Skocz do zawartości

wiek ciąży a nieregularny cykl | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!

Nie mam niestety z kim się skonsultować w pewnej sprawie, więc myślę że tutaj znajdę dziewczyny które miały podobną sytuacje jak ja albo się z taka spotkały.

Otóż jestem w ciąży, zrobiłam tydzień temu test i był pozytywny,a wczoraj byłam u ginekologa.
Lekarz także potwierdził ale:
Macica jest powiększona, jest też pęcherzyk ale nie ma jeszcze zarodka.

Mam bardzo nieregularne cykle, a ostatnią miesiączkę miałam 30 lub 31 stycznia 2013 r. (wcześniej jeszcze te 13 stycznia). Biorąc pod uwage ostatnia miesiączke okolice 30 stycznia, była bym w 8/9 tygodniu ciąży.

Ale wtedy był już by zarodek widać na pewno.

Lekarz powiedział, że musi być to wcześniejsza ciąża i za 2 tygodnie mam przyjść.

Tylko zastanawia mnie jedno. Zazwyczaj owulacja występuje w 14 dniu cyklu... jak mogło być u mnie wtedy?
Nie potrafię sobie tego za żadne skarby obliczyć.

Moja ciąża przypuśćmy, że ma 3 tyg. oczywiście od zapłodnienia. Czyli do zapłodnienia mogło dojść powiedzmy
4 marca 2013 r. a więc w którym dniu owulacji skoro okres było w okolicach 30/31 styczeń??

Wiem, że muszę być cierpliwa i te 2 tygodnie zlecą szybko. Ale staram się sama do czegoś dojść...

Może ktoś coś poradzi, do mówi?

podam Wam moje miesiączki z ostatnich 6 miesięcy:

20.09.2012 pierwszy dzień miesiączki
27.10.2012 dzień miesiączki
w listopadzie w ogóle nie było
09.12.2012 dzień miesiączki
13.01.2013 dzień miesiączki
30/31.01.2013 dzień miesiączki

nawet nie wiem jak obliczyć średnią długość cyklu?
jak ja liczyłam to chyba coś koło 24 wyszło... ale nie wiem czy liczyć tez listopad?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...