem co ugotowac jutro i po jutrze 😁
ja narazie sie czuje super tylko zmeczona po pracy jestem a tka to bomba 🙂
oby tak dalej , a jak mi brzuch urusl 🙂) haha normlanie szok ttydzien temu jescze byl malutki a tu taka pila teraz...
ok ide sie przespac chwilke i zagladne pozniej. pozdrawiam.
A co do wozka to ja wybralam Graco 3 kolowy pewnie czesc uwaza ze malo wygodny ale ja nie bede go duzo uzywac wiec powinno byc super jak nie to dokupie cos innego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
hej

tak czytam piszecie o imionach my wybralismydla dziewczynki Lena a dla chlopca Olivier ale jutro sie okarze ktore zostanie 🙂) bo jutro mam wyczekane usg.
ja teraz jestem po pracy i padam z nog musze sie polozyc na chwilke i potem obiadek zrobic a najgorsze ze nie wiem co ugotowac jutro i po jutrze 😁
ja narazie sie czuje super tylko zmeczona po pracy jestem a tka to bomba 🙂
oby tak dalej , a jak mi brzuch urusl 🙂) haha normlanie szok ttydzien temu jescze byl malutki a tu taka pila teraz...
ok ide sie przespac chwilke i zagladne pozniej. pozdrawiam.
A co do wozka to ja wybralam Graco 3 kolowy pewnie czesc uwaza ze malo wygodny ale ja nie bede go duzo uzywac wiec powinno byc super jak nie to dokupie cos innego 😁
witamy i czekamy na wieści po usg 🙂 a teraz leć odpoczywać 🙂 imiona ładne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...