Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny!┬á

Je┼Ťli s─ů ju┼╝ jakie┼Ť mamy z terminem na sierpie┼ä 2021, odezwijcie si─Ö prosz─Ö ­čÖé

Ja w┼éa┼Ťnie robi┼éam test i dwie kreseczki!!!┬á­čśâ┬á

• Lubi─Ö to! 3
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 104
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Popularne posty

Cze┼Ť─ç dziewczyny!┬á Je┼Ťli s─ů ju┼╝ jakie┼Ť mamy z terminem na sierpie┼ä 2021, odezwijcie si─Ö prosz─Ö ­čÖé Ja w┼éa┼Ťnie robi┼éam test i dwie kreseczki!!!┬á­čśâ┬á

Cze┼Ť─ç Dziewczyny! Aleee nas du┼╝o! Nie spodziewa┼éam si─Ö, ┼╝e tak szybko znajdzie si─Ö tyle ci─Ö┼╝ar├│wek┬á­čśâ Za┼éo┼╝y┼éam dla nas klub, wys┼éa┼éam zaproszenia ale na wszelki wypadek zamieszczam tutaj link, ┼╝e

Ja te┼╝ mam wizyt─Ö 18 stycznia, b─Ödzie USG prenatalne ­čśŹ Z dolegliwo┼Ťci og├│lnie dokucza mi zgaga i irytacja, ale jak zacz─Ö┼éam suplementowa─ç magnez, to ju┼╝ lepiej z nerwami. Na stanie mam wybuchow─ů

Przesłane zdjęcia

Cze┼Ť─ç ­čÖé w niedziel─Ö powinnam dosta─ç okres, we wtorek zrobi┼éam test - pozytywny ­čśŹ w Wigili─Ö id─Ö do lekarza. Mam nadziej─Ö, ┼╝e wszystko b─Ödzie dobrze ÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ

• Lubi─Ö to! 1
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja mam paradoksalnie przez dw├│ch lekarzy okre┼Ťlony na inny termin

Jeden. M├│wi ┼╝e 31.07 a drugi ┼╝e 7.08

┬áMy┼Ťl─Ö ┼╝e w miar─Ö wzrostu ci─ů┼╝y si─Ö oka┼╝e kiedy si─Ö male┼ästwo pojawi.

Pozdrawiam wszystkie przysz┼ée mamy i ┼╝ycz─Ö wytrwa┼éo┼Ťci....ja rzygam nonstop ­čĄó ­čĄş­čą║

• Lubi─Ö to! 1
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
14 minut temu, Anna Aneczka napisał:

Ja mam paradoksalnie przez dw├│ch lekarzy okre┼Ťlony na inny termin

Jeden. M├│wi ┼╝e 31.07 a drugi ┼╝e 7.08

┬áMy┼Ťl─Ö ┼╝e w miar─Ö wzrostu ci─ů┼╝y si─Ö oka┼╝e kiedy si─Ö male┼ästwo pojawi.

Pozdrawiam wszystkie przysz┼ée mamy i ┼╝ycz─Ö wytrwa┼éo┼Ťci....ja rzygam nonstop ­čĄó ­čĄş­čą║

Kiedy wykonywalas USG? 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Zaraz na pocz─ůtku jak si─Ö dowiedzia┼éam o ci─ů┼╝y tj 31 dnia cyklu zrobi┼éam bet─Ö a 6 dni p├│┼║niej mia┼éam USG. Prawdopodobnie by┼é to przedzia┼é 4/5 tygodnia ci─ů┼╝y. Wtedy jeszcze by┼éo wida─ç dwa p─Öcherzyki ci─ů┼╝owe. Tydzie┼ä temu w poniedzia┼éek ju┼╝ by┼é jeden. A w sobot─Ö by┼éam w szpitalu bo mia┼éam krwotok. Okaza┼éo si─Ö ┼╝e si─Ö odklei┼é krwiak. Jestem pod kontrol─ů lekarza od pocz─ůtku bo mam trudno┼Ťci z utrzymaniem ci─ů┼╝y.┬á

• To smutne :-( 1
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Anna Aneczka napisał:

Zaraz na pocz─ůtku jak si─Ö dowiedzia┼éam o ci─ů┼╝y tj 31 dnia cyklu zrobi┼éam bet─Ö a 6 dni p├│┼║niej mia┼éam USG. Prawdopodobnie by┼é to przedzia┼é 4/5 tygodnia ci─ů┼╝y. Wtedy jeszcze by┼éo wida─ç dwa p─Öcherzyki ci─ů┼╝owe. Tydzie┼ä temu w poniedzia┼éek ju┼╝ by┼é jeden. A w sobot─Ö by┼éam w szpitalu bo mia┼éam krwotok. Okaza┼éo si─Ö ┼╝e si─Ö odklei┼é krwiak. Jestem pod kontrol─ů lekarza od pocz─ůtku bo mam trudno┼Ťci z utrzymaniem ci─ů┼╝y.┬á

Jaka mia┼éas bete? To Twoja pierwsza ci─ů┼╝a? Trzymam kciuki za to by by┼éo wszystko dobrze ­čą░

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

31 dnia cyklu miałam 89

Następnego dnia było 150.89

Od tamtego czasu ju┼╝ nie robi┼éam bety bo lekarz ju┼╝ potwierdzi┼é ci─ů┼╝─Ö

­čÖâ┬áMam ju┼╝ dw├│jk─Ö starszych dzieci i sporo poronie┼ä za sob─ů...

Edytowane przez Anna Aneczka
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç Dziewczyny! Aleee nas du┼╝o! Nie spodziewa┼éam si─Ö, ┼╝e tak szybko znajdzie si─Ö tyle ci─Ö┼╝ar├│wek┬á­čśâ

Za┼éo┼╝y┼éam dla nas klub, wys┼éa┼éam zaproszenia ale na wszelki wypadek zamieszczam tutaj link, ┼╝eby wpisywa┼éy si─Ö te┼╝ inne przysz┼ée sierpni├│weczki­čśë

• Lubi─Ö to! 1
  • Dzi─Öki! 1
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

hej dziewczyny, czy wszystkie jeste┼Ťcie juz po usg serduszkowym?

Ja jestem strasznie zestresowana, dzi┼Ť mam 2 serduszkowe. Pierwsze w pn, to by┼é dok┼éadnie 7tc i nie by┼éo wida─ç echa zarodka, jestem przera┼╝ona dzisiejsz─ů wizyt─ů:(

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

dzi─Öki za odpowied┼║, u mnie to ci─ů┼╝a z invitro wi─Öc ┼éatwiej wszystko wyliczy─ç st─ůd moje przera┼╝enie;( lekarz m├│wi┼é, ┼╝e w pn powinien m├│c zobaczy─ç wi─Öcej ju┼╝ ;(

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, [email protected] napisa┼é:

Ja by┼éam u lekarza we wtorek, wed┼éug oblicze┼ä 6,5 tygodnia, wida─ç by┼éo p─Öcherzyk ci─ů┼╝owy ale nie wida─ç by┼éo zarodka ­čžÉ musz─Ö czeka─ç do kolejnej wizyty 29.12­čś¬

Ja ma zdjęcie z zeszłego tygodnia

To by┼éo dok┼éadnie 6tydzien i 4 dni i wyra┼║nie wida─ç zarodek . Natomiast ka┼╝da ci─ů┼╝a rozwija si─Ö inaczej i uwa┼╝am te┼╝ a nawet wiem ┼╝e ka┼╝dy lekarz widzi co innego

Ja by┼éam 7 grudnia w szpitalu z plamieniami tam lekarz widzia┼é zarodek wielko┼Ťci 5tyg 6 dni a we wtorek 8 grudnia lekarz podstawowy na NFZ nie do┼Ť─ç ┼╝e nie widzia┼é krwiaka kt├│ry si─Ö ostatecznie w sobot─Ö wyla┼é to jeszcze okre┼Ťli┼é ci─ů┼╝─Ö na 5 tygodni ledwo co bo ledwie wida─ç... Naprawd─Ö nie ma co si─Ö sugerowa─ç...trzeba cierpliwie czeka─ç....ja mam do dzi┼Ť br─ůzowe plamienie ..dzi┼Ť si─Ö nawet nasili┼éo.... kolejn─ů wizyt─Ö u tego samego lekarza mam we wtorek....i ju┼╝ si─Ö ustawi┼éam na wizyt─Ö u prywatnego lekarza na 28 grudnia bo przesta┼éam ufa─ç temu lekarzowi...tak┼╝e si─Ö nie sugeruj bo co apart i ci lekarz to inn─ů opinia. Trzymam kciuki ­čÖé┬á

Edytowane przez Anna Aneczka
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
16 minut temu, Anna Aneczka napisał:

Ja ma zdjęcie z zeszłego tygodnia

To by┼éo dok┼éadnie 6tydzien i 4 dni i wyra┼║nie wida─ç zarodek . Natomiast ka┼╝da ci─ů┼╝a rozwija si─Ö inaczej i uwa┼╝am te┼╝ a nawet wiem ┼╝e ka┼╝dy lekarz widzi co innego

Ja by┼éam 7 grudnia w szpitalu z plamieniami tam lekarz widzia┼é zarodek wielko┼Ťci 5tyg 6 dni a we wtorek 8 grudnia lekarz podstawowy na NFZ nie do┼Ť─ç ┼╝e nie widzia┼é krwiaka kt├│ry si─Ö ostatecznie w sobot─Ö wyla┼é to jeszcze okre┼Ťli┼é ci─ů┼╝─Ö na 5 tygodni ledwo co bo ledwie wida─ç... Naprawd─Ö nie ma co si─Ö sugerowa─ç...trzeba cierpliwie czeka─ç....ja mam do dzi┼Ť br─ůzowe plamienie ..dzi┼Ť si─Ö nawet nasili┼éo.... kolejn─ů wizyt─Ö u tego samego lekarza mam we wtorek....i ju┼╝ si─Ö ustawi┼éam na wizyt─Ö u prywatnego lekarza na 28 grudnia bo przesta┼éam ufa─ç temu lekarzowi...tak┼╝e si─Ö nie sugeruj bo co apart i ci lekarz to inn─ů opinia. Trzymam kciuki ­čÖé┬á

Pozostaje cierpliwie czeka─ç ­čžÉ aparat te┼╝ mo┼╝e by─ç gorszy i ci─Ö┼╝ej zobaczy─ç male┼ästwo ­čžÉ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dzięki, ale niestety, znów nie tym razem.... Lekarz mnie długo badał, mierzył z każdej możliwej strony i niestety nie widać echa zarodka. Mam odstawić leki....

┼╗ycz─Ö Wam nudnych ci─ů┼╝! ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...