Skocz do zawartości

bedzie dziewczynka -jakie macie zachcianki | Forum o ciąży


ola73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja juz wiem bedzie dziewczynka -specjalnych zachcianek nie mam , bynajmniej mi sie tak wydaje .na początku nic nie jadłam , mięsa nie jem do tej pory , najlepiej mi wchodzą owoce winogrona , śliwki i jablka nie przejde obojętnie obok warzywniaka (hahaha)słodyczy malo , kapusta kiszona więc nie wiem po czy ja tak przytyłam w 3 tyg -4,5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie miałam jakiś nadzwyczajnych zachcianek,jedyne co to odrzuciło mnie od słodkiego,tak jak zawsze lubiłam,tak w ciąży minimalnie jadłam,ale teraz znowu na sam koniec bym jadła i jadła to słodkie 😁 a tak to były momenty,najpierw owoce,wtedy wszystko na śmietanie,frytki to bym pożerała,ale mijało szybko,także żadnych nadzwyczajnych zachcianek nie miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hehe w zyciu nie podejrzewalam ze dolacze do tego watku 🙂
Mamy dziewczynke. Przez pierwsze trzy miesiace mialam ochote tylko i wylacznie na swieze owoce: kiwi, arbuzy, truskawki, jablka, sliwki, banany, mandarynki.. Litry soku pomaranczowego w 2 i 3 miesiacu w pozniejszym okresie zamienilam na sok jablkowy. Pozniej wrocil mi apetyt ale tak jak przed ciaza bylam miesozerna tak jakos teraz krzywie sie na sama mysl o kurczaku w panierce.. Czasem jem mieso bo mjusze ale moglabym sie obyc bez tego..
No i nie zdrowy nawyk - czekolada lub wszystko co jest nia oblane. To chyba tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też prawdopodobnie mam dziewczynkę 🙂


Moje smaki to kurczak, indyk wszystko co niezdrowe pieczone, zasmażane ! 😉 Kwaśne, ostre ! Mięcho białe non stop 🙂 A w między czasie kiwi, mandarynki, truskawki i wszystkie inne cytrusy 🙂 Chipsy mogła bym jeść non stop :p Ale się ograniczam. Chałwa, lizaki, czekolada 🙂 Misz masz totalny 🙂 A odrzuca mnie na my myśl o rybach i wszystkim co zawiera koperek !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...