Skocz do zawarto艣ci

Lipc贸weczki 2014 | Forum dla mam


Grzanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczyny - prawdopodobnie tak jak ja dopiero dowiedzia艂y艣cie si臋, 偶e ro艣nie w waszym brzuszku Fasolka 馃檪 Podzielcie si臋 swoimi odczuciami 馃檪 Moja to ju偶 druga Fasolka i chocia偶 lekarze dziwili si臋, 偶e mam ju偶 jedn膮 dorodn膮 pi臋kn膮 c贸rci臋 (ma 4 latka) i twierdzili, 偶e raczej na 2 nie ma szans - uda艂o si臋 馃檪 Z czego si臋 bardzo ciesze 馃檪 A wy? Jak przyj臋艂y艣cie wiadomo艣膰 o waszych Fasolkach? 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Witam si臋
Dzisiaj na te艣cie pojawi艂y si臋 wymarzone 2 kreski ..
Jeszcze nie by艂am u lekarza , ale mysle ze jak wszytsko b臋dzie dobrze to moja 2 dzieci臋 urodzi si臋 pod koniec lipca...
Jestem wrze艣ni贸wk膮 2011 馃檪 馃檪 馃檪 Bardzo mi艂o wspominam czas brzuszkowy z moimi kochanymi WRZE艢NIOWECZKAMI ...do dzisiaj utrzymujemy kontakty....
oby na lipc贸weczkach 2014 by艂o nas coraz wi臋cej 馃槣 馃槣 馃槣
Mam na imi臋 Agnieszka
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze艣膰
ja nie wiem jeszcze czy bede lipc贸weczk膮 czy sierpni贸weczk膮 termin wychodzi z ostatniej miesiaczki na 1 sierpnia...
ja te偶 by艂am mam膮 brzuszkow膮 z czerwca 2010 c贸rcia ma ju偶 3,5 roku te偶 utrzymuje kontakt z dziewczynami na mamusie.net
te偶 pierwsz膮 wizyt臋 mam jeszcze przed sob膮... ale dwa testy pozytywne i brak okresu chyba m贸wi膮 same za siebie... nie planowa艂am ci膮偶y ale chyba zaczynam si臋 cieszy膰... 鈽猴笍
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Cze艣膰 dziewczyny 馃檪
Ja jestem lipc贸wk膮 forumow膮 z 2013 cho膰 urodzi艂am w czerwcu :P
Mi艂o widzie膰 ze Lipc贸wki si臋 pojawiaj膮 eh z sentymentem czasem tu zagl膮dam cho膰 przyja藕nie dalej kwitn膮 to tu cz艂owiek kawa艂ek siebie zostawi艂 馃槈
偶ycz臋 powodzenia szcz臋艣liwego 2014 roku i szybkiego porodu .
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Grzanka napisa艂(a):
Witam mamusie - ponownie si臋 odezw臋, chocia偶 widz臋, 偶e wcale liczba lipc贸weczek nie ro艣nie 馃槥 a szkoda. Dziewczyny odzywajcie si臋 馃檪

Grzanka ja przesz艂am na sierpnioweczki bo tu nikt nie zagl膮da .....zapraszam wszystkie mamy
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze艣膰 Grzanka!

Ostatnio nie zagl膮da艂am, jako艣 ma艂o nas, a jestem te偶 na innym forum 鈽猴笍 i tam tyle ci臋偶ar贸wek, 偶e nie nad膮偶am z czytaniem 馃檭

Jak si臋 czujesz? Widz臋, 偶e mamy podobny etap 馃檪
Sko艅czy艂y Ci si臋 ju偶 nudno艣ci? Ja mocnym akcentem po偶egna艂am je 2 dni temu (a przynajmniej na to licz臋!) - 7 razy w ci膮gu dnia wymiotowa艂am, my艣la艂am, 偶e nie dam ju偶 rady.
Znasz ju偶 mo偶e p艂e膰? Ja jeszcze nie, ale mo偶e wkr贸tce si臋 dowiem 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny,

to ja si臋 do艂膮czam 馃檪. M贸j termin przewidywany na ok.27.07.2014 (pierwsza ci膮偶a) ... tak czytam czytam i oczom moim nie wierz臋.
Ja gdyby nie zdj臋cia bobasa i powi臋kszaj膮cych si臋 piersi nie wiedzia艂abym, 偶e jestem w ci膮偶y. Zero jakichkolwiek md艂o艣ci ... no mo偶e senno艣膰 i to wszystko. Ciekawe jak dalej potoczy si臋 ten nasz lipiec. Faktycznie obecno艣膰 znikoma.
Pozdrawiam gor膮ca wszystkie obecne i przysz艂e Mamusie
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 4 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Witam wszystkie lipc贸weczki i pozdrawiam 馃檪 Jak si臋 czujecie? U mnie po md艂o艣ciach 艣ladu ju偶 nie ma, jelita i p臋cherz dokuczaj膮 i krzy偶 przypomnia艂 o swoim istnieniu cho艣 brzuszek niewielki, czekamy na pierwsze kopniaczki 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Mi_chasie napisa艂(a):
Witam wszystkie lipc贸weczki i pozdrawiam 馃檪 Jak si臋 czujecie? U mnie po md艂o艣ciach 艣ladu ju偶 nie ma, jelita i p臋cherz dokuczaj膮 i krzy偶 przypomnia艂 o swoim istnieniu cho艣 brzuszek niewielki, czekamy na pierwsze kopniaczki 馃檪


Mi_chasie zapraszam na sierpi贸wki bo tu nikt nie pisze... jedna lipc贸wka czarna te偶 u nas jest 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Cze艣膰 dziewczyny

Na wst臋pie gratulacje dla przysz艂ych mam du偶o zdr贸wka dla pociech i cierpliwo艣ci

Jestem Basia jestem mam膮 p贸艂torarocznej Patrycji, urodzi艂am w grudniu 2012 i r贸wnie偶 ca艂膮 ci膮偶e sp臋dza艂am na tej stronce kt贸ra wiele mi da艂a rozmawiaj膮c z moimi grudni贸weczkami, wiele si臋 nauczy艂am i dowiedzia艂am od do艣wiadczonych i m艂odych mam

Pisz臋 z ofert膮 skierowan膮 do przysz艂ych mam... Mianowicie mam do sprzedania baaardzo wiele ciuszk贸w od najmiejszego rozmiaru do powiedzmy roku czasu Body, 艣piochy, sukieneczki, bluzeczki, cudowne kompleciki na lato dla przysz艂ych dam Je艣li kt贸ra艣 mama jest zainteresowana, lub szuka czego艣 konkretnego dla swojej pociechy, serdecznie zapraszam do napisania wiadomo艣ci prywatnej lub na maila: [email protected] , na pewno odpisz臋 i odpowiem na wszelkie pytania
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 1 miesi膮c p贸藕niej...
  • 2 miesi膮ce p贸藕niej...

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...