Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No mi Kub się swoich godzin trzyma.. teraz trochę przesunął ale i wstawanie i spanie.
Ale Gosia jak Adi nie do wytrzymania jest to znaczy, że potrzebuje snu więc musisz znaleźć sposób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
a nie możesz mu dać herbatkę z melisą?
albo może by lekarz co wam polecił na to jego nie spanie? no kurde nie wiem co jeszcze 🤨
ale pociesz się tym ,że od sierpnia pójdzie do żłobka to odpoczniesz 😘 😘
no własnie ja chyba jestem wyrodna matka bo normalnie sie ciesze ze chodziaz 2 godziny dziennie odsapne od jego cigłego marudzenia i płaczu i wiem co teraz o mnie pomyslicie ale mam to gdzies normalnie ciesze sie i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
a nie możesz mu dać herbatkę z melisą?
albo może by lekarz co wam polecił na to jego nie spanie? no kurde nie wiem co jeszcze 🤨
ale pociesz się tym ,że od sierpnia pójdzie do żłobka to odpoczniesz 😘 😘
no własnie ja chyba jestem wyrodna matka bo normalnie sie ciesze ze chodziaz 2 godziny dziennie odsapne od jego cigłego marudzenia i płaczu i wiem co teraz o mnie pomyslicie ale mam to gdzies normalnie ciesze sie i tyle


to ja dopiero jestem wstrętna matka bo tylko patrzę gdzie ktoś się dziećmi na chwilę zajmie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
wiecie ja jak ide z nim do kolezanki na kawe to moje dziecko nie wyjdzie do 2 pokoju tylko wisi na mnie ma w dupie zabawe z innymi dziecmi ba nawet jak ide do kibla to idzie ze mna bo jak go nie wpuszcze to jest tak potworny pisk ze masakra 😞 😞 😞

Mati mi nawet na kolanach siada i siku robi ze mną ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia to ,że Adi tak reaguje ,że jest przy tobie to się nie martw ja mam to samo jak gdzieś jedziemy to młody jest tylko u mnie na kolanach nawet nie pójdzie do mojego T. 🥴
żadna z nas nie jest wyrodna bo ja też szukam naiwnego do choćby chwilowej opieki nad dziećmi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...