Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie wiem bo nie mierzę nigdy.. dzisiaj z ciekawości... pamiętam, że jak 5 lat temu krew oddawałam to też miałam niskawe i podnosiłam je kawą i bieganiem po schodach 😁 a w ciąży np. miałam zawsze książkowo 110/70 :P więc może mam niskie.. ale dupa. podniosę na sobotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
poza tym ja nie czuję, że mam niskie ciśnienie.. tak jak niektórzy mówią, że są wt5edy osłabieni tak ja się czuję normalnie


bo dla niskociśnieniowców takie ciśnienie jest normą ale gdyby ci podskoczyło do góry to ty się będziesz źle czuła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mnie raz jak lekarz mierzył ciśnienie to się mnie spytał czy ja żyję 😮 😮 😮 a ja nie wiedziałam o co mu chodzi dopiero jak mi wytłumaczył ,że mam niskie ciśnienie a ja się rewelacyjnie czuje przy takim 😁 😁 był trochę zdziwiony ,że można normalnie funkcjonować z takim ciśnieniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może.. ale z tego co pamiętam to poza tym wcześniejszym oddawaniem krwi zawsze miałam w normie ciśnienie..
hmm... od 11.00 jest zbiórka więc zjem śniadanko, napiję się kawki i jak trochę pobiegam za chłopakami to będzie ok :P Mam nadzieję bo strasznie bym chciała... a zastanawiam się jeszcze nad zarejestrowaniem się jako dawca szpiku... chciałabym w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
zbiórka?
kiedyś się zastanawiałam nad byciem dawcą szpiku ale podobno jak dzwonią ,że szpik jest potrzebny to są wtedy obawy a ja bym nie chciała dać komuś nadziei a w ostatniej chili się wycofać dla tego nie podejmuję się tego zadania 🥴


zbiórka krwi 🙂 organizują u nas co rok i 2 dni w czerwcu "zbierają" :P
zawsze są obawy. ale zawsze jest szansa, że akurat Tobie uda się pomóc 🙂 u nas szukają szpiku dla jakiegoś Kubusia z naszego miasta.. nie wiem co to za chłopiec ale myślę, że warto spróbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
zbiórka?
kiedyś się zastanawiałam nad byciem dawcą szpiku ale podobno jak dzwonią ,że szpik jest potrzebny to są wtedy obawy a ja bym nie chciała dać komuś nadziei a w ostatniej chili się wycofać dla tego nie podejmuję się tego zadania 🥴


zbiórka krwi 🙂 organizują u nas co rok i 2 dni w czerwcu "zbierają" :P
zawsze są obawy. ale zawsze jest szansa, że akurat Tobie uda się pomóc 🙂 u nas szukają szpiku dla jakiegoś Kubusia z naszego miasta.. nie wiem co to za chłopiec ale myślę, że warto spróbować


czyli będziesz honorowym dawcą krwi 🙂 tylko pamiętaj ,że okresu wtedy nie możesz mieć 🙂 bo ci nie pobiorą krwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
zbiórka?
kiedyś się zastanawiałam nad byciem dawcą szpiku ale podobno jak dzwonią ,że szpik jest potrzebny to są wtedy obawy a ja bym nie chciała dać komuś nadziei a w ostatniej chili się wycofać dla tego nie podejmuję się tego zadania 🥴


zbiórka krwi 🙂 organizują u nas co rok i 2 dni w czerwcu "zbierają" :P
zawsze są obawy. ale zawsze jest szansa, że akurat Tobie uda się pomóc 🙂 u nas szukają szpiku dla jakiegoś Kubusia z naszego miasta.. nie wiem co to za chłopiec ale myślę, że warto spróbować


czyli będziesz honorowym dawcą krwi 🙂 tylko pamiętaj ,że okresu wtedy nie możesz mieć 🙂 bo ci nie pobiorą krwi

właśnie pasowałoby coś uzupełnić legitke honorowego dawcy :P bo oddawałam krew tylko raz i to 5 (!) lat temu.. a potem tak jakoś zawsze coś wypadało. dlatego teraz mi tak bardzo zależy.
choć trochę się boję bo mojego ojca zarazili wzw właśnie podczas oddawania krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...