Skocz do zawartości

Wakacje w TUNEZJI w 10tygodniu | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Smaruj sie kremem z wysokim filtrem, bo moze dojsc do przebarwien.
Duzo pij, ale tylko i wylacznie butelkowana wode mineralna... unikaj sokow i gazowanych,bo czesto oni rozrabiaja ze swoja wodai moze zaszkodzic...
Zapytaj gina jakie probiotyki < bo wiem, ze nie wszystkie) mozna brac i juz przed wyjazdem je przyjmu, to wzmocnisz sobie flore jelitowa 🙂)

I to chyba z takich podstawowych 🙂 Zycze udanych wakacji!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za odpowiedz
wiele się naczytałam na różnych forach i róznie mówią , a najlepiej ze nie powinno się nigdzie wychodzic. Ale mój ginekolog nie widzi przeszkód, tym bardziej ze ciąża rozwija się bezproblemowo, poprzednią również przeszłam bez komplikacji.
Czy w Tuinezji moge wybra się do Kartaginy albo Sousse na pół dnia zwiedzania czy to nie wchodzi w grę, no bo Sahare to wiadomo ze trzeba odpóści.
Dziekuje za porady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na saharze moze byc ciezko, bo zeby sie przebic, to albo wielblady albo quady, a to moze stanowic zbytnie wstrzasy..
Choc te wielblady zmulone jak stuletnie stawy 🙂
Ale pozycja na nich wymuszona, i mnie bez ciazy wszystko bolalo, wiec bezsensu sie meczyc.

Wydaje,mi sie ze mozesz.. Choc w miescie jest nieporownywalnie goraco do obiektow przy plazy ibasenie. Duzy zaduch, wiec my zwiedzalismy sobie jeden dzien na wlasna reke, ale jednak wygodniej nam bylo przy basenie 😁
Ale jesli znosisz dobrze upaly, to nie widze przeszkod....

Czapka na glowe i woda i mozna isc 😁 jesli mdlosci nie mecza ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki sliczne za odpowiedz. Byłam dzisiaj u ginekologa. Rewelacyjnie se rozwija , powedział ze nie ma zadnych przeciw. Robic wszystko z rozsądkiem. Mówił ze na pewno lot , pobyt w Tunezji i wycieczki całodniowe ne wpłyną na dobrze rozwjająca się ciąże. Trzeba tylko o siebie dbać tak jak mówisz.
Dziekuje teraz jakoś czuje sie bezpiecznie.
Pozdrawam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...