Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
zaliczyliśmy własnie pierwsze obcinanie paznokci bez płaczu 🙂


u nas zawsze jest bez płaczu 🙂 chyba ,że młodemu się znudzi to zaczyna uciekać


no a Matuś nie wiem czemu ale nie lubi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my jeszcze mamy możliwość iść na taką mega wielką górkę ale tam to dupsko boli jak diabli dlatego ,że jak zjeżdżasz z samej góry jesteś tak rozpędzona ,że nie masz jak się zatrzymać przed takim dołkiem więc cię wywala w powietrze i spadasz z całej siły na dupsko 😮 😁 jednego roku Adziulkę tam wzięłam zjeżdżała na mnie więc siła ciężaru podwójna 🥴 była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
weź nie sprzątaj bo i tak na bałaganią 😁
jak zrobisz placka ziemniaczanego to weź mi kurierem wyślij zjadłabym jednego 😉

A gdzie reszta dziewczyn się podziewa????????? Gocha 23 ,Iwona,Anita,Kamila,i wszystkie ,których nie wymieniłam?? Przyjdźcie na pogaduchy !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nakarmiony 😉Adi lepiej juz chrypy nie ma został kaszel 🥴słuchajcie dobra ale od poczatku mam znajomą która sama chowa syna i tydzien temu z Polski przyjechała jej 68 letnia mama tzn musiała przyjechac bo siostra mojej koleżanki powiedziała ze sie nią zajmowac nie bedzie bo nie ma juz siły-kobieta ma schizofremie 😞no wiec przyjechała tu ta moja kolezanka jest przedszkolanka codziennie od 8- do 17 robi wiec gdy mama przyjechała sprowadziła jej do opieki ojca Maksa pare dni było pięknie ale ze to stary alkoholik zaczęło sie picie wódy i wińska wczoraj wieczorem awantura wiec zaproponowałam zeby małego do mnie przywiozła.O 19 Maks do mnie przyjechał ona zapłakana on zapłakany kazałam jej do matki jechac zeby ten gnój nic jej nie zrobił Maksa namówiłam zeby spał u mnie wiec mam 3 dzieciale to szczegół .Mama miała rano przyjechac i zabrac ich do szkoły ale kur jej matka dostała napadu schizofremii w nocy i zaczeła jej uciekac skakac do niej z rekami wiec siedzi z nią teraz w szpitalu psychiatrycznym a ja z 3 dzieci dlatego czasu nie mam 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...