Skocz do zawartości

CZY SĄ TU MAMUSIE KTÓRE PRZEKROCZYŁY W CIĄŻY 100Kg ??? :/ | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[color=red][/color] witam,jestem w drugiej ciąży,w pierwszej zanim zaszłam to ważyłam 60kg po porodzie 86kg 😞 schudłam do 69 i potem stopniowo waga powracała aż w końcu znowu ważyłam 86kg 🤢 po 4 latach i zaszłam w drugą ciąże ważąc właśnie te 86 i teraz jestem w 35 tygodniu ciąży a ważę już 103kg 😮 załamie się jak nie uda mi się schudnąć po porodzie do przynajmniej 70kg... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
Pat ja nie przekroczyłam 100....ale prawie 😉.....W obydwu ciążach przytyłam prawie 30 kg.....i zeszło 😁.....To co ja osobiście mogę Ci polecić to karmić dziecko jak najdłużej piersią,bo po pierwsze jak karmisz to nie jesz tłustych i cięzkostrawnych potraw(polecam mięsa na parze,warzywa,duszone i zupy)...a po drugie to sprawdzony sposób na pozbycie się kg po ciąży....Ja młodszego synka karmiłam 15 miesięcy i wszystko zrzuciłam po roku....a 20 kg już po 1 miesiącu....Pamiętaj też o dobrych kremach i oliwkach przeciw rozstępom...np.ziaja ma taki krem poporodowy...ale teraz też mam nadzieję,ze się smarujesz.....poza tym przy dziecku jest tyle pracy i krzątaniny,ze będziesz się wieczorem czuła jak po siłowni 😉
Powodzenia i trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...