Skocz do zawartości

Polecamy - odradzamy | Forum o ciąży


magnolia_27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to zacznę 🙂

POLECAM
- pieluszki newborn pampers - kupiłam w smyk.com teraz jest promocja i kosztują 21.99 i pampers 2 - za 54.99 (dostałam jeszcze 10zł na kolejne zakupy)
- pieluchy tetrowe LUX - są grubsze niż te zwykłe i po praniu nie porozciągały się
- pieluszki tetrowe motherhood - ze względu na wygląd i jakość
- laktator Medela mini elekctric - polecały mi go znajome - podobno warto już zabrać ze sobą do szpitala, albo poprosić aby mężuś dowiózł - ja kupiłam w jakiejś internetowej aptece - wyszło taniej niz w sklepie
- monitor oddechu - my kupiliśmy z niania Angelcare Ac 401 z dwoma płytkami - u znajomych sprawdził się - zastanawiałam się czy go kupić, ale nasłuchałam sie tyle o bezdechu, a że jestem przewrażliwiona na tym punkcie to wolałam kupić - co do wykonania to myslałam, że jest wykonany z lepszych materiałów a nie tylko plastik no ale testowalismy juz go na sobie i daje radę 🙂
- frida do noska - podobno rewelacja
- poduszka - klin - położna ze szkoły rodzenia mojej koleżanki ja poleca - ja się jeszcze zastanawiam nad kupnem - zobaczymy co moja powie
- biustonosze do karmienia firmy Alles - zakupiłam 2 REWELACJA ! biust wyglada super - nie tak jak w tych strasznych bawełniakach (chociaż z 1 zwykły tez kupię - no ale... 🙂 ja mam mama caffe latte i mama cubana

Muszę już kończyć resztę dopiszę po weekendzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja polecam kupowanie chusteczek do pupy pampersa na allegro w zestawach po 12 czy 24 paczki, bo wychodzi o wiele taniej niż w sklepie, wliczając przesyłkę. Ja zamówiłam i wyszło mi za paczkę 4,75 więc prawie złotówkę taniej niz w sklepie 🙂 a pampersowe sa najlepsze, ale te zielone 🙂 a inne...no cóż, zalezy jak sie trafi, bo czasami są suche jak papier, kosztują mniej ale i się nie nadają...zawsze na ciężkość sprawdzam - jak cięzkie to dobre, jak lekkie- dziadostwo! Dla Laury kupuję, więc troszkę mam z tym doświadczenia 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odradzam chusteczki do pupy huggies nie sa tak mieciutkie i nawilzone a co za tym idzie gorzej sie sciera kupke 😉
Za to zdecydowanie polecam chusteczki pampers ja uzywalam tych zielonych, ale biale tez sa ok tyle ze ich jest w paczce mniej.
Pieluchy Pampersy to dla nas nr 1 wyprobowalam kilka innych firm i zadne nie byly tak chlonne.
Octenisept do pepka zdecydowanie!
Do tego pierwsze tygodnie zycia polecam kapiel w oilatum. Nie trzeba po tym uzywac oliwki - zreszta tutaj lekarka nie kazala smarowac oliwka bo zatyka pory w skorze i dzieciaczki moga miec wysypki.
chyba ze zacznie schodzic skora - po porodzie to normalne ze moze schodzic z brzuszka nozek stopek i pleckow, to wtedy smarowac.
Do noska rowniez polecam fride
Do czyszczenia noska spray Sterimar bo sama fride sie noska nie czysci musi byc tez popsikane woda morska.
Laktator ja mam akurat aventa elektryczny i rowniez moge polecic, natomiast nie polecam recznego! tragedia! nameczylam sie nim cala noc i pierwsze kroki z rana na drugi dzien to byly do sklepu po elektryczny, z tym ze ja nie karmilam piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...