Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Tosia dzieki za komplement....pazurki zeczywiscie sa typowo wiosenne 😎 😎 😎ale zdjecie robilam brzucholowi a nie pazurka 😁 😁 😁 😁 😁 😁opowiedz wiecej o tym wozku bo ja nie mam okazji go obejzec....jak kolory asja i europa???kola ma strasznie duze, skladalas go moze zajmuje duzo miejsca i jeszcze jedno ciezki jest????bo ja mam go ciagle w glowie i dlatego zaden inny mi sie nie podoba
witam nowa kolezanke 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Tosia napisz wiecej o tym wozku, ja nie widzialam go jeszcze na zywo tylko w necie , ale kurcze tak mi sie strasznie podoba, musze sie chyba wybrac do sklepu i obejrzec go sobie 🙂 mi to sie antarctica podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Plusem jest to, że super się prowadzi i nie czuje się tego, że trochę waży, bardzo delikatny 🙂 Przednie kółka wydawały mi się dużo większe na zdjęciach niż w rzeczywistości 😞 Asia-bardzo ładny kolor, podoba mi się połączenie różu z czernią. Europy nie było jako jedynego. Reszta seledyny, fluopomarańcz 😞 I Antarctica, wielkie zaskoczenie-jest fioletowa 🙂 Dlatego ja muszę się poważnie zastanowić nad kolorem, zdecydowanie bardziej wolę kolory z Xlandera XA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj temat wózków jak zwykle na pierwszym planie 🙂

Ja po usg! Wszystko w porządeczku, synuś wygląda na zdrowego, waży już 556g 😁
Tylko jest jedna rzecz która mnie martwi...
Lekarka na sam koniec jak mi dawała wynik usg powiedziała, że napisała naczynia pępowinowe wokół karku, ale on nie jest owinięty tylko ma ją zarzuconą...
Nie wiem co o tym myśleć...
Lepiej żeby się już nie przekręcał (leży główką w dół), bo nie daj Boże jeszcze by się mogła zacisnąć!!!! Boże nawet nie chce o tym myśleć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze w środę mam usg u swojego gina, miałam nie iść ale chyba jednak pójdę, niech on też to zobaczy, może coś więcej mi powie.
To było normalne usg, nie 4D.
Marta prawdopodobnie szykuje się drugi gigancik, widać taka uroda moich dzieci, Franek jak się urodził ważył ponad 4kg, ten pewnie też tyle będzie miał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ja właśnie o tej europie myślę 🙂 jeżeli owa o kolorze jutro albo we srodę wybiorę się do entliczka bo ma już być to pooglądam i się wypowiem 🙂

Karola nie przejmuhj się pępowiną bo w łonie dzidziuś jest bezpieczny a gdy by przy porodzie miało być coś nie teges to robią cesarkę tak koleżanka miała bo dziecko miało pępowine owiniętoą właśnie po za tym mogłaś zapytać co to znaczy jak asz wątpliwości to zadzwoń i powiedz ze Cię to niepokoi i żeby powiedziała o co kaman 🙂

Marta te drzwi fajne i w ogóle ale bardzo delikatne wrrrr Nam jak łóżko wnosili do pokoju to imbecyl porysował futryne 😠 ale drzwi bardzo mi się podobają. upiekłam rogale i właśnie isę zajadam mniammmm a dziecko daje mi tak czadu dzisiaj ze ho ho chyba disco sobie robi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja sama nie wycisnęłam bo nie dałam rady, lekarze mi go wycisnęli.
Kasialeczek o widzisz to dobrze, że napisałaś o tym, bo wolałabym żeby Kacperek nie był tak duży jak jego starszy braciszek, bo jak mi znów przyjdzie rodzić naturalnie to uuu...
Tamtej lekarce nie będę już zawracać głowy, niech mój doktorek sam zobaczy i zobaczymy co powie. Ona chyba miała na myśli, że on nie jest nią owinięty wokół szyi tylko ma ją zarzuconą na karku z tyłu (tak jak ksiądz ten swój szal).
Też bym zjadła rogaliki, mniam mniam!
Ale zjadłam krupnik i chyba usmażę sobie jeszcze frytki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, mam to samo. 😁 Dzisiaj ludzie się pytali kiedy termin, bo już taki brzuszek okrąglutki 🤪 Dodam, że byłam w koszuli luźniej 😁
Ja usmażyłam sobie schabowe 😁 Pora na spacer po ..... ARBUZA! 😁 Mój mały musi tak go lubić, że to tylko kwestia zjedzenia arbuza, a u Jaśka czkawka 😁 Tak musi się wód opić, że później mu wszystko wysiada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wyleżałam się godinę w wannie czuję się jak nowo narodzona 🙂 pazurki obcięte piling, depilacja normalnie czuję się jak laseczka na wydanie a nie mężatka w ciąży hahaha może co wyrwę u dentysty bo idę z męzem ale tylko za rękę go trzymać 😜 wsunęłam rośiół mniam w ciąży ta zupa mogła by być codziennie 🤪 idę się szykować bo za 15 minut mamy być u dentysty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 melduję się i ja 🙂
moje plecy miały się dobrze dopóki nie posiedziały w pracy 8 godzin, za mało ruchu, jutro muszę więcej z pokoju wychodzić,
dzisiaj to praktycznie przesiedziałam, bo jakoś tak się brzydko czułam 😞 taka nieatrakcyjna, szara mysz 😞
tak czy inaczej mnie też dzisiaj wszyscy mówili że brzuch mi przez wekend urósł, też byłam w luźniejszej koszuli, a poza tym wczoraj na wieczór pojadłam sałaty greckiej i kurczaka pieczonego, to miał prawo mi dzisiaj odstawać,
jednak na noc nie mogę jeść, bo teraz jak już dołożyłam śniadanie, drugie śniadanie i obiad to straszne boleści mam, a kupki nie ma 🙂
Karola zapytaj jeszcze lekarza o pępowinę, ale koleżance pamiętam lekarz mówił, że w brzuszku nic się nie stanie, a najważniejsze żeby przy porodzie było ok. no ale to na pewno wtedy sprawdzą
U nas pogoda też dzisiaj gorsza, podobno od jutra znowu ma się ocieplać 🙂 sama nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo butów nie mam na płaskim obcasie, a na balerinki to jeszcze za zimno

Martwią mnie te moje plecy, myślałam że to jednorazowe łupnięcie, a wygląda na to, że teraz to się będzie powtarzać i uważać trzeba,
koleżanka mi w pracy mówiła, że z córką jak była w ciąży to przez 3 miechy ciągnęła nogę za sobą, bo tak jej mała uciskała i jeszcze miała zdrętwiałe dwa palce u ręki,
nie ogarniam tego wszystkiego, pomyśleć że takie zmiany są możliwe w naszych ciałach,

moja mała myszka dzisiaj po raz pierwszy szaleje cały dzień, chociaż teraz coś cichutko jest,
a od 8 rano co chwilę, jak tylko siądą albo stanę w miejscu to kopniaczki są 🙂
Idę w poniedziałek 26 na prenatalne to zobaczymy jak duża rośnie, no i w końcu czy ta myszka to myszka czy myszek 😁

Agnieszka witaj na forum i gratuluję córy 🙂

zmykam garnki pomyć, zajrzę wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze jedno
moje łóżeczko które sobie upatrzyłam z ikei białe hensvik nie ma wyjmowanych szczebelków,
poproszę o opinie : czy wyjmowane szczebelki są potrzebne?
mój mężulek wymyślił, że wywierci otwory u góry i będziemy je górą wyjmować 😉
ten jak coś wymyśli to normalnie ręce opadają,
dobrze że ma mnie i mogę go na ziemię sprowadzić czasami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet nie pomyslalam o tych szczebelkach... Ja bede miec lozeczko od mojej sasiadki Bo ona chce Kupic normalne lozeczko dla swojej corki(1,5roku) I teraz dalyscie mi do myslenia 🤪 🤪
Ja dzis zauwazylam pierwsze rozstepy na brzuchu nie sa jakies bardzo widoczne ale zaczynaja wychodzic wy tez juz macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...