Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyle co zrozumialam jak Damian mowil ze chce go zostawic chyba dlatego ze ona mysli ze to jej wina... ale tak nie jest... nie wiem co mam robic... z calego serca wspolczuje wszystkim kobietom ktore przez to samo przechodzily sa cholernie silne!!!! Ja od samego poczatku pokochalam kruszynke ktora mam pod sercem i nie wyobrazam sobie jej stracic... jestescie wielkie dziewczyny....i czy to pierwszy tydzien ciazy czy 6 miesiac to jest nasze dziecko i stracic ciaze to cos okropnego 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Ale mi przykro, Daria bardzo wspolczuje Twojej siostrze. ja tez modlilam sie do konca 3 miesiaca zeby tylko nie bylo krwawienia, mialam caly czas powtarzane ze nie zajde a jak zajde poronie, to takie smutne, wiedziec ze masz w sobie ta fasole a tu nagle bach i wszytstko Ci sie sypie. Wiem, ze dla Ciebie to tez jest ciezka sytuacja, musicie byc przy niej, chociaz mam nadzieje ze jescze to nie oznacza najgorszego!!! trzymajcie sie tam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytałyście jak romantyczny wieczór, tak więc ze szczegółami nie opowiem bo jest za wcześnie.. ale była wspólna, długa kąpiel a później.. było miło 😉 😉 😉

Kasiulek to całe rodzinne to dla mnie śmiech na sali, ale każdy grosz się liczy niestety.

Witaj Marta, gratuluję Synka! 🙂

Karola jestem w szoku na jakiego urzędnika trafiłaś!!!! Co za kretyn skończony żeby proponować pracę i to jeszcze taką, kobiecie w 6mcu ciąży!!!!!! Masakra :/
Śliczny masz brzuszek! 🙂

Rosi ode mnie też klaps w tyłek za noszenie torby! 😉 Jak się dzisiaj czujesz???

Kasiulek, Karola u Nas jest tak że jak Nikoś chce sobie połazić po kimś to tłumaczymy że po Mamie nie wolno skakać bo ma Dzidzi w brzuszku i idzie na Tatę 😁 😁

Ania jejku współczuję tej akcji z autem, pech w tym przypadku to mało powiedziane.

Morskooka gratuluję rozpoczęcia szkoły rodzenia 🙂

Daria też się popłakałam jak przeczytałam o Twojej Siostrze, wiem jak musi być Jej ciężko i Tobie razem z Nią. Przykro mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kinia, lepiej ale leżę albo ewentualnie siedzę cały dzień 😞 Wstaje na siku i do lodówki tylko i brzuch mam normalny a w pachwinach mnie tylko kilka razy zakuło, więc może rzeczywiście przesadzałam wcześniej z zajęciami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde a ja tak aktywnie spędziłam pierwszą część dnia że teraz najchętniej poszłabym spać... Opiszę Wam co dziś zrobiłam:
Pobudka 7.30, Nikoś jeszcze oglądał bajki więc ja biegiem do łazienki i umyłam sedes, wannę i umywalkę, później poszłam do kuchni tam przetarłam półki w lodówce, umyłam zlew i kuchenkę. Szybkie śniadanko, poprzecierałam kurze i odkurzyłam. Wyszliśmy o 10.30, byliśmy z moją Mamą po firankę do Nas na przedpokój i tak połaziłyśmy po placu, zjadłyśmy pyszne zapiekanki (Kasialeczek, Monkado kojarzycie zapiekanki z Bieńczyc?), troszkę dalej lody włoskie, do apteki i na nóżkach do domu. Wróciliśmy o 13.40, Nikoś usnął więc rozebrałam Go i do łóżeczka. Na szybkiego wstawiłam pranie, zupkę i pomyłam podłogi. W czasie kiedy Nikoś spał powiesiłam jedno pranie, teraz drugie i wstawiłam jeszcze trzecie z zimowymi rzeczami Nikosia 🙂 🙂 🙂 Słoneczko jak widać dodaje mi energii 😁 😁 A najlepsze jest to że w cale gorzej się nie czuję przez to a wręcz przeciwnie, nic nie boli a czasem lenię się cały dzień i brzuszek twardnieje. Jedynie chce mi się spać ale to chyba przez dużą dawkę powietrza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was dziewczyny 🙂 ale mnie dzis ominelo.. ja dopiero wrocilam do domu i od razu zagladam do was..
Daria bardzo wspolczuje Twojej siostrze, przykro mi bardzo 😞
Rosi nie forsuj sie za bardzo ;p
jsa tez mialam podobnie aktywny dzien co Ty kinia 🙂 rano pojechalam do urzedu odebrac dowod rejestracyjny samochodu, potem z siostra meza pojechalysmy po suknie slubna ( ona tez jest w ciazy ale bardzo kiepsko ja znosi, strasznie mecza ja wymioty, pociesz sie tylko tym ze moze pod koniec 3 miesiaca to sie skonczy, wiec jeszcze zostalo jej troche wiecej jak miesiac.. ) wychodzi za maz 12 maja. potem bylysmy na obiadku, na zakupach kupilam sobie dwie sliczne bluzeczki ;p wszystko na nozkach przeszlysmy.a teraz juz w domu jestem i musze jedzonko jakies mezowi na kolacje zrobic..postaram sie zajrzec jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka ja od jakiegoś tygodnia robie zastrzyki w ramię, co prawda jestem jeszcze w stanie naciągnąć sobie skóre z boku brzucha i tam sie wbijać ale poprostu mnie już boli.. więc odciążam troche brzuch, porobię w ramię a później może wróce do brzucha (żeby odciążyć ramię 😁 )
Kinia to szalony miałaś dzień 😁 zapiekanek z bieńczyc niestety nie kojarzę, chyba w ogóle nie miałam jakoś okazji zapuszczać sie w tamte rejony 🙂
a ja dziś rano pojechałam z rodzicami na zakupy tzn rodzice robili zakupy a ja spacerowałam po słońcu 🙂 tzn po ziemi ale w słońcu 😜 😁 a po powrocie do domu poszłyśmy z Mamą do lasu (taki nasz codzienny rytuał 🙂 ) także bardzo leniwy dzień miałam, zresztą jak caly tydzień 🙂 a jutro wracam już do krk 🙂
Daria tak na spacerze też myślalam o Twojej Siostrze i wiem że żadne słowa nie pomogą ale może w takiej sytuacji wystarczy z kimś być, przytulić go, niekoniecznie trzeba coś mówić, czasami sama obecność drugiego człowieka wystarcza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta8508 napisał(a):
dzieki kasiulek 🙂 tylko z tym suwaczkiem to moze byc problem bo jeszcze nie rozszyfrowalam jak to zrobic ;p haha


podpowiadam jak umieścić suwaczek:
jak już sobie zrobisz suwaczek na jakiejś stronie to skopiuj go i potem wejdź na
edytuj moj profil, potem forum i tam wklejasz a potem zapisz i juz jest
powinno się udać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado ja też właśnie zaczęłam od kilku dni w ramię robić, bo na brzuchu już miałam raz że siniaki to też takie małe guzki mi się robiły. Tylko samej w ramie niewygodnie mi jest robić i wykorzystuję męża 😉 Słyszałam też że w udo można, ale nie wiem czy się odważę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, my nie dawno wróciliśmy do domku, jak weszliśmy to wzięliśmy Franka w wózek i poszliśmy jeszcze spacerkiem do marketu po coś na kolację bo mam ochotę na jakiś makaron, właśnie mężulek pichci a ja muszę Młodego spać położyć.

Daria strasznie mi przykro z powodu tak ogromnej starty jakiej doznała Twoja siostra, wierzę że następnym razem się uda i w końcu doczeka się upragnionego dziecka.

Ok, na razie uciekam, obowiązki macierzyńskie wzywają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 melduję się i ja 🙂
Daria ogromnie mi przykro z powodu Twojej siostry, żadne słowa nie oddadzą tego co czujemy w takich przypadkach, tylko czas może zaleczyć te rany
świetnie Cię rozumiem, jak tu się cieszyć z ciąży gdy takie rzeczy dzieją się w najbliższym otoczeniu,
mój kuzyn z żoną starają się o dziecko i udało im się, w tym samym czasie co nam, tylko że stracili dziecko przy końcu 3 miesiąca, spotkaliśmy się w sklepie i normalnie nie wiedziałam co powiedzieć, później dzwoniłam do kuzyna i przepraszałam, ale powiedział że rozumie, że wszystkim jest ciężko,
im jest o tyle ciężko, że to już druga strata, pierwsze dziecko stracili w zeszłym roku w marcu, w 5 miesiącu 😞
Źle czułam się z tym , że nie zachodzę w ciążę od kilku lat, różne rzeczy przychodziły do głowy, również rozstanie
a co dopiero strata dziecka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka tak ja właśnie też sie wspomagam mężem a obecnie Mamą 🙂 Mąż przy pierwszym zastrzyku był tak przerażony że prawie mu sie ręce trzęsły 😁 ale teraz już ma wprawę jak prawdziwa pielęgniara 😁 a udo z wlasnego doświadczenia zdecydowanie i kategorycznie odradzam- zrobiłam dwa razy i za każdym razem kończyło sie tak że siedzieć nie mogłam takie siniory z guzami sie porobiły 😮
Marta super suwaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny podziwiam Was
ja to taki cykor jestem że w życiu nie zrobiłam bym sobie sama zastrzyku,
musiałabym pielęgniarkę wzywać, mamy tu taką panią co prywatnie chodzi

Kinia to zaszalałaś dzisiaj, podziwiam, ale uważaj na siebie, wiosna wiosną ale przesadzać nie można,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie troche sie nakombinowalam z tym suwaczkiem bo nie moglam sie zdecydowac ale w koncu wybralam i juz nie bede zmieniala 🙂 jeszcze raz dzieki za instrukcje ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...