Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

A to bedzie moje pierwsze dziecko dlatego mam taki dylemat. Boje sie ze malenswto nie bedzie najedzone i caly dzien na cycu spedzimy. Tak sobie wlasnie pomyslalam ze jak nie dam rady na piersi to przejdziemy na butelke. Zastanawia mnie tylko czy rzeczywiscie karmienie piersia jest duzo bardziej dobre dla dziecka niz butelka i pod jakim.wzgledem.jest lepsze. Dzieki za odp ­čśë

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Emka na takie decyzje jeszcze masz kup─Ö czasu,naprawd─Ö..ja przesta┼éam karmi─ç synka,bo on nie chcial w ogole chwycic mi butelki..mimo,ze jad┼é deserki jux to do popicia musia┼é dawac cyxa..przeglodzilam go w jeden dzien i z rykiem zasnal i wtedy butelke chwycil. Sciagalam mu pokarm i dawalam butelka przez jakies 2tyg.a pozniej mm ­čÖé

Ciekawa jestem jakiej plci bedzie ten bobas...ja to bym chcia┼éa c├│r─Ö,zawsze chcia┼éam park─Ö i zreszt─ů m├│j m─ů┼╝ te┼╝,ale jak sie tylko mlody urodzil to stwierdzil,ze on chce drugiego syna:-)

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Wiem ze mam duzo czasu ale ja tak mam ze martwie sie juz za wczasu ­čśë a piszac butelka to.myslalam o robionych mlekach nie swoim ­čśë to miejmy nadzieje ze bedzie parka choc mysle ze najwaznejsze aby bylo zdrowe ­čśë ja tez jestem swojego bardzo ciekawa ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Wiem,┼╝e chodzi┼éo Ci o mm ... tylko ja napisa┼éam,┼╝e jeszcze 2tyg.po odstawieniu od piersi karmi┼éam swoim mlekiem ­čśë musia┼éam upuszcza─ç,┼╝eby mi si─Ö zaqpalenie nie zrobi┼éo p├│ki pokarm nie zaniknie,wi─Öc nie wylewa┼éam tylko M┼éodemu dawa┼éam ­čÖé

oj ja to bym chcia┼éa strasznie park─Ö ­čśü i to tak idealnie,bo brat starszy ­čśü Zobaczymy co to b─Ödzie ... a;e tak jak piszesz najwa┼╝niejsze aby by┼éo zdrowe ­čśü Czekam na wizyt─Ö u ginekjologa jak nigdy,a to dopiero za tydzie┼ä w pt .. mo┼╝e ju┼╝ serducho us┼éysz─Ö ...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Heh ­čśë dziekujemy ­čśë ja mam wizte w czwartek i tez mam nadzieje ze bicie serduszka mi lekarz pusci ­čśë napisz jak po wizycie ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

witam Was ­čÖé ja r├│wniez obliczylam date i wyszedl kwiecien 2021┬á­čÖé ciekawe jak mi dokladnie wyliczy lekarka. Mam wizyte w poniedzialek. Pani obiecala ze teraz wysle mnie na USG ­čÖé nie moge sie doczekac. Super byc w ci─ů┼╝y ale wci─ů┼╝ ta niepewnosc jak to bedzie. Moj brzuszek juz sie zaokraglil. Naszedl pewnie woda ale wiadac po mnie i musze nosic luzne bluzeczki ­čÖé a po Was cos widac?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ty te┼╝ daj zna─ç co powiedzia┼é Ci Tw├│j lekarz ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

dziewczyny macie jakies szczeg├│lne objawy? nudnosci, wymioty itp?
mnie pobolewaj─ů piersi, ale nie codziennie, raz mniej raz bardziej. Zemdli┼éo mnie jak robi┼éam zasma┼╝ke i w sumie tyle.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

mnie tez pobolewaly piersi i troche nabrzmialy. Czasem mam nudnosci, szczegolnie jak robie cos do jedzenia z mocnym zapachem. Ostra duza cebula zle na mnie zadzialala i zupa ktora miala byc brokulowa zupa krem ale dodalam szpinaku i strasznie mnie to zemdlilo fuj. Moj maz zjadl i powiedzial , ze smaczna a ja ju┼╝ wi─Öcej na ni─ů nie spojrza┼éam ­čśÄ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

ale nie wymiotowalam ani raz jak na razie ­čÖé oby tak dalej ­čÖé Wam tez zycze dobrego samopoczucia ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

mnie mo┼╝e zemdli┼éo z 2 razy..a tak to spok├│j ­čÖé - raz samochodzie,a za drugim to nie pami─Ötam dlaczego. piersi mnie r├│wnie┼╝ pobolewaj─ů.. powiem wam,ze w tej ci─ů┼╝y jest zupe┼énie inaczej ni┼╝ w tamtej..jedyne co je ┼é─ůczy to,to ┼╝e jestem senna i w dzie┼ä jak m├│j m─ů┼╗ mia┼é urlop na godz. k┼éad┼éam si─Ö spa─ç ­čÖé
z synem wymiotowa┼éam tak,┼╝e czasem ju┼╝ nie by┼éo czym... ­čś« czy to rano,wiecz├│r czy po┼éudnie...nie mia┼éo to znaCZenia wi─Ökszego...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny. Pisze do was ze szpitala. Jestem tu od soboty bo zacz─Ö┼éam plami─ç i nie mogli si─Ö dopatrzy─ç zarodka w p─Öcherzyku. Nie ┼╝ycz─Ö nikomu takiego stresu. Na szcz─Ö┼Ťcie dzisiaj widzia┼éam moje jednocentymetrowe male┼ästwo i jego bij─ůce serduszko. Jestem prze szcz─Ö┼Ťliwa !!!!!! Od razu mi l┼╝ej na duszy ­čÖé ­čÖâ ­čśü ­čĄ¬

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

reNatkaa napisał(a):

Cytat
mnie mo┼╝e zemdli┼éo z 2 razy..a tak to spok├│j ­čÖé - raz samochodzie,a za drugim to nie pami─Ötam dlaczego. piersi mnie r├│wnie┼╝ pobolewaj─ů.. powiem wam,ze w tej ci─ů┼╝y jest zupe┼énie inaczej ni┼╝ w tamtej..jedyne co je ┼é─ůczy to,to ┼╝e jestem senna i w dzie┼ä jak m├│j m─ů┼╗ mia┼é urlop na godz. k┼éad┼éam si─Ö spa─ç ­čÖé
z synem wymiotowa┼éam tak,┼╝e czasem ju┼╝ nie by┼éo czym... ­čś« czy to rano,wiecz├│r czy po┼éudnie...nie mia┼éo to znaCZenia wi─Ökszego...

A u mnie znowu jest odwrotnie. Z c├│rka nie mia┼éam ┼╝adnych md┼éo┼Ťci, nie straszne mi by┼éo nurkowanie w Egipcie, rejsy statkiem itp ( a by┼é to wtedy 10 tydzie┼ä!!!) Za to teraz ca┼éymi dniami mam md┼éo┼Ťci nieludzkie. Nie wymiotuj─Ö ale md┼éo┼Ťci s─ů okropne.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej.. ja bylam w┼éa┼Ťnie u lekarza i byl 6tydzien to teraz wychodzi ze 8 tydzien? jak to sie liczy sorki moze to glupie ze nie wiem ale pierwszy raz jestem w ciazy..

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Lena najlepiej najed┼║ sobie na sw├│j avatar tutaj na forum i zobacz co Ci wyliczy┼éo albo wpisz sobie w google kalkulator ciazy tam wpiszesz.kiedy byl.ostatni.okres ewentualnie dlugosc cyklu i Ci.wyliczy ktory tydzien masz ale tak by to wychodzilo ­čśë ja tez jestem pierwszy raz w ciazy ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

No liczysz od pierwszego dnia ostatniej miesi─ůczki..wpisz sobie tutaj w swoim profilu przewidywana date porodu i ci bedzie pokazywac nad twoim zdjeciem w ktorym tyg.jestes

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

nie pamietam kiedy mialam pierwsza miesiaczke ale mysle ze juz 8tydzien nadchodzi :=) a ty w ktorym jestes miesiaciu?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja 6tc┬á­čÖé┬á
To nie pamietasz kiedy mialas ostatbia miesiaczke? 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja mam 6 tydz i 1 dzien ­čśë ja okres mialam 15 lipca ­čśë to mnien wiecej moze sobie skojarz kiedy moglas miec ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

O to chodzi ze nie pamietam ale z 2 miesiace nie mialam juz okresu napewno...jak 12.08 wykazalo ze 6tydzien....ogolnie to ja nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy.. Bylam w polsce na 3 tygodnie i tez bylam u jednego ginekologa co mi powiedzial ze nie wypisze mi tabletek na wywolanie okresu bo mi sie pojawi ok pozniej pojechalam do rodzinki woj kujawsko pomorskie i tam przed wyjazdem znowu poszlam a lekarz na koniec do mnie mowi chce miec pani dzieci: a ja na to a czemu nie a on do mnie no to jak pani bedzie chciala zajsc w ciaze to zapraszam na leczenie nieplodnosci SZOK 10.08 dotarlam do Wloszech a w niedziele obudzilam sie z bolem glowym pozniej mialam goraczke wiec pojechalam na pogotowie bo bardzo sie zle czulam tam mi podali kroplowke , pobrali krew i mocz za pare minut odlaczyli kroplowke odebrali wyniki i mowia do mnie Gratulacje jest pani w ciazy mowie wam jaki szok dla wszystkich...A nie dawno plakalam ze musze sie leczyc

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Lo az mnie ciary przeszly. Ale historia. Ciesze sie ze wszystko jest w porzadku i mozesz byc mamusia. Eh cialo kobiety jest taka tajemnica ­čśť a polscy lekarze zamiast spr co sie dzieje to od razu diagnozy stawiaja.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

A w profilu Ci pokazuje ze jestes w 8 tyg ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

zebym nie pojechala na pogotowie to do dzisiaj raczej bym nie wiedziala ze jestem w ciazy..

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

tak ustawilam ­čÖé mysle ze mam 8tydzien i 3dni...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Aha ­čśë a to nie masz zadnych dolegliwosci? W sumie ja, gdyby nie brak okresu, test i jakies dziwne samopoczucie to tez bym nie wiedziala ze jetem w ciazy. Nie mam ani mdlosci ani innych objawow, glowa i brzuch czasem mnie bola i to tyle.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...