Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, fakt, że jak ciepło to nas tu mniej ale nic dziwnego 🙂 Ja też wczoraj na wycieczce byłam i u teściów na kawie i potem jeszcze na spacerku no i przesadziłam z chodzeniem bo wieczorem znowu problemy z brzuchem się zaczęły 😞 Ale już ok. U nas niestety wczoraj nie było takiej rewelacyjnej pogody, nieco ponad 10st i dość pochmurno. A dziś to już w ogóle, szkoda gadać.

Pisałam już Wam, że nam teście obiecali kupić wózek no i wczoraj teściowa mówiła, że to chyba nie będziemy się aż tak spieszyć z tym, żeby kupić tak na tydzień przed 🤪 🤪 ona znowu z tym zapeszaniem. I jeszcze wyszło z tego, że chcą jechać po niego z nami, ale to jakoś przeżyjemy chyba 😉

kasielaczek rzeczywiście miałaś napięty plan w ten weekend 🙂
Kinia, ten Twój przepis to na jaką blachę jest? Taką normalną, dużą czy na małą foremkę? I w ilu stopniach pieczesz go? Mam zamiar dziś upiec 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam sie i ja po dlugim wekendzie nie pisalam ale czytalam was na biezaco.....ja sobote spedzilam na ogladaniu wozkow i powiem szczerze jestem zalamana bo nic mi sie nie podoba mam tylko xlendera w glowie ale nie moglam go obejzec bo go tu nie maja.....mam nadzieje ze jak przyjade do rodzicow to uda mi sie go obejrzec bo to tez moj faworyt.....a dziewczyny przy wyborze wozka zwracacie uwage jaki on jest duzy po zlozeniu ....polecam bo niektore wozki zajmuja bardzo duzo miejsca w bagazniku np maxcosi a ze ja zamierzam czesto do rodzicow przyjezdzac tak wiec troche miejsca potrzebuje 😁 😁 😁 😁trzy walizki dla mojej juli:i no i 3 dla mnie 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Ja tez uwazam sezon grilowy za otwarty w sobote po zakupach zobilismy glira z sasiadami bylo ardzo przyjemnie zato w niedziele wymyslilam spacer pogoda byla taka sobie a my nad jezioro pojechalismy i 3 km w kolo jeziora zaliczylam powiem ze to chyba bylo zaduzo bo wieczorem czulam sie jak detka o 20.00 bylam juz w lozku.
zapomnialam kupilam pierwsze body i skarpetki dla mojej niuni 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
a wrzucilam moj brzuszek 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
a u nas dzisiaj też pogoda sie nie popisała, tzn 10st jest ale słońca nie widze.. 🤔 no nic idę na spacer tak czy siak 😁
Kasialeczek czy mówisz o tych zapiekankach skawińskich tam koło dworca?
Smerfetka śliczny brzusio 🙂
miłego dnia wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, czytałam Was wczoraj ale za wiele nie pamiętam, więc nie obraźcie się ale nie poodpisuję.
My całą sobotę byliśmy na dworku, najpierw do południa posprzątałam w domku a później całą 3 a raczej 4 pojechaliśmy na spacer na tamę 🙂 Zajrzeliśmy też do moich rodziców przy okazji, bo mieszkają za Wisłą, na kawę i ciacho a jak wróciliśmy do domu to ukręciłam na szybko zupę, zjedliśmy i z Frankiem znów na spacerek poszliśmy, pochodziliśmy z moją koleżanką a na wieczór przyjechali moi rodzice i nas zabrali do siebie. Niedzielę mieliśmy wyjazdową, byliśmy na wsi u rodziny, w kościele i u teściów. Dziś pogoda już do bani, niecałe 10 stopni i pochmurno. Za godzinę przyjedzie teściowa popilnować mi Frania a ja jadę na usg, dzisiaj niestety sama bo mąż w pracy. Oby tylko wszystko było dobrze....
Uciekam ogarnąć w chałupce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mamusie 🙂 nie bylo mnie przez weekend jak czytam wasze posty to podobnie mialam pracujace te dni o oczywiscie ta pogoda.. nie moglam jej nie wykorzystac na spacerek 🙂
w sobote oczywiscei zabralam sie za sprzatanie, maz umyl okna ale jak sie okazalo wieczorem tylko te od ulicy, to jedno co wychodzi na podworko i jej miniaturowych rozmiarow to juz nie umyl, bo jak stwierdzil nie widac go ;p - faceci.. wieczorkiem pojechalismy do znajomych, maja taka slicznia corunie pol roczna Natalke , i chyba za bardzo sie jej nadzwigalam bo pozniej brzuszek troche bolal 😞
W niedziele na oboiadek przyjechal moj tata z siostra, bylismy na spacerku potem przyszli do nas brat mojego meza z zona i posiedzielismy sobie troszke 😉 wiec jak same widzicie nawet nie mialam kiedy zajrzec ale nadrobilam, wszystko przeczytalam, dobrze ze nie bylo tego bardzo duzo 🙂
ania- mam nadzieje ze bol minal. ja mam ogolnie problemy z kregoslupem, przed ciaza tez mnie spotykaly takie napady bolowe, ale teraz to jest masakra, prawie codziennie mam jakby atak rwy kulszowej , od kregoslupa to az cala noga prawa boli ze stanac sie nie da. problem sie przekrecic na bok , wstac, usiac no i chodzic. ale powiedzialam sobie ze wytrzymam wszystko.. dla malenstwa 🙂
kasialeczek - ja tez mam problem bo nic oprocz xlandera mi sie nie podoba tylko szkoda ze one takie drogie, maz powiedzial ostatnio ze tesciowie nam sie doloza do wozka, ale szczerze to watpie bo jeszcze nic nie dostalismy od nich od kat jestesmy po slubie , wczesniej zreszta tez nie, nawet na wesele nie dali ...( ale co do wozka zobaczymy moze ie zlituja, choc ja uwazam ze powinni sami kupic wozek bo moi rodzice to nam mebelki dla dziecka kupili
a tak przy mebelkach to znalazlas cos interesujacego monkado?
mam nadzieje ze wyjdzie mi to ciasto bo tez spisalam sobie przepis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja nadal jakos bez humoru... moze to przez hormony ale jakos mi smutno a jak mysle o siostrze to placze... rozmawialam z nia mowi ze jesli tak sie stalo to dobrze ze teraz a nie jak ciaza sie rozwijala np ktorys juz tydzien bo pewnie przezylaby bardziej... rozmawiajac ze mna mowi ze juz sie pogodzila ale szkoda jej i lzy same cisna jej sie do oczu... powiedzialam jej ze mi teraz tak glupio cieszyc sie swoja ciaza...mowic jej co kupilismy czy co na usg to powiedziala ze glupia jestem i mam nie wymyslac tylko jej mowic jak jej chrześniak sie ma...nie chce mnie stresowac bo wie ze ja panikuje zaraz.....

wczoraj wrocilismy od rodzinki z wroclawia weekedn u nich spedzilismy a dzisidziemy poogladac wozki 😁 moze humor sie poprawi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki,
czytałam (w miarę) na bieżąco ale nie miałam czasu za bardzo na odpisanie. Od niedzieli mam na głowie teściową, bo u siebie na wsi robi remont i nie miała gdzie się podziać.
U nas pogoda dzisiaj już znowu kiepska. Chłodno się zrobiło, mam nadzieję ze tylko nie będzie padać.
W sobotę zadzwoniła moja koleżanka i zaoferowała mi wór ciuszków po swoim synku 🤪 Oczywiście nie odmówiłam 😁 i umówiłyśmy się zaraz po świętach. Już się nie mogę doczekać 😁
Na razie uciekam, miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ciężaróweczkom 😜

przed chwilą wstałam i mąz mi wierci dziurę w brzuchu zebym mu zrobiła rogaliki z francuskiego z różą... nie daje mi spokoju a koleżanka przywiozła mi ciasto (pracuje w Fornetti) więc tylko rozwałkować pociachać, nafaszerować różą i wrzucić do pieca... ale najpierw jajoszka na boczku ☺️

Monkado dokłądnie o te zapiekanki mi chodzi więc na Bieńczycach są tego samego smaku 😁 no niestety pogoda dzisiaj nie rozpieszcza 🤢

Dzisiaj obudziło mnie figlowanie mojej małej chyba fikołki robiła bo śniło mi się że zajmuję się 3 miesieczną córeczką mojej cioci (w rzeczywistości nie ma córeczki i 3 miesięcznego dziecka) i że nosiłam ją na rękach była dość ciężka i tak jak by z zazdrosci moje dziecię zaczęło mnie kopać po czym obudziłam się i takie kopniaki dostawałam ze zaczęłam ją gaskać i rozmawiać z nią. Właśnie rozmawaicie ze swoimi brzuszkami? bo ja rozmawiam mówię jak bardzo kocham i w ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia też się zatrzymałam na tym programie jak usłyszałam Zoja 😁 Wczoraj już prawie męże namówiłam, prawie przehandlował imię córki za projekt domu 😁 😁 coraz bliżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 a co my mielismy z aprzejscia z tymi drzwiami... jeszcze nie ma listew wykonczeniowych;( bo tak sie wkopalismy w beznadziejna firme, ale drzwi mi sie podobaja bardzo 🙂 ) ale mysle ze juz niedlugo je założymy ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁Witam nową mamusię 🙂
Rosi, normalnie się uśmiałam wczoraj. Już miałam Ciebie i Waszą Zojkę przed oczami 🙂 Mąż jak nie mówi definitywnie \'nie\' to znaczy, że pewnie da się urobić 😁 Zgrywa takiego ciężkiego 🙂
Kasialeczek byłam dziś w sklepie oglądałam xmove\'y 🙂 Teraz jestem w wielkiej kropce, bo powiem Ci, że kolory są żarówiaste, a ja nie chce takiego 🙂 Fajnie się prowadzą po sklepie 😁 W miare fajnie wygląda ten różowy w połączeniu z czernią, ale mój faworyt Australia i Antarktyda to masakra 😁 Antarktyda jest jasnofioletowa, nieładna 🥴 Zielony to normalnie seledyn, a pomarańczowy ma kolor kamizelki odblaskowej 😁 Niestety mojego Jaśka w róże nie wrzucę, więc nie wiem co mogę wybrać, bo żaden mnie nie zachwyca 🤨
Dziewczyny, śliczne te Wasze brzusie 🤪 Mój się dzisiaj chyba zaczął popisywać 🙂 Ja go łaskoczę (wiem,wiem jestem wredna! 🙂), a on mi kopie w to miejsce i na brzuchu widać kiedy 🤪
Smerfetka, śliczne zielone pazurki! 😁
Ja wrzucę pewnie jakieś fotki w środę bo mam 3d/4d 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową Koleżankę w naszym wspaniałym gronie 🙂 🙂
Kasiulek już mam tabelkę 🙂
Ja wczoraj debatowałam z mężem o imieniu i już mamy dwa ostateczne do wyboru: Jaś lub Franciszek. Ale idzie bardziej w kierunku Jaśka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ilka, no to będą dwa Jaśki 🙂


A właśnie tak mi się wydawało że któraś z Was już wspominała o Jasiu, tylko zapomniałam i miałam sprawdzić w tabelce 😉 Tosia to możemy przybić sobie piątkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...