Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Dzisiaj odebrałam wyniki posiewu moczu zrobione w tym samym czasie co te inne (o których Wam pisałam że wyszły dobrze), tylko w innym labolat......i wynik mnie zszokował....jest BAKTERIA w moczu......normalnie brak mi słów.... 😞
Ręce mi opadają.......już mam dosyć tej naszej służby zdrowia - już zrobiłam 4 badania w różnych labolat. - i każdy inny wynik 😮.... 😞 😞
Jutro idę znów do lekarza i pewnie znów powtórka badań..........tylko którym wynikom wierzyć???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
edyta86 przeleciała się z tym linkiem po całym forum.....
Niedopuszczalne jest umieszczanie....
k) tej samej treści powielanej w tym samym wątku dyskusji, bądź na kilku różnych wątkach,
😮
czy mi sie tak tylko wydaje?


zacytowałam cię jakbyś jeszcze znalazła to edytuj ja edytowałam u czerwcówek marzec i styczeń
do admina pisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ma usta napuchniete tzn górna wargę,ale zdaje sie tego nie zauważać,tylko pije przez słomkę..podglądałam dziąsło wygląda paskudnie,ale raczej nie potrzebne szycie....Mało tego dziś też zaczęła włazić na tą komode z której wczopraj był ten upadek 😮 😮 😮tylko juz nie chciała skakać ,ale powoli schodzi.--.mało jej czy co?? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anita123 napisał(a):
Cześć Dziewczynki 🙂
Dzisiaj odebrałam wyniki posiewu moczu zrobione w tym samym czasie co te inne (o których Wam pisałam że wyszły dobrze), tylko w innym labolat......i wynik mnie zszokował....jest BAKTERIA w moczu......normalnie brak mi słów.... 😞
Ręce mi opadają.......już mam dosyć tej naszej służby zdrowia - już zrobiłam 4 badania w różnych labolat. - i każdy inny wynik 😮.... 😞 😞
Jutro idę znów do lekarza i pewnie znów powtórka badań..........tylko którym wynikom wierzyć???


Anitko rzeczywiście wykończyć się idzie ,oby prawda była taka,że nic złego nie ma 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
no ma usta napuchniete tzn górna wargę,ale zdaje sie tego nie zauważać,tylko pije przez słomkę..podglądałam dziąsło wygląda paskudnie,ale raczej nie potrzebne szycie....Mało tego dziś też zaczęła włazić na tą komode z której wczopraj był ten upadek 😮 😮 😮tylko juz nie chciała skakać ,ale powoli schodzi.--.mało jej czy co?? 😠


Kasia moja Amelka miała szyty nos gdy miala 2 latka,bo rozcięła na podwórku ech..też był straszny widok, ale dzięki szyciu szrama jest mniejsza...ale jak u Was jest w buzi to obędzie sie bez szycia, tylko żeby nie wdały się w tą ranę żadne bakterie...odkażałaś jej czymś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie 🙂

Kasiu - ale biedna Majeczka się nacierpi.....ale i tak jest dzielna....

Iwonko - mam nadzieję, że następne wyniki będą już dobre, że podanie antybiotyku było słuszną decyzją i że już wreszcie skończy przeciągające się chorowanie Nadii.....wakacje a my ciągle tylko badamy temperaturę, badamy kupkę, siku i tak na przemian....całe 2 tyg urlopu spędziliśmy na odwiedzaniu lekarzy i laoblat..... A jak u Was z nowym mleczkiem ?

Madziu - nie wiem co jest ale co labolat. to inny wynik - a materiał do badania podawaliśmy prawie co dziennie w ciągu jednego tygodnia (wszystko robiliśmy odpłatnie prywatnie, więc powinno być dobrze zrobione) - więc nie powinno być aż takich różnic..... 😞

I co z tą naszą Gosią...???

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, Matuś dalej bezzębny 🙂
chyba tylko on został bez zębolków:P:P hehe
ale za to umie już sam usiąść 🙂 pięknie wstaje i powoli zaczyna przekładać nóżkami 🙂 gada jak najęty i uwielbia moje zupki:P:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...