Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurw.... tylko pół siku robie na siedzaco, 😠 wstaje a to mi dalej leci, musze dowysikiwac sie na stojaco 🤢 brzuch ugniata mi juz chyba wszystko, nawet mózg mi sie rozmiekczył, stoje w sklepie i dukam yyyy, uuuu, co to ja kur... chciałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ula-la napisał(a):
kurw.... tylko pół siku robie na siedzaco, 😠 wstaje a to mi dalej leci, musze dowysikiwac sie na stojaco 🤢 brzuch ugniata mi juz chyba wszystko, nawet mózg mi sie rozmiekczył, stoje w sklepie i dukam yyyy, uuuu, co to ja kur... chciałam.


Ha ha ha a nie czemu nie możesz całego siku robić na siedząco? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Też mam słabe ciśnienie sikając 😁


mi się za to ostatnio podnosi jak na męża paczę 😠
czy faceci choć na milimetr nie moga wczuc się w nasza sytuacje, to takie trudne?? bo mi się wydaje ze odrobina empatii i nawet dziecko by zrozumiało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj np. dzwoni do mnie rano czy nie przyjdę do sklepu i nie stane troche za niego bo wbiłby kołki na działce ( stawia ogrodzenie, bo dostalismy działeczkę). No i czy nie przyjdę o 12.30. no dobra. zjadłam sniadanie! wykompałam się i idę. On rzeźbi coś przy jakimś rowerze... czekam... jest 15.00 ukrop, no ale nic, jedzie, myślę zaraz przyjedzie. 17.30 tel. czy ma przyjechać i zamknąć już sklep. no kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja od rana na śniadaniu tylko, rozpływam się, że aż mi się zygać chce z gorąca, no ale to pewnie moja wina że się wkurzyłam na niego i scene zrobiłam, bo przecież się nie spytałam na jak długo mam stanąć, o BOŻE co za idiota!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w nocy powtórka, burza zaczęła napierd... no to ja się gramolę z łóżka, idę po mopa bo już panele zalane, wycieram, wyłączam komputer, telewizor, polsat z gniazdek, żeby się czasem jego skarby narodowe nie popaliły, ale słyszę że kurwa na złość światło zapaliłam, żeby on nie mógł spać, no tylko wziąć i zabić. no nie wiem co się z nim ostatnio stało, czy to ja się taka przewrażliwiona zrobiałam. Ale czasami mam chęć mu łeb urwac przy samych jajach...
a może wystarczą same jaja.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zasnelam na kanapie ide sie kapac bo sie wypocilam jak swinia....
a o 14(czyli o 15 waszego czasu) jade do tesco na zakupy 🙂
moze mi wody nie odejda na srodku sklepu... bo mama mi wczoraj powiedziala, ze porod to zaczyna sie najmniej spodziewanym momencie.. przynajmniej ona tak miala haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Według mnie bycie w ciąży to jedno z najcięższych zadań dla kobiety 😞 Ciągle jakieś utrudnienia, a większość ludzi to nawet nie myśli, żeby jakoś pomóc 😞


moj tak mysli tzn on mysli ze jak posprzata raz na miesiac to pomogl... ale jak ja posprzatam i przyjdie z pracy i zrobi burdel to jest dobrze przeciez on byl w pracy a ja nie... i on zmeczony jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia zaczekaj co będzie po urodzeniu, myślę że będzie jeszcze lepiej 🙂
od męża już teraz słyszę: będziesz sobie spała jak mała będzie spała
ciekawe kto w tym czasie zajmie się domem i gotowaniem
no chyba że zatrudnił jakąś Marysię, a jeszcze o tym nie wiem, może taki prezent na urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
tosiaa napisał(a):
Według mnie bycie w ciąży to jedno z najcięższych zadań dla kobiety 😞 Ciągle jakieś utrudnienia, a większość ludzi to nawet nie myśli, żeby jakoś pomóc 😞


moj tak mysli tzn on mysli ze jak posprzata raz na miesiac to pomogl... ale jak ja posprzatam i przyjdie z pracy i zrobi burdel to jest dobrze przeciez on byl w pracy a ja nie... i on zmeczony jest

to samo jest u mnie 🙂
a do tego mój to taki bałaganiarz, nie wymagam żeby sprzątał i jechał na szmacie cały czas,
ale wystarczy żeby chował i odkładał na miejsce rzeczy z których korzysta,
czyli np. jak robi sobie kanapkę to można by nóż wrzucic do zmywarki, masło włożyc do lodówki, a tak to chodzę za nim i zbieram
a jak upomnę to słyszę że musi się poprawic i tak już 8 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
agatka168 napisał(a):
tosiaa napisał(a):
Według mnie bycie w ciąży to jedno z najcięższych zadań dla kobiety 😞 Ciągle jakieś utrudnienia, a większość ludzi to nawet nie myśli, żeby jakoś pomóc 😞


moj tak mysli tzn on mysli ze jak posprzata raz na miesiac to pomogl... ale jak ja posprzatam i przyjdie z pracy i zrobi burdel to jest dobrze przeciez on byl w pracy a ja nie... i on zmeczony jest

to samo jest u mnie 🙂
a do tego mój to taki bałaganiarz, nie wymagam żeby sprzątał i jechał na szmacie cały czas,
ale wystarczy żeby chował i odkładał na miejsce rzeczy z których korzysta,
czyli np. jak robi sobie kanapkę to można by nóż wrzucic do zmywarki, masło włożyc do lodówki, a tak to chodzę za nim i zbieram
a jak upomnę to słyszę że musi się poprawic i tak już 8 lat 🙂



to moj z twoim moze sobie reke podac 🙂 taki sam i malo tego jak zrobi kanapke nie posprzata a chce jeszcze jedna to wezmie nowy noz bo tamten jest brudny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...