Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurde no nie wiem. boję się, że ugryzie, zarazi czymś..
jak mam pewność, że zwierzątko pewne, domowe wiem kto i jak je trzyma w domu to ok.. ale jak nie wiem na 100 % to palpitacji dostaję jak moje dzieci rzucaja się na zwierzaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
kurde no nie wiem. boję się, że ugryzie, zarazi czymś..
jak mam pewność, że zwierzątko pewne, domowe wiem kto i jak je trzyma w domu to ok.. ale jak nie wiem na 100 % to palpitacji dostaję jak moje dzieci rzucaja się na zwierzaki
jak nie znam to tez sie boje raz mojego Kamcia ugryzł pies na targu ale sie wtedy strachu najadłam mały na rowerku jechał a ten podleciał i w noge ugryzł masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja mam obsesję na punkcie zwierząt - zwłaszcza psów.. bo się boję, pomimo, że mnie nigdy nic żadne zwierze nie zrobiło.. na dobrą sprawę to moje dzieci mogą dotykać kota ciotki i pieska mojej koleżanki ☺️
i wszyscy się na mnie wściekają bo jak widzę, że którys podchodzi do jakiegoś zwierza to wpadam w panikę, histerię i ogólne wkurwienie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
no właśnie ja mam obsesję na punkcie zwierząt - zwłaszcza psów.. bo się boję, pomimo, że mnie nigdy nic żadne zwierze nie zrobiło.. na dobrą sprawę to moje dzieci mogą dotykać kota ciotki i pieska mojej koleżanki ☺️
i wszyscy się na mnie wściekają bo jak widzę, że którys podchodzi do jakiegoś zwierza to wpadam w panikę, histerię i ogólne wkurwienie:P
masz prawo kazda z nas ma bo martwi sie o swoje dzieci 😘spadam Gosiu kolorowych 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha słodki Adzik!

A tu macie na dzień dobry mojego Matika 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/dscf4346.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7272/dscf4346.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

noc fatalna. Kuba przyszedł i 3 h nie mógł spać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zadzwonił żebym dała portfel jego koledze bo po niego przyjedzie. a ja mu mówię, że portfela nie ma.. i przeszukałam cały dom no i nie znalazłam.. to już wkurw bo on miał tam 700 zł.. i wyglądało na to, że zgubił w MOW.. a tam chłopcy na bank zachowaliby znalezisko dla siebie...

i nagle mnie olśniło, że wczoraj zakupy robiłam a portfel jest w mojej kurtce 🙂 ale i tak się zdenerwowałam nieźle. 700 zł nie mało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Mój zadzwonił żebym dała portfel jego koledze bo po niego przyjedzie. a ja mu mówię, że portfela nie ma.. i przeszukałam cały dom no i nie znalazłam.. to już wkurw bo on miał tam 700 zł.. i wyglądało na to, że zgubił w MOW.. a tam chłopcy na bank zachowaliby znalezisko dla siebie...

i nagle mnie olśniło, że wczoraj zakupy robiłam a portfel jest w mojej kurtce 🙂 ale i tak się zdenerwowałam nieźle. 700 zł nie mało..
o w morde dobrze ze sie znalazł 😘no 700 stów to kupa kasy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi stres też już za mną...
ubierałam Matiszkę i zahaczyłam mu paluszek o rękaw ☺️ strzeliło a Matik w płacz..
Boże myślałam, że mu palec złamałam ☺️ ale przestało go boleć i się uspokoił
musze mu pampers zmienić i położyć spać bo już marudzić zaczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...