Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
😜

jak Matik mi teraz nie zaśnie to się zajebię..
mamy wieczorem do brata mojego jechać bo ich syn ma dzisiaj bierzmowanie 😠 i kurwa nawet ubrać co nie mam bo wszyscy pewnie będą na elegancko a ja nie mam takich ubrań 😠 😠 😠 poza tym nie lubię ich!


to powiedz ,że dostałaś okres i nie będziesz sobie nowych ciuchów brudzić ,których nie masz 😁 😁 😁 😁

ja spadam do moich na herbatke 😘


nie mądruj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
babolki byłam u moich i Kami znalazł tam Angelki wiaderko z ciastoliną i zaczął chodzić z tym i w pewnym momencie się potknął i upadł zaczął strasznie płakać więc go wzięłam i myślałam ,że uderzył się w buzię (bo tam się trzymał rączką) no i przeszły płaczki po 10 min. chciałam mu coś podać i patrze a on na czole jest brudny jakby buraczkami i co się okazało to zdarł cały naskórek urosło to było okropne przyłożyłam zimną pieluchą to trochę i opuchlizna mu zeszła ...ale wygląda to tak jakby go ktoś uderzył np. młotkiem bo to jest okrągłe i jest na 2cm duże 🥴 🥴 teraz się bawi ale nie daje sobie tego nawet delikatnie dotknąć ,żeby mu włoski z tego zdjąć co by go nie szczypały 🤨

i teraz pytanie do was czy może coś mu być od takiego upadku? tzn.on nie upadł z całej siły czy coś po prostu tak jakjby otarł się o to wiaderko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda zdezynfekuj i na wszelki wypadek bardziej się mu przyglądaj. Ale nie panikuj 🙂 to tak jak mój Kuba "otarł się" o żeliwny grzejnik. Też skórę zdarł, krwi było masę ale nic więcej 🙂
Na pewno się na strachu skończy!

Muszę na zakupy jechać.. sama bo mojemu się nie chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie no do paniki mi daleko ale teraz jest tak czasami po kaszce się zrzyga i dzisiaj też to zrobił i już mi po głowie chodzi czy to czasami jakiś wstrząs czy coś takiego nie jest ....ale znów gdyby był to by nie zachowywał się tak jak teraz czyli normalnie psoci,bawi się ,bije Angelkę itp. czyli standard ale obserować go będe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr ale u Kamila bardziej zrobił się krwiak podskórny bo on ma dosłownie dwa maleńkie rozcieńcia i to mnie najbardziej niepokoi bo gdyby rozciął głowę jak twój Kuba to też pewnie bym inaczej reagowała......zobaczymy oby tylko na strachu się skończyło jak napisałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
ja do wszystkiego jestem sama. nie jadę mam w dupie


przegapiłam tego posta ☺️ ☺️ ☺️

to co będziecie jeść??

chuj mnie to obchodzi.
nie będę się prosić ani o niego ani o pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu napisz rano jak Kamis Gosiu tule olej Go i nie denerwuj sie 😘a ja własnie miałam akcje sasiadka 22.20 stuk puk drzwi jej sie zacieły próbowałysmy drutem otworzyc ale ostatecznie krzesło wyniołysmy i dawaj oknem własnie wróciłam dobrze ze dzieciaki spały bo mojego jeszcze nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 😘 😘
Gosiu Kami jak Kami zjadł owsiankę i rozrabia więc jest ok. a to otarcie dzisiaj wygląda jakby mu ktoś malinkę zrobił 🥴 😁
A czy to ta sąsiadka co do ciebie przyszła na skargę? czy inna? Jakby ktoś was zobaczył jeszcze by pomyślał ,że jakiś włam na mieszkanie planujecie 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście???
nie chce mi się nic! od rana mnie boli... pasuje coś posprzątać bo burdel, że głowa mała..
noc do dupy:/ Matik cały czas beczał i na dobre obudził się po 4... zasnął jeszcze na chwilkę koło 7...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...