Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Asia ma racje.. byle juz znacie przyczyne teraz tylko pozadnie sie wyleczyc.


ja sie czuje bardzo dobrze.. w nocy mialam jakies skurcze ale znowu cisza. Wiec sobie poczekam 😉
tak dzis mam dzien lenia, nif mi sie nie chce ;p tylko obiad zrobie i mam wszystko gdzies.

Ja tez mam mega lenia 🤢 chyba pogoda bo szaro buro u nas , Pati jak sytuacja z synem i przedszkolem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
Asia ma racje.. byle juz znacie przyczyne teraz tylko pozadnie sie wyleczyc.


ja sie czuje bardzo dobrze.. w nocy mialam jakies skurcze ale znowu cisza. Wiec sobie poczekam 😉
tak dzis mam dzien lenia, nif mi sie nie chce ;p tylko obiad zrobie i mam wszystko gdzies.

Ja tez mam mega lenia 🤢 chyba pogoda bo szaro buro u nas , Pati jak sytuacja z synem i przedszkolem?


u nas tez pogoda nie za fajna. Mojego syna musialam wypisac z przedszkola. Rozmawialam z jego wychowawczynia i powiedziala ze dobrze zrobilismy bo by bylo tylko gorzej z zaklimmatyzowaniem sie na nowo w grupie, bo go nie bylo ponad miesiac a oni juz dosc duzo umieli nowych zabaw, piosenek i wierszykow a on nic. Czulby sie odepchniety od grupy i to by moglo zle na niego wplynac.. takie przyswajanie na nowow mogloby trawac nawet kilka miesiecy, nie tydzien ani dwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Czyli bedzie dwojka do ogarniecia 🙂 dlugo syna rodzilas? Zaczynam lapac nerwa bo niby Tymona rodzilam krotko ale porod porodowi nie rowny :/


Jak na pierwszy poród to mialam szybki. O 3 w nocy bylam juz w szpitalu a o 9 urodzilam, nie bylo tak zle. Teraz sie tez zaczynam stresowac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
Asia i jak samopoczucie?

A cos tam od wczoraj pobolewa , jutro mam isc do gina zobaczymy co powie , moze sie rozwiera bardziej 🤔a ty jak sie czujesz?jutro tez idziesz?


Ja jutro nie mam miec wizyty ale musze isc zalatwic zaswiadczenie do macierzyskiego. Wiec nie wiem czy mnie zbada czy co...
Cwicze, tancze, duzo chodze ale nic sie nie rusza. Tylko pobolewa mnie podbrzusze.. mam tylko nadzieje ze mloda sie sie ulozy glowka do kanalu i sie w koncu zrobi te rozwarcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati Ślicznotka z Twojej córci 😆
jak dziewczyny się czujecie ? jak maleństwa ?
Ja dalej się toczę , byłam u gina wczoraj , Młody cały czas bardzo nisko mam czekać na rozwój akcji , rozwarcie jakie było takie jest , noc okropna tak mnie wszystko bolało , cały czas mi się wydaje że to już a tu dupa blada wcale mu się nie śpieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...