Skocz do zawartości

Baloniku Nasz Malutki rosnij duzy okraglutki... :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
ifyou nie ma za co 😁 😁 😁 a te dlugie to nie byly moje 😜 😜 doczepy 😜 😜 ale planuje teraz na wyplate kupic nowe pod kolor teraz taki jaki mam i doczepić tez 😜 zawsze je moge sciagnac i doczepic od nowa 😜 😜 zobacze 😁 😁 😁

anitek swietny brzusioolll 😁 hehe doganiamy sie kazda powoli 😁 😁 rosnij zdrowo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja doczepiam cały czas 😁 a tej firmy nie znam co napisałaś 😜 ja już miałam dwa komplety, jeden miałam prawie rok i się tak skołtuniły po aquaparku w Krakowie że się nie dało rozczesać i poszły do kosza 😁 te teraz mam od marca i do kucyka jeszcze dają radę ale w rozpuszczonych jest ich za mało i widać :/ więc teraz będę prosić mężusia żeby kupił nowe 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, ale brzusio sliczny 🙂 🙂 🙂 🙂 urósł w obwodzie ostatnio??? I boska piżamka hahaha 😁 taka krowia lol
Paula, Ifyou, a to mnie zainspirowałyście 😁 juz zapomniałam że przeciez można włosy doczepić hahaha 😁 😁 😁 😁 no zgon, muszę kupić. Ale same doczepiałyście czy u fryzjera? I włosy wasze naturalne nic nie cierpią na tym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja doczepiam w domku sama bo to 3 minuty roboty 😜 . To są włoski na klipsach i naturalnym nic się nie dzieje, bo je się ściąga do spania, mycia itp. 😉
ja teraz kupię Te 🙂 zestaw na całą głowę starcza spokojnie, gorzej z dobraniem koloru, ale ja kupię mniej więcej podobny i dofarbuję tą samą farbą co robiłam swoje włoski 😁 potem tylko przejść się do fryzjera żeby je jakoś ładnie obcięła a nie taki równe i można śmigać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula jeśli mówisz o tychto ich będzie mniej bo pisze 50 gramów, a na tamtej aukcji co wysłałam jest ich 75. I w ogóle jakoś te taśmy mnie nie przekonują, dwie duże i 3 małe? 😮 u mnie się za bardzo nie chcą trzymać te na jednym klipsie, wole więcej tych na 2 albo 3. No ale co kto lubi 😜 najważniejsze, że naturalne, bo syntetyki to jakaś pomyłka 😁 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek haha tez sie boje co bd za 2 tygodnie tak mi do przodu poszedl jak strzala.... haha 😁 😁 mam nadzieje,ze zejda rozstepy jak nie to luhuhu nie wiem 😮 😮 😮 deprecha i dol....

basia haha dobry mam brzuchol co 🙃 😁 😁 w szpic idzie ostro 😁 ja mowie wam wyladuje pierwsza na porodowce 😁 😁 haha mam pewnie najwiekszy brzuch z was 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...