Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ewik87 napisał(a):
czesc dziewczyny ja od wczoraj strasznie kiepsko sie czuje najpierw rano dostalam strasznie silnego bolu ktorego nie jestem w stanie dokladnie opisac ale byl jakis taki promieniujacy od brzucha i az cos w tylku mnie bolalo tak sie wystraszylam ze do gin pojechalam okazalo sie ze mala sie bardzo obnizyla i zaczela uciskac wiec chodze jak kaczka dobrze ze ten bol nachodzi i odchodzi ale jeszcze od rana mam skurcze ktore nie sa regularne ale czesto mnie lapia mam juz wszystkiego dosyc!


kurcze oby te tygodnie nam szybko zleciały bo ja też jak pokraka chodzę , czasami mam wrażenie że mam go między nogami i jak usiądę to tak jakbym go wepchała z powrotem 😮


Asia mam tak samo jak ty.
w dodatku spie na stojaco.. caly dzien chodze spiaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ewik87 napisał(a):
czesc dziewczyny ja od wczoraj strasznie kiepsko sie czuje najpierw rano dostalam strasznie silnego bolu ktorego nie jestem w stanie dokladnie opisac ale byl jakis taki promieniujacy od brzucha i az cos w tylku mnie bolalo tak sie wystraszylam ze do gin pojechalam okazalo sie ze mala sie bardzo obnizyla i zaczela uciskac wiec chodze jak kaczka dobrze ze ten bol nachodzi i odchodzi ale jeszcze od rana mam skurcze ktore nie sa regularne ale czesto mnie lapia mam juz wszystkiego dosyc!


kurcze oby te tygodnie nam szybko zleciały bo ja też jak pokraka chodzę , czasami mam wrażenie że mam go między nogami i jak usiądę to tak jakbym go wepchała z powrotem 😮


Asia mam tak samo jak ty.
w dodatku spie na stojaco.. caly dzien chodze spiaca


okropne uczucie jakby się na główce siedziało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😉

kurde dzis w nocy obudzily mnie skurcze. Dosc mocne, zaczelam liczyc i byly co 3 min. Bylam w szoku..myślałam, że zaraz urodze ;o ;o ale po jakims czasie skurcze sie rozregulowały i byly coraz słabsze az znikly. .ale napedzila mi mała strachu..


jak u was samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja wrociłam po badaniach ktg mi nie robili tylko usg młoda jest juz tak nisko ze główki zmierzyc nie mogli i wszystkie wymiary powyzej 38 tygodnia wazy 3 kilo no i teraz mam sobie czekac na rozwoj sytuacji a jak sie do 31 nie urodzi to kolejna kontrola w szpitalu no to tyle u mnie kurcze stac na nogach nie moge tak mnie pachwiny bolą 😞 Pati toz Cie malutka nastraszyła kurcze wazne ze przeszło a jak teraz sie czujesz juz ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia swietnie, przynajmnej juz wiesz ze spokojnie akcja porodowa moze sie zaczac. Bo ja sie w nocy wystraszylam bo w sumie wedlug miesiaczki nie zaczelam nawet 36 tyg. Wedlug usg to tez bym mogla juz spokojnie rodzic..
dziekuje Gosia, juz dobrze sie czuje..tzn. nie mialam juz takich skurczy. A tak to chodze jak kaczka i kręgosłup daje o sobie znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze byle zeby tam jeszcze troszeczke posiedziala.
chcialabym byc przynajmniej w 37tyg, bezpieczniej. Niech to szybciej leci 😉

Wiecie co... ja ostatnio myslalam juz nad następnym dzidziusiem ;o 🤪 nie wiem co mi sie stalo, zawsze mowilam ze dwójka dzieciaczkow i na tym koniec. Musze to sobie wybic z glowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Kurcze byle zeby tam jeszcze troszeczke posiedziala.
chcialabym byc przynajmniej w 37tyg, bezpieczniej. Niech to szybciej leci 😉

Wiecie co... ja ostatnio myslalam juz nad następnym dzidziusiem ;o 🤪 nie wiem co mi sie stalo, zawsze mowilam ze dwójka dzieciaczkow i na tym koniec. Musze to sobie wybic z glowy..

ej tam ej tam mam kolezanke co ma 5 corek 2 starsze z 1 małzenstwa a 3 z 2 jak bys widziała jak te dzieci sie kochaja normalnie swiata za soba nie widza 🤪 tak wiec duza rodzinka tez jest ok ja tez chciałam 2 wyszło 3 to tez sie wychowa 🙂 u nas mgła potem znajomi przyjezdzaja do nas z dziecmi i idziemy na festyn tramwajowy bo nasi chłopcy uwielbiaja tramwaje i pociagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas była prawie cały dzien mgła słonce moze z godzine 😞 ale na festynie bylismy dzieciaki zadowolone potem na plac poszlismy pochodziłam i wszytsko mnie boli 😲 kurcze malowanie zostawiłas na sam koniec 😲 to wspołczuje sprzatania chociaz zagon meza niech sprzata bo Ty przemeczac sie nie mozesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajne, my jutro idziemy na urodziny..
Taaa mojemu mezowi ciezko cos wbic do glowy zeby cos zrobil. Jakbym ostatnio w nocy go nie wystraszyla skurczami to chyba by sie za malowanie jeszcze nie wziol ;/ tyle gadalam i gadalam o tym malowaniu. . Yh
ale sprzatal praktycznie sam... o tyle dobrze

oo matko nogi spuchniete, nachodzilam sie dzis po sklepach.. ale juz chyba wszystko do szpitala kupilam tak samo do wyprawki dla malej 😉 uff

chcialam sobie buty kupic ale mam takie nogi spuchniete ze nie umiem poprzymierzac. Musze zaczekwc as urodze zeby cos kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchatki jak się czujecie ???
ja dziś miałam wizytę , brał mi ten wymaz jakoś przeżyłam , ogólnie wszystko ok , dostałam antybiotyk bo mam bakterie w moczu , kolejna za 2 tygodnie . Łapią mnie dziś skurcze dość często ale szyjka jak na tydzień ok więc nie szykuje się na żaden wcześniejszy poród . no i standardowo musze napisać że mam już dość ☺️ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W tym 35 tyg to te skurcze chyba musza nas tradycyjnie straszyć. .
Asia dobrze ze wszystko na wizycie dobrze, szybkiego pozbycia sie nieszczesnych bakterii!!
wlasnie dzisiaj tak o tobie myslalam , mowie nie piszesz nic.. bylam ciekawa co tam u ciebie.

ja sie czuje w miare dobrze 😉 dysze i sapie jak lokomotywa i tradycyjnie zgaga. Zgaga ze moge ziac ogniem. Mam nadzieje ze mala nie urodzi sie bez wlosow ;p wczoraj od rana do wieczora sprztalam bo znowu mialam taki dzien ze wszystko musialo błyszczeć. A dzis to bym caly dzien przespala.. ; nic mi sie nie chce. Rano bylam u kosmetyczki a zaraz szykuje sie na impreze do tesciow bo maja rocznice ślubu.
Jutro chce isc do fryzjera na baleage. . Bo stwierdzilam ze jak mala sie urodzi nie wyjde na 2,3 godz do fryzjera..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
W tym 35 tyg to te skurcze chyba musza nas tradycyjnie straszyć. .
Asia dobrze ze wszystko na wizycie dobrze, szybkiego pozbycia sie nieszczesnych bakterii!!
wlasnie dzisiaj tak o tobie myslalam , mowie nie piszesz nic.. bylam ciekawa co tam u ciebie.

ja sie czuje w miare dobrze 😉 dysze i sapie jak lokomotywa i tradycyjnie zgaga. Zgaga ze moge ziac ogniem. Mam nadzieje ze mala nie urodzi sie bez wlosow ;p wczoraj od rana do wieczora sprztalam bo znowu mialam taki dzien ze wszystko musialo błyszczeć. A dzis to bym caly dzien przespala.. ; nic mi sie nie chce. Rano bylam u kosmetyczki a zaraz szykuje sie na impreze do tesciow bo maja rocznice ślubu.
Jutro chce isc do fryzjera na baleage. . Bo stwierdzilam ze jak mala sie urodzi nie wyjde na 2,3 godz do fryzjera..


pójdziesz odpierdzielona na porodówkę jak talala 🤪 🙃
ja od jakiś paru dni mam tylko leniwe dni 🤢 a też pasowało by mi ogarnąć porządnie chatę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No co trzeba jakos wyglądać.. takze na porodowce hah ;p
Szczrze powiedziawszy bym wolala miec dni leniwe i poleniuchowac niz miec fiola na punkcie porzadku i ciagle sprzatac.. bo kregoslup czasami odmawia posłuszeństwa.

Kurde pląba mi wypadla i zaczął mi ząb napierdzielac. W ogole piwo znowu za mna chodzi.. zimne z sokiem.. nigdy takiej ochoty na te durne piwo nie mialam. Tym bardziej ze nie pije ;o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
No co trzeba jakos wyglądać.. takze na porodowce hah ;p
Szczrze powiedziawszy bym wolala miec dni leniwe i poleniuchowac niz miec fiola na punkcie porzadku i ciagle sprzatac.. bo kregoslup czasami odmawia posłuszeństwa.

Kurde pląba mi wypadla i zaczął mi ząb napierdzielac. W ogole piwo znowu za mna chodzi.. zimne z sokiem.. nigdy takiej ochoty na te durne piwo nie mialam. Tym bardziej ze nie pije ;o


ojj piwo tak za mną chodzi od początku że szok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Nie wiem.. jakos tak cicho, nikt sie nie odzywa..
wszystkie brzuszki odpoczywaja 😉


no jak byłam na wrześniu 2011 to nie nadążałam momentami z nadrabianiem stron tyle nas było i non stop się coś działo a teraz garstka i strasznie cichutko 🥴
Spróbuj sobie kupić reeni jak dla mnie bomba na zgagę ! w nocy to więcej się nachodzę do wc i próbuje potem ułożyć niż prześpie chodż dziś nawet o dziwo się wyspałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
Nie wiem.. jakos tak cicho, nikt sie nie odzywa..
wszystkie brzuszki odpoczywaja 😉


no jak byłam na wrześniu 2011 to nie nadążałam momentami z nadrabianiem stron tyle nas było i non stop się coś działo a teraz garstka i strasznie cichutko 🥴
Spróbuj sobie kupić reeni jak dla mnie bomba na zgagę ! w nocy to więcej się nachodzę do wc i próbuje potem ułożyć niż prześpie chodż dziś nawet o dziwo się wyspałam 🙃


jak bylam na marcowkach w 2011 to bylo tez wlasnie jak ty piszesz.. czasami nie szlo nadrobić czytania. Tu tak spokojnie i ciuchutko.. w ogole strasznie nas malo.

reeni musze dzis skoczyc po te tabl bo oszaleje.. najchetniej bym sie polozyla i poszla spać. Oo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
Nie wiem.. jakos tak cicho, nikt sie nie odzywa..
wszystkie brzuszki odpoczywaja 😉


no jak byłam na wrześniu 2011 to nie nadążałam momentami z nadrabianiem stron tyle nas było i non stop się coś działo a teraz garstka i strasznie cichutko 🥴
Spróbuj sobie kupić reeni jak dla mnie bomba na zgagę ! w nocy to więcej się nachodzę do wc i próbuje potem ułożyć niż prześpie chodż dziś nawet o dziwo się wyspałam 🙃


jak bylam na marcowkach w 2011 to bylo tez wlasnie jak ty piszesz.. czasami nie szlo nadrobić czytania. Tu tak spokojnie i ciuchutko.. w ogole strasznie nas malo.

reeni musze dzis skoczyc po te tabl bo oszaleje.. najchetniej bym sie polozyla i poszla spać. Oo


spróbuj mi bardzo pomogło , ja się kimnełam chwilę bo Młodego mam w domu ma zapalenie zatok przynosowych i tak mi dziś daje w kość że już nie wiem co z nim robić ale jak dobrze pójdzie w pn przedszkole to mu się nie będzie nudziło i ja troche odpocznę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...