Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiedzialam ze tesciowa mnie nie akceptuje bo jej synka zabralam chociaz jestesmy juz 6 lat razem... myslalam ze wnuka chociaz pokocha ale chyba sie pomylilam 😞 boli to cholernie ale wiem ze mam oparcie w mojej rodzinie i w tesciu, a najwazniejsze w mezu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale po ciąży zamierzam zmienić lekarza na też z Żeromskiego ale do kobiety moja koleżanka do niej chodzi i zachwala ją nazywa się Katarzyna Moskała i przyjmuje na Centrum D tam gdzie Gach (ordynator z Żeromskiego) a ten Czekajski to rodzinnie w sensie wszystkie cieżarne z rodizny do niego chodziły to i ja poszłam ale w sumie żadnej rewelacji w sumie ciężko ocenić lekarza jak ciaża przebiega książkowo... bo co innego gdy bym miała jakieś problemy (tfu tfu nie chce ale rozumiecie o co mi chodzi) to inaczej się ocenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mogę skojarzyć tego Czekajskiego ale Moskałę jak najbardziej kojarzę, Ona przyszła do mnie po porodzie i powiedziała że będzie potrzeba dotoczyć mi krew, wszystko super wytłumaczyła mi i Mężowi, poza tym była baaardzo miła a to też ważne 🙂 Gacha oczywiście też kojarzę, usuwał mi ciążę pozamaciczną i też wg mnie jest super lekarzem. Na drugi dzień po laparoskopii i obchodzie, kiedy dowiedziałam się co się stało (wcześniej mówili że nie wiedzą do końca a tak na prawdę nie chcieli wywołać paniki bo szybko musiałam iść na stół) poszłam do Niego z myślą że już dzieci nie będę mogła mieć (powiedzieli że musieli usunąć jajowód), On na spokojnie wszystko mi wyjaśnił, nawet narysował 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😘
Późnym wieczorem wszystko przeszło, musiałam się struć czymś 🙂 Dziś jest już ok, zaryzykowałam nawet wyjście na ciuszki i wrzucam zdjęcie rzeczy 😁
Jak się dziś czujecie? Aniu, przeszło gardło? 🙂
Kasia, super że Kaja tak przybiera na wadze, i że wszystko u niej dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, kupiłam sobie jeszcze sweterek z perełkami, który strasznie mi się spodobał, spodnie Zary i tunikę z kwiatkiem. Sama jestem normalnie z siebie dumna 🙂
U mnie jest lumpek pod nosem i z nudów zawsze skoczę. W większości chodzą same stare babki, które albo wybiorą babcine rzeczy, albo firany 😁 Więc ja wpadam po młodzieżowe i dziecięce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ciuszki super, ta to naprawde masz szczescie w lowach, ja wczoraj przeglad moich zrobilam i okazalo sie ze nie mam nic w rozmiaze 50, i prawie nic w rozmiaze 56 tak wiec musze tez cos dokupic ale pewnie daleko mi do ciebie i Jaskowej szafy 😁 😁 😁
a jem wlasnie arbuza, po tym jak zjadlam drozdzowke i jablecznik....a na deser czeresnie 🙃 🙃 🙃
ja ostatnio caly koszyczek nektarynek zjadlam ale ja lubie takie twarde i kwasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę pochwalić pana ochroniarza, który dziś przeprowadził mnie na sam początek długaśnej kolejki w sklepie, bo stwierdził że baby mnie pozabijają i potrzebuję obstawy, a nie będę stała za ''starymi ciotkami'' 😁 Oczywiście ich westchnieniom i stękom nie było końca 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka81 napisał(a):
Tosia ciuszki super, ta to naprawde masz szczescie w lowach, ja wczoraj przeglad moich zrobilam i okazalo sie ze nie mam nic w rozmiaze 50, i prawie nic w rozmiaze 56 tak wiec musze tez cos dokupic ale pewnie daleko mi do ciebie i Jaskowej szafy 😁 😁 😁
a jem wlasnie arbuza, po tym jak zjadlam drozdzowke i jablecznik....a na deser czeresnie 🙃 🙃 🙃
ja ostatnio caly koszyczek nektarynek zjadlam ale ja lubie takie twarde i kwasne

To co dzisiaj kupiłam to tylko koszula w rozmiarze 2-4mce 😁, sweterek 74, kurtka i body na roczek. Kochana ja biorę co się nawinie, bo później nie będzie czasu na łażenie a tak to do roku mam Jasia ubranego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ciuszki super 🙂 i na bank brzucholek załapał się znowu do zdjęcia i jeszcze jakieś kolorowe paznokietki widzę u stóp 😁

A moje gardło przeszło, za to ruszył się katar, teraz niewielki, w nocy to się lało
przemogłam się i wypiłam mleko z czosnkiem - ależ ja nienawidzę gotowanego mleka
za to tak, kocham sałatę 😁 taki królik ze mnie, mam nadzieję, że Kamilka nie będzie się zbytnio spieszyc, zebym mogła jak najdłużej korzystac z uroków lata i świeżych warzyw (czytaj: sałaty, pomidorów i ogórków 😁)

Kinia to ja nie wiedziałam, że Wy aż tyle przeszliście, albo nie pamiętam
cieszę się, że wszystko zakończyło się pomyślnie

Mój sklep z używanymi, w którym kupiłam większośc ciuszków dzisiaj dowiedziałam się, że zamknęli, nie wytrzymali konkurencji 😞 szkoda bo mieli fajne rzeczy, ale obok sieciówka otwarta wykończyła ich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka81 napisał(a):
a i umnie juz koncik dla Filipa prawie gotowy, czekam jeszcze na taka lampe ogrzewajaco bo podobno bardzo przydatna bo dzieci bardzo marzna przy przebieraniu...macie taka

Ja mam hmmm...farelkę? Tak to się nazywa?
http://allegro.pl/termowentylator-farelka-nagrzewnica-piecyk-2000w-i2397736403.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem jeszcze jak to wyglada bo mam dostac od siostry mojego ale ona mowila ze do powieszenia....ale kazde dodatkowe zrodlo ciepla jest dobre u nas w szole rodzenia to mowili ze lepiej to kupc niz pozytywke do lozeczka...bo nam sie wydaje ze jest cieplo a dla dziecka to moze byc chlodno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...