Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂
u mnie ranek jak co ranek bez zmian 🤢
pogoda się zepsuła leje i jest ciemno najchętniej poszłabym spać..
Marta a jak Ty się czujesz? ta grypa przeszła? po tych łagodnych lekach?
mnie coś w gardle drapie i się boję że też się rozchoruję 😞
ja mam iść jakoś na początku grudnia na to usg, fajnie masz teraz z tą lekarką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie wstałam i jestem zła bo wstałam tak późno. W nocy wstałam szybkim tempem siku i to wybilo mnie ze snu na 1,5 h. Było mi tak źle, tak nie dobrze. Masakra.

Mi tak potwornie wszystko śmierdzi, że momentami myślę, że zwariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja spie roznie a najbardziej lubie na lewym boku ale ostatnio bardzo niespokojnie i byle szelest mnie wybudza ze snu a jeszcze dwa, trzy tyg temu atom by mnie nie obudzil np moj sie zbieral o 5 do pracy a ja nie slyszalam nic kompletnie teraz slysze jak tylko podnosi sie z lozka heheh jakis szpieg mi sie wlaczyl czy co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka z Rana 🙂
U mnie nocki też dramatyczne od 2 tyg spię z młodym bo mój trochę podziębiony był i tak się na Kuby łóżku nie wysypiam ,ze o 6 już na nogach byłam jestem całą połamana taka. Co do siku to ja jak i z Kubą o 3 i 5 a co najśmieszniejsze to młody później tak budził się na mleko 🙂 bardzo długooo a o 5 już na zabawy go zbierało 🙂 Dziewczyny dziś w DDTVN ogądałam o krwi pępowinowej i zaczełąm o tym myslec póżniej weszłąm na stronę banku i wyczytałam zeod wrzesnia mozna przchowywac cały sznur pępowinowy komórki zawarte w nim są dużo lepsze niż te z krwi pepowinowej oczywiscie wiaze się to z wiekszym kosztem pobrania ale ma w razie co takie zastosowanie w neurologii ortopedii onkologii i najważniejsze moze posłużyć kazdemu członkowi rodziny a nie jak w przypadku krwi pepowinowej tylko ze zgodnoscią tkankową i tak mysle po co płacić ubezpieczenia na wypadek choroby jak mozna zainwestować w cos co daje szerokie choryzonty w medycynie . a tak naprawdę najdroższe są w tym koszty pobrania później przechowywanie kosztuje 360 zł rocznie to tyle a nawet mniej niż moje ubezpieczenie zdrowotne. Myslę o tym dla tego ze nie planuje kolejnego dziecka !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Agutka: ) też widziałam ten moment o krwi pepowinowej tylko ze ja jestem zdecydowana najdłuższego czasu na to ze bd mi tą krew pobierali muszę jeszcze zaczerpnąć szczegolowych informacji na ten temat bo będę działać ps jestem również dumna posiadaczką karty DKMS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę o tym poczytać ale znając moje szczęście nie bedzie mnie stać na takie " dodatki "

Zapał miałam dzisiaj do roboty przez pół godziny :/ zalałam kibelek domestosem, pozamiatałam, złożyłam synowi ubrania i.... na tym koniec ochoty na cokolwiek. dobrze że pulpety wieczorem zrobiłam to dzisiaj tylko ryż zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta29 napisał(a):
Hej Agutka: ) też widziałam ten moment o krwi pepowinowej tylko ze ja jestem zdecydowana najdłuższego czasu na to ze bd mi tą krew pobierali muszę jeszcze zaczerpnąć szczegolowych informacji na ten temat bo będę działać ps jestem również dumna posiadaczką karty DKMS 🙂
Ja też jestem w tym Klubie i mam nadzieje ze kiedyś komuś bede mogła pomóc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my właśnie Pizze i sałatkę skończyliśmy szamać z młodym taka trochę fast foddowa kolacja ale pizza była ze szpinakiem a sałatka z dodatkami warzywnymi tak wiec mam mniejsze wyrzuty sumienia hahha ale mój szanowny małzonek pojechał na polowanie a my z Kubą postanowiliśmy zaszaleć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ale dzis mialam w nocy atak dusznosci taki chwilowy ale jednak 😲 wystraszylam sie jak nie wiem ale zaraz zasnelam spowrotem i do rana juz spokoj ale cholera wie co to bylo 😮
Miala moze ktoras z was takie uczucie dusznosci teraz w ciazy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
dziewczyny a co to za klub? ja w ogóle nie orientuje się w tym kierunku hmmm
Marta ja tak nie miałam ale ostatnio czytałam objawy na 10/11 tc i tam pisało że mogą występować duszności więc pewnie to normalne...

kurczę ja muszę się wziąć za siebie bo już mam dosyć - mam w domu same zaległości - tyle sobie naobiecuje wieczorem a jak rano zjem sniadanie to tak w dresie do końca dnia przesiedzę masakra nie dobrze mi i tylko leżę 😞 muszę to zmienić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Beti DKMS to bardziej fundacja niz klub ale zwal jak zwal chodzi o to zeby swoim "NIEWIELKIM" ale jednoczesnie "WIELKIM"wkladem i zaangazowaniem moc dac komus szanse na zycie 🙂))) Szczytny cel, szczytna akcja warto pczytac w wolnej chwili i zastanowic sie na spokojnie czy jestesmy w stanie pomoc bo najwazniejsze zeby o byla swiadoma decyzja niezalezna od nikogo i niczego 🙂
Tu masz stronke : www.dkms.pl
Moje dziecko doprowadza mnie dzis do szalu normalnie okropny jest dzis mam ochote mu tk przyrznac w dupsko ehhhh zmierzylam sobie cisnienie i mam rzez tego loska 98 tetno 😠 juz nie wiem jak do niego podejsc normalnie rece opadaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja ostatnio mam na takie zachowanie niezawodny sposób po prostu zaczynam go papugować i robić dokładnie to co on. Jak by ktoś z boku patrzył to by powiedział ze niezła wariatka ze mnie 🙂 ale 5 min i skutkuje a jak znów zaczyna to mu mówie ooo wreszcie i ja się bede mogła zachowywac tak jak on i ze już się nie mogę doczekać namawiam go zeby zaczął już ale na szczęście odchodzi od kolejnej histerii i mói ze nie bo to nie fajne 🙂 a tak w ogóle z racji długiego weekendu włąsnie wyjeżdzam do rodziców bo bez sensu siedziec samemj w domu Buziaki mam nadzieje ze uda mmi się odezwać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agutka zapewniam Cie ze wszelakie formy resocjalizacji mojego diabelka spalily na starcie to dziecko jest niereformowalne!!! 🤔
Beti kurcze ale mi smaka narobilas 🙂 ide namowic mame na jakies ciacho za mna chodzi jablecznik 😜
A na obiad mamy gulasz z piersi z indyka 🙂 buziole laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie szlag trafia jak mam spsprzątać, pies linieje co zamiote i odkurze to zaraz wszystko lata do okola ponownie. Za mną chodzą uszka z barszczem, ją je uwielbiam i podczas świat to ssama moge że 150 zjeść :-D Już zamówienie złożone u mamy żeby zrobiła jak niedługo przyjadę. A na dzisiaj oviad pieczarkowa, pewnie ja spieprze,bo ostatnio nie umiem nic doprawić.

Ją ciasta nie mam Ale ukradkiem podkradam synowi żelki - jako wstyd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka popoludniowo ja dzis fatalnie sie czuje caly dzien mnie mulilo dopiero jak zwymiotowalam to troche lepiej do tego rano mnie przegonilo chyba sie przytrulam teraz zjadłam rosół zobsczymy czy sie przyjmie dobrze ze jestem u rodzicow to chociaż młody z głowy i moge poleżeć troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kochane 🙂
Moj mezulek wrocil caly i zdrowy 🙂) Wczoraj dzien minal milo i leniwie 🙂 dzis na druga do pracy wiec ide sie brac za obiad potem jak zdazymy pojedziemy po biustonosz dla mnie bo mam za ciasny 🤢
A tak sie ludzilam ze jak po Alusiu zostala mi miska DD to juz nie urosna 🥴 Mam nadzieje ze tylko ten jeden romiar i koniec a po ciazy biore sie ostro xbox jest zumba jest i do dziela 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
u mnie wczoraj było ok i dzisiaj też w sumie bez wymiotów jupiii 🙂
wczoraj miałam straszny katar - nic mi nie było tylko lało się z nosa jakaś masakra i dzisiaj już jest ok
nie wiem czy to alergia czy co 🤨

objadam się teraz ciasteczkiem (kopiec kreta) mmmmmm życzę Wam miłego popołudnia
co jutro robicie? my planujemy pojechać do rodziny męża ale jak się będę dobrze czuła bo jak nie to zostaję w domu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki: ) ja dziś mecze kota na rano w pracy.
Moje biedne bobo zostało zerwane przed 6 z łóżka i zaprowadzone bezczelnie do przedszkola przez wyrodną, złą matkę 😞 Ale był dzielny i dumnie wszedł do sali jak pierwszy na coś się przydaje mania pierwszeństwa u niego: )
A jak tam u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...