Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie pierwsze śniadanko to miodowy razowiec, drugie to moja ukochana od wczoraj sałatka z pomidorów i mozarelli 🤪
Gosia pisała, że jej mały może miec około 2500 przecież, a urodził się prawie 3 😁 Czyli mój jak ma już przeszło 3 to będzie miał 4? Hahaha, liczę że trochę przypakuje w brzuchu i zrzuci tłuszczyku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
kurde miałam kupic jeszcze pączki i zapomniała,
i teraz siedzę i tylko o nich myślę 😞 chyba idę jeszcze raz

W Auchan są pączki full wypas. Oblane czekoladą i lukrem, do tego w środku mają i czekoladę i dżem 😁 Tzw.pączki dla wymagających 😁
Ja bym zjadła bigos... Widziałam dzisiaj w sklepie taki słoikowy ale chemii tam więcej niż kapuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie 🙂 jeszcze w dwupaku
dzis wizyte u gin mam i zastanawiam sie co powie, bo jak ostatnio mowila ze do 6 to na pewno urodze a tu nic....
ja juz po sniadaniu, M zrobil jajecznice

Oj biedna ta Kasia takie swinstwo jej sie przyplatalo przed samym porodem, ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i ze wyleczy to szybko.

no i wlasnie ucieklam wczoraj tak bez pozegnonia, myslalam ze jeszcze zajrze do was ale padlam jak much doslownie... a t7rano wstaje patrze i nowy watek gratulacyjny mamy 🙂 super ciesze sie ze juz kolejna mamusia ma swojego dzidzie przy sobie 🙂 gratulacje dla Gosi 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia nie przesadzaj hahah 😁 ja to sie kulka zrobilam a jeszce dzis ide na ta hiszpanska kolacje ale sobie pojem aaaaaaaa..... 🤪 🤪 a na sniadanko tak delikatnie platki owsiane z truskawkami malinami i bananem mniaam teraz troche malinek i zaraz ide cos znow poszukac , cos za mna chodzi mmoze po loda pojde.... bo tak smaka robicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo pozniej nie bedzie kiedy... a chcielismy tez pobaraszkowac wczroaj ale tak mnie brzuch bolal twardnial iskurcze mialam ze mowie nie ma szans nie chce bo jeszece pojade na porodowke kora onoc juz jest twarta aale wole zaczekac do wizyty na 11 mam i po wizycie niech sie dziej e co cche bo jeszce zasw musze od gin wziac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania_p napisał(a):
wróciłam 🙂 kupiłam 4 pączki: dwa z jabłkiem i 2 z marmoladą 😁 bo się zdecydowac nie mogłam
no i jeszcze puszkę coli i fanty 😁


ale mam chec na fante 🙂
ide sobie kupic, jak dam rade to zajrze jeszcze przed wizyta u gin a jak nie to jak wroce 🙂 milego dnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, u mnie tez bez wiekszych zmian 🙂kolejka obowiazuje a ja sie nie chce wpychac omowilam to juz z Filipem ze jeszcze mamy troche czasu.Widze ze mamy kolejna mamusie...super 🙂moje gratulacje, a i doczytalam ze kasia jest w szpizalu...tez ma dziewczyna pecha takie cos jej sie teraz przed porodem zrobilo, ale pewnie wroci juz jako rozpakowany brzuszek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hah Wy uciekacie przed lustrami a ja właśnie zrobiłam sobie foto w lustrze i wrzuciłam na fejsa 🙃 🙃 🙃
Wczoraj miałam imieniny i rodzice wzięli mnie do sklepu z odzieżą żebym sobie wybrała cuś i kupiła na po porodzie, ale wszystko takie szczupłe, pani ze sklepu stwierdziła że w 40 to ja nie wejdę 😮 chyba ją pogięło! Ja mam zamiar po porodzie od razu w swoje 38 wskoczyć 🤪 co z tego,że się będzie górą i dołem wylewać 🙃

O jaaa ale parno, Franek śpi i ja też się zdrzemnęłam godzinkę, teściowa dzwoniła że przyjedzie po niego i go weźmie na spacer ale nie wiem czy nie za duszno....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...