Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta to my dwie tak chorujemy non stop - kurcze u mnie to tak że córka z przedszkola coś przynosi i ja zaraz po niej jestem chora 😞 zrobiłam syrop z cebuli - jest okropny ale muszę to pić bo mnie rozgrzewa i mam nadzieję że przejdzie. wczoraj miałam taki katar że nosa nie czułam a najgorsze że nic nie można - najważniejsze żeby to wygrzać
a Ty jak się czujesz? mija Ci to choróbsko?
opryszczkę w tej ciąży też zaliczyłam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta to my dwie tak chorujemy non stop - kurcze u mnie to tak że córka z przedszkola coś przynosi i ja zaraz po niej jestem chora 😞 zrobiłam syrop z cebuli - jest okropny ale muszę to pić bo mnie rozgrzewa i mam nadzieję że przejdzie. wczoraj miałam taki katar że nosa nie czułam a najgorsze że nic nie można - najważniejsze żeby to wygrzać
a Ty jak się czujesz? mija Ci to choróbsko?
opryszczkę w tej ciąży też zaliczyłam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzis juz o niebo lepiej w porownaniu z wczoraj i przed wczoraj jestem w stanie juz dzis poodkurzac czy pozmywac co wczesniej bylo niemozliwe bo od razu plakalam z bolu ja ktora ma prog bolu dosc wysoki polozona przez angine masakra 🤔
U nastez LAek co chwila cos lapie w przedszkolu najgorsze ze panie rozmawiaja z rodzicami ktorzy przyprowadzaja chore dzieci inic to nie daje, zlobek byl okrony ale tam przynajmniej bez kartki od lekarza ze dziecko jest zdrowe nie wpuszczali 😠
Mnie chyba tak postawilo na nogi wczorajsze okropienstwo miksturka dziada pradziada:mleko,miod i czosnek syrop z cebuli tez mamy i pijemy caly dzien po kilka razy nam nawet smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej

mam dzis taki humor ze bez kija nie podchodz, wszystko mnie drazni,
nocka to masakra byla, od 3 nie spalam, 4:30 zasnelam a o 5 pobudka do pracy... jestem tak padnieta ze nie dotrwam do konca dnia 🤢 ziewam co 3 minuty .. chyba sobie kawe zrobie co by mnie postawila na nogi bo nie wytrzymam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka biedna wspolczuje ☺️ja juz mam spokoj z praca ze wzgledu na jej charakter i niemoznosc przeniesienia mnie na lzejsze stanowisko bo u nas i na klepie i na kuchni i na barze jest ciezko a na barze dodatkowo papierochy alkohol itp chetnie bym pracowala dalej ale nie ma jak chociaz jak ja teraz non stop chora to nie wiem czy bym sobie tak popracowala wielce 🥴
Natali a ty w jakiej branzy pracujesz? I jak dlugo masz zamiar pracowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana ja w supermarkecie ale ja tylko sprzatam kasy i zmykam do domku wiec nic ciezkiego 😁 😁

ale mnie plecy dzis bola no masakra pewnie tak juz bedzie do konca 🤨
rosne i niedlugo nie dopne sie w kurtke zimowa no i czas kupic jakies spodnie ciazowe badz legginsy bo jeansy mnie uciskaja 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia to tyle dobrze ale i tak uwazam ze do 8 miesiaca to za dlugo 😜jeszcze nam miedzy tymi kasami urodzisz 😁
Ja dzis bylam na zakupach ciuchowych ale bardziej pod katem meza i synka i mnie korcilo strasznie zeby bodziaki jakies kupic ale narazie i tak nie miala bym gdzie tego chowac i to mnie powstrzymuje a poza tym obiecalam sobie ze dopiero jak poznam plec to zaszaleje i kupie pare rzeczy dla dzidziuska 😉
Arnulka wiem co czujesz wspolczuje i duzo zdrowka zycze
ja gdyby nie to ze nie moge w nocy spac przez zapchany nos to moglabym powiedziec ze juz jest okej
Beti a ty jak tam kochana??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wam 😘
u mnie od dzisiaj lepiej - biorę syrop z cebuli i kaszel mi minął i mam nadzieję że już będzie dobrze. Marta jak robisz ten syrop? ja jak go nabieram to cały dom śmierdzi - już tej cebuli widzieć nie mogę fujjjjj okropne to jest 🤢

a tak poza tym to od wczoraj jestem spokojniejsza bo nie czułam ruchów od kilku dni i tak się bałam a od wczoraj zaś czuję i dziś takie nawet mocniejsze są więc w końcu nadchodzi ten czas że będą one częstsze i bardziej odczuwalne 🙃

ja jeszcze nic nie kompletuje choć znamy płeć i tak naprawdę to nic nie mam 🤪 ale będzie na to jeszcze dużo czasu może po nowym roku jak już te wszystkie wariackie przygotowania miną ...
Artulka wygrzewaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 mam nadzieje ze nie urodze miedzy kasami hahaha bedzie dobrze z Naisha wytrwalam to teraz tez 😁
ja to mialam w sumie okazje zeby kupic - 2 znajome urodzily i juz sprzedaja niektore rzeczy wiec sobie odkupuje od nich bo po Naishy wszystko sprzedalam i jedyne co mi zostalo to ubranka (uniwersalne ale nie za duzo 😁) jakies kocyki dla dziewczynki i lezaczek do kapieli.. ale wzbogacilam sie o siedzonko bumbo, lezaczek fisher price, lozeczko, dostalam ostatnio od znajomej z pracy siatke zabawek takich do wozka 😁 torbe do wozka nowke tez dostalam, skoczek 🙃 no i kupilam tez mate edukacyjna ☺️ ☺️ wiem wiem wczesnie ale ciesze sie ze lozeczko juz mam bo planujemy przemeblowac troche i musielismy wiedziec ile miejsca to lozeczko by zajelo i teraz wiemy 😁 😁 😁 glupio to brzmi ale coz 😁 nie mam za duzo miejsca w domu 😁 a z ubrankami to pewnie tak zaszaleje jak z Naisha ze nie bede miala gdzie upychac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia to ty juz masz sporo "sprzetu" dla dzidzi 🙂
Ja jutro wizyta u lekarza jak zwykle sie strasznie boje, zreszta tak podsumowujac ostatnie dwa tygodnie byly okropne, napiete przez egzaminy, w domu stresy bo Alek dokazuje ostatnio niemozliwie 🤢 plus jutro bedzie wynik na to zasrane tokso ktore mi sie przypaletalo w ciazy z Alkiem wiec stresu ciag dalszy, dodatkowo usg tez mi jutro nie zrobi i dalej bd niespokojna chyba pojde prywatnie gdzies 😠 ehhh przemeczona chyba jestem i zlapalam jakiegos dolka bo marudze ☺️ Mam nadzieje ze u Was o stokroc lepiej Buuziiaaakiii 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze 😘
ja jutro praca a po pracy szybko na pobranie krwi 🤢 bede czekac z 2h taki tam ruch maja
we wtorek mamy okuliste z Naisha i dowiemy sie czy bedzie nosic okulary czy nie 🤔
w srode wizyta u endokrynologa na moja tarczyce- ciekawe czy wyniki sie poprawily bo troche sie martwie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

Natalia to masz pracowity tydzień 🙂
ja jutro też pojadę na badanie krwi i moczu no i Pani doktor napisała na karteczce badanie cukru - trzeba wypić ten płyn o NIEEEEEEEE ja tego badania nie robię na samą myśl jest mi niedobrze
nie dam rady tego zrobić i niestety tego nie wykonam 🤨

Marta nic się nie martw wszystko będzie dobrze 😘 napisz jak po wizycie
ja też mam doła bo w nic się nie mieszczę - nie mogę się ubierać seksi w spódniczki i sukienki bo mi nie pasują już a poza tym ciągle jestem chora to muszę się cieplej ubierać i tylko dżinsy i sweter i już mi na sam widok niedobrze się robi 😞 muszę coś zmienić i coś sobie pokupić bo zwariuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti badanie cukru juz teraz? Ja w pierwszej ciay mialam jedno badanie z ta okropna glukoza jakos po badaniu polowkowym wiec napewno po 20 tygodniu ciekawe 🤔
Ja zaraz ide sie wyszorowac, wybalsamowac co by piknie wygladac do pana szperacza 😁 na 15 mam wizyte 😮
Kupilam wczoraj poisencje czyli ta gwiazde betlejemska jak mi przetrwa ten kwiatek doniczkowy to uznam to za cud bozonarodzeniowy o 😜 Nie mam totalnie reki do kwiatkow i ciagle o nich zapominalam wiec teraz kolejna proba moze teraz jak juz jestem w domu to bede o nie dbala i zrobi sie tu troche zielono : A po lekarzu edziemy po choinke 🙂
Trzymajcie mocno kciuki laseczki !!! Buziakiii
PS na obiad pomidrowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ona mi jakoś tak wyliczyła że do 20 tygodnia trzeba zrobić i już mi je zleciła - ale już jej powiedziałam wtedy że nie da rady ja tego nie wypiję i koniec 🤢 powiedziała że będę miała brak w badaniach ale nic mi za to nie zrobi 😁
hihi fajnie to napisałaś do pana szperacza ale się uśmiałam
ja z kwiatami mam to samo - już mam tą gwiazdę ale schnie 🤨 jedyne co mi się udało to że mój storczyk puścił nowy pęd to jest sukces 🙃
powodzenia i napisz koniecznie jak po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pan szperacz 😁 😁 😁

ja po badaniu krwi . co za bezsens u nas w przychodni pobieraja krew od 10;30 ale trzeba byc wczesniej zeby pobrac sobie numerek inaczej siedzisz i czekasz pol dnia z ostatnim numerkiem w rece..wrocilam w pracy ubralam sie w przeciagu kilku minut szybki mejk up i do boju bylam tam o 9;50 pobralam numerek bylam nr 6.. weszlam na pobranie ok 10;50 wiec i tak niezle jak na nich..
jutro okulista z Naisha..tam znow utkniemy na 3h conajmniej 🤔 na sama mysl mi slabo 😁

mialam sie umowic na wizyte z polozna w 16tygodniu- czyli 25.12 w swieta oczywiscie zamkniete i chcialam zeby pani w recepcji dala mi jakis najblizsza date - tak jak polozna sobie zazyczyla koneicznie 16 tydzien mam sie z nia widziec- okazalo sie ze 22.12 i 29.12 ma wszystkie wizyty zajete i dzwonilam do niej mowic co i jak i wizyta bedzie dopiero 5 stycznia
Beti ja poki co mieszcze sie w ubrania jeszcze..ale gorzej z kurtka zimowa..ledwo sie dopinam 😁 natomiast mimo ze jeansy dobre to mnie cisna jak siadam i juz mnie to denerwuje, czas kupic legginsy 🙃 tylko sie zastanawiam co ja do pracy bede nosic..bo uniformy mamy- czarne spodnie czarna bluzka-wszystko od firmy oczywiscie, bluzki juz sobie zamowilam wieksze ale spodnie 🤨 😁 😁ledwo w nie wchodze 😁

Marta napisz odrazu jak po badaniu u pana szperacza

dowiedzialam sie dzis ze jedna znajoma z liceum jest tez w ciazy (ma corcie kilka mc starsza od mojej Naishy ) ma termin na 25 czerwca 🤪

apropo tego testu na cukier to go mialam jakos po 20 tygodniu i pamietam ze dawali ten ochydny napoj 2 razy... o smaku pomaranczowym mialam ale az mi sie przewracalo w zoladku jak go pilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po badanku wiem tyle ze z dzidzia ok, wyniki w normie brzydkiego tokso brak 😉 Mam zrobic znowu krew tylko jakas inna taka pod katem zoltaczki, mocz i tsh ultra cos tam na tarczyce w kazdym razie 😜
29 ide prywatnie do niego to moze wysepie USG
Pan szperacz to idealne okreslenie na naszych najblizszych nam teraz lekarzy pierwszego, doglebnego \"kontaktu\" hahahah
Bozee ta ciaza bije mi na mozg raz mam dola a raz szajbe to normalne??!! 😁
Nie mam kontaktu ze swiatem bo jakis cudny sasiad pewnie chcial sobie zawiescic mikolaja, skarpete albo inne gowienko na scianie i prawdobodobnie uszkodzil kabel w pionie a panowie serwisu maja na mnie wy...bane i wlacza sie automatyczna sekretarka.
Jak jeszcze raz tam zadzwonie a wlaczy sie ta pani ze sztucznie milym glosikiem to zaspiewam im kolede jak babcie kocham 🤪
Idziemy z Alusiem ubierac choinke trzeba sie odstresowac jakos 😁 Buziaki kochane :kiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta super że wszystko ok :-) i nie zlecił Ci jeszcze badanie tego cukru? to czemu ja miałam tak szybko zrobić brrrr
ja ogólnie teraz w ciąży czuję się taka spokojna wewnętrznie - jedynie co mnie męczy to to że w ciuchy moje ukochane się nie mieszczę ... hihi
Natalia to u was chociaż jest inny smak bo u mnie rozpuszczony cukier bez smaku fujjjjj i wtedy jak to robiłam to stała nade mną pielęgniarka i kazała pić do ostatniej kropelki a jak tylko do domu wróciłam to wszystko wyleciało i się tak źle czułam dlatego chyba mam taki uraz...

idę się wykąpać i spać bo dzisiaj padam
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do badania cukru, to mi w pierwszej ciazy pozwolili cytryne do glukozy wcisnac... bylo calkirm niezle.
z kwiatkami mam identycznie jak wy... dziwnym trafem wszystkie usychaja :P
storczyki faktycznie najdluzej ze mna wytrzymuja, ale jak na jednym pojawioy sie ostatnio paczki to Miki je poobrywal 😉
Postanowilam w tym roku odwolac porzadki swiateczne... nie mam szans sie wyrobic. Najpierw okazalo sie ze moj maz nie da rady zrobic swojej czesci, bo dostal dodatkowy projekt i musi go zrobic przed swietami, ale jeszcze myslalam, ze jak wezme kogos do pomocy to mi sie uda... niestety u mnie w pracy zrobil sie taki sajgon ze do piatku sziedze od rana do wieczora. W wekkend impreza, a po weekendzie trzeba jakies zarelko naszykowac, prezenty spakowac i choinke ubrac... w koncu wigilia na 20 osob... porzadki wiec beda typowe, jak w kazdym tygodniu. Trudno, mysle, ze swieta sie mimo wszystko odbeda 😉
Ze wzgledu na przerwe swiateczna USG prenatalne wyznaczyli mi dopiero na koncowke 13 tygodnia... troche lipa, wiec 23 grudnia umowilam sie prywatnie. Maz sie smieje, ze przeswietle to dziecko na wylot :P
ale przynajmniej w swieta bede spokojna...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do badania cukru, to mi w pierwszej ciazy pozwolili cytryne do glukozy wcisnac... bylo calkirm niezle.
z kwiatkami mam identycznie jak wy... dziwnym trafem wszystkie usychaja :P
storczyki faktycznie najdluzej ze mna wytrzymuja, ale jak na jednym pojawioy sie ostatnio paczki to Miki je poobrywal 😉
Postanowilam w tym roku odwolac porzadki swiateczne... nie mam szans sie wyrobic. Najpierw okazalo sie ze moj maz nie da rady zrobic swojej czesci, bo dostal dodatkowy projekt i musi go zrobic przed swietami, ale jeszcze myslalam, ze jak wezme kogos do pomocy to mi sie uda... niestety u mnie w pracy zrobil sie taki sajgon ze do piatku sziedze od rana do wieczora. W wekkend impreza, a po weekendzie trzeba jakies zarelko naszykowac, prezenty spakowac i choinke ubrac... w koncu wigilia na 20 osob... porzadki wiec beda typowe, jak w kazdym tygodniu. Trudno, mysle, ze swieta sie mimo wszystko odbeda 😉
Ze wzgledu na przerwe swiateczna USG prenatalne wyznaczyli mi dopiero na koncowke 13 tygodnia... troche lipa, wiec 23 grudnia umowilam sie prywatnie. Maz sie smieje, ze przeswietle to dziecko na wylot :P
ale przynajmniej w swieta bede spokojna...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...