Skocz do zawarto艣ci

marc贸weczki 2015 | Forum dla mam


sylwia85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusia
Ja dok艂adnie niemam ustalonego terminu jeszcze przez lekarza bo na ostatniej wizycie by艂o za wcze艣nie, ale z w艂asnych oblicze艅 wychodzi mi oko艂o 15 marca 馃檪 jak si臋 czujecie dziewczyny? Bo ja zaczynam mie膰 md艂o艣ci i wymiotuj臋 do艣膰 cz臋sto nawet 馃え ale jednak licz臋 na to, 偶e po 3 miesi膮cu si臋 to sko艅czy bo w trakcie pierwszej ci膮偶y niestety trwa艂o to do samego ko艅ca 馃あ pozdrawiam
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie z terminem jest podobnie, na USG id臋 dopiero za 10 dni.... ka偶dy dzie艅 mi si臋 d艂u偶y, ale z internetu wychodzi 23 marzec... Mnie bol膮 piersi i rano jestem bardzo g艂odna, jem ca艂y dzie艅 do 18 -19 p贸藕niej na wiecz贸r mam spok贸j, poza tym jeszcze md艂o艣ci mnie nie dopad艂y ani senno艣膰.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje pierwsze USG jutro... skr臋ca mnie od dw贸ch tygodni..
Jestem bardzo ciekawa. Wszystko wskazuje na 艣rodek 8 tygodnia i termin na ok. 12.03. wg kalkulator贸w.
W domu ju偶 jedna 5-latka.
Oby by艂o wszystko ok.
Senno艣膰 wszechogarniaj膮ce, obola艂e i powi臋kszone piersi.. poza tym spokojnie. Tak, jak przy pierwszej 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam przysz艂e mamusie
ja mam termin na 3 marca to moja druga ci膮偶a ja ma 4-ro latke w domu

na usg ju偶 by艂am ale polecia艂am za wcze艣nie i by艂 tylko p臋cherzyk ci膮偶owy teraz mam usg w czwartek u mnie to ju偶 9 tydz wi臋c mam nadzieje 偶e serducho zobacz臋 i 偶e wszystko ok

jak tak jak w pierwszej ci臋偶ko przechodz臋 pierwsze miesi膮ce senno艣膰 rozdra偶nienie md艂o艣膰i (choci膮偶 w pierwszej cz臋艣ciej wymiotowa艂am w tej na razie raz tylko mnie muli strasznie i do sutk贸w bro艅 bo偶e 偶eby kto艣 dotyka艂 w pierwszej tak nie mia艂膮m)
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka a macie ju偶 jakie艣 zachciewajki? Ja narazie tylko raz mia艂am i to tak mnie napadlo, 偶e musia艂am szybko zje艣膰 艣ledzia... Ale wtedy nie wiedzia艂am jeszcze, 偶e jestem w ci膮偶y. Teraz mam z tym spok贸j, ale mo偶e dlatego, 偶e mam md艂o艣ci i nie chce mi si臋 je艣膰... A mi臋so to ju偶 wg.... mog艂oby dla mnie nie istnie膰. 6 sierpnia id臋 na drug膮 wizyte i nie moge si臋 ju偶 doczeka膰... Troszk臋 si臋 martwi臋 czy tam wszystko dobrze w brzuszku... Ja w domku mam 3,5 letniego synka i chyba za bardzo nie rozumie jeszcze, 偶e b臋dzie mia艂 brata lub siostr臋... Ale jak go pytamy woli brata 3majcie si臋 brzuszki

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
zachcianek nie, ale znowu ca艂y dzie艅 jad艂am ciasto cukierki i w sumie dopiero jak zjad艂am obiad i poprawi艂am lodami to ju偶 czuje 偶e nic nie wcisn臋.... no ja dok艂adnie 2 wizyt臋 mam 7 sierpnia to b臋dziemy dzieli膰 si臋 wra偶eniami,

Jedyne co mnie odrzuca to od mojej ukochanej kawy.... ona jest po prostu kwa艣na....
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie艣mia艂o i ja do艂膮cze z terminem na 31.03.
z racji tego, 偶e b臋dzie cc wiec pewnie tydzien przed terminem urodz臋 馃槈)

mam ju偶 synka Piotrusia z kwietnia 2012 馃槈

pierwsze usg mialam tydzien temu i by艂o wida膰 pecherzyk... klejne usg mma we wtorek 馃檪) 05.08
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisa艂(a):
hejka co艣 nam ma艂o na razie ale mo偶e jeszcze kto艣 dojdzie

ja ju偶 po usg dzidzia m艂odsza wg usg o 2 tyg ale serduszko ju偶 bije i maluszek sie porusza wi臋c jest ok

gratulacje, teraz to czeka膰 na kolejn膮 wizyt臋, pewnie za miesi膮c?
mi ten czas do wizyty strasznie si臋 d艂u偶y, w 艣rod臋 odbieram wyniki bada艅, a za tydzie艅 w czwartek wizyta
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 馃檪 Termin wyliczony przez po艂o偶n膮 9 marca - wg mnie bedzie p贸藕niej oko艂o 15, ze wzgl na d艂ugie cykle owu mia艂am p贸藕niej i fasolka powsta艂a p贸藕niej 馃檪 Pierwsze usg robi艂am w 7 tyg (wg usg 5tydz. i 6 dni) wida膰 ju偶 by艂o bij膮ce serduszko - kolejne mam dopiero pod koniec sierpnia. Narazie czuj臋 sie ca艂kiem dobrze - czasem zawroty g艂owy i md艂o艣ci ale bez wymiot贸w. Mam ju偶 w domku niespe艂na 2 letni膮 c贸rci臋, z kt贸r膮 poczatki ci膮zy by艂y masakr膮 馃檪 wymiotowa艂am non stop do 4 miesi膮ca 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisa艂(a):
Witam sie i ja 馃檪 Termin wyliczony przez po艂o偶n膮 9 marca - wg mnie bedzie p贸藕niej oko艂o 15, ze wzgl na d艂ugie cykle owu mia艂am p贸藕niej i fasolka powsta艂a p贸藕niej 馃檪 Pierwsze usg robi艂am w 7 tyg (wg usg 5tydz. i 6 dni) wida膰 ju偶 by艂o bij膮ce serduszko - kolejne mam dopiero pod koniec sierpnia. Narazie czuj臋 sie ca艂kiem dobrze - czasem zawroty g艂owy i md艂o艣ci ale bez wymiot贸w. Mam ju偶 w domku niespe艂na 2 letni膮 c贸rci臋, z kt贸r膮 poczatki ci膮zy by艂y masakr膮 馃檪 wymiotowa艂am non stop do 4 miesi膮ca 馃檪

to mamy ten sam termin 馃檪 ja te偶 mam md艂o艣ci, ale bez wymiot贸w, aby si臋 ich pozby膰 podjadam 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...