Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień Dobry Dziewczynki 🙂
Gosiu i Madziu - Dzieciaczki SUPEROWE 🙂 i Mamusie też 🙂
Iwonko - Madzia ma racje - na fotkach na NK to Super Laska z Ciebie.
A u nas nadal kryzys. Mam chwilkę bo Mała śpi.
Nadia ma gorączkę, wirusową grypę (trzydniówkę) i wirusowe zapalenie gardła..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka to możemy sobie ręke podać.. i z okresem i z wyrzucaniem dzieci.. Mi Matik do tego czasu bardzo często ulewa (rzadziej niż przedtem ale mimo wszystko jeszcze dużo).
A co do okresu 🙂 to zrobił mi przemiłą niespodziankę 🙂 2 dni przed boli mnie brzuch, tak dziwnie ale znośnie 🙂 a jak dostaję okres to już w ogóle bajka 🙂 wystarczają mi te najmniejsze tampony bo jest tak skąpy i do tego go nie czuję 🙂 nic - zero bólu podbrzusza, zero rozdrażnienia 🙂 szał:P
Ale to pewnie kwestia tabsów:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
a u nas gorąco..dziadek nawet nalał wod do basenu czekamy jak się nagrzeje i pójdziemy na działkę...3 dni takiego ciepła maja być...

Zamieńmy się:P u nas zimno jak diabli... Rano słonko świeciło, poszłam z chłopakami do lekarza w bluzce na ramiączkach to myślałam, że zamarznę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Kolejna noc tragiczna... 😞 😞
Nadia znów w nocy miała jakiś kolejny atak histerii 😞- nie wiem co jej jest. O 23 zaczyna płakać, wręcz wyć, jest cała mokra, mało przytomna, napręża się....więc wsiadamy w samochód i jeździmy w kółko po mieście do 2.00 - nie wiem to tak wygląda jak kolka.... 😞
Bo poprzedniej nocy jak udaliśmy się na nocny dyżur to obleśny lekarz wyskoczył z tekstem "ale co się dzieje - on nic tu nie widzi" ....brak mi słów 😞 😞 😞
Gorączka niby mniejsza...ale Nadia jest cała zsypana kostkami-plamami różowawymi 😞.....chyba dzisiaj wracamy do swojego domu i idziemy do naszej lekarki.....bo te konowały już mnie wyprowadzają z równowagi...... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitka czyli normalna 3-dniówka 🙂 gorączka spada a po 3 dniach wysypka na całym ciałku.
A w nocy.. hmm... grunt, że macie na nią sposób 🙂 u mnie Kub miał taki okres - budził się o jednej porze i był wrzask. ale to kilka dni dosłownie trwało.. może mała się czegoś przestraszyła i rozpamiętuje.. a może rzeczywiście kolka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Gosiu chyba to typowa "trzydniówka" - i nawet jej przechodzi książkowo i nawet nie miała takiej dużej gorączki 😉. Ale te nagłe ataki mnie martwią - bo nie wiem czy to brzuszek, czy główka boli - a przecież ona ma problemy z jelitkami i dlatego jestem taka zaniepokojona. Ale czy kolka może wrócić w 8 mies. życia 😞?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też słyszałam, że zdarza się że długo dziecku kolka wraca. NIe martw się na zapas 🙂

Matik ćwiczy wstawanie i uczy się gwizdać 😁
http://imageshack.us/clip/my-videos/810/ecg.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anita123 napisał(a):
Cześć Dziewczynki 🙂
Kolejna noc tragiczna... 😞 😞
Nadia znów w nocy miała jakiś kolejny atak histerii 😞- nie wiem co jej jest. O 23 zaczyna płakać, wręcz wyć, jest cała mokra, mało przytomna, napręża się....więc wsiadamy w samochód i jeździmy w kółko po mieście do 2.00 - nie wiem to tak wygląda jak kolka.... 😞
Bo poprzedniej nocy jak udaliśmy się na nocny dyżur to obleśny lekarz wyskoczył z tekstem "ale co się dzieje - on nic tu nie widzi" ....brak mi słów 😞 😞 😞
Gorączka niby mniejsza...ale Nadia jest cała zsypana kostkami-plamami różowawymi 😞.....chyba dzisiaj wracamy do swojego domu i idziemy do naszej lekarki.....bo te konowały już mnie wyprowadzają z równowagi...... 😞


Anitko to rzeczywiście wygląda na silny ból brzuszka....tak samo mieliśmy z Melką jak była malutka ,jej ataki wygladały identycznie .....co do krostek ? hmm nie wiem jak wygląda trzydniówka bo Amelka tego nie miała, ale tak sobie pomyślałam,że może to przez zmianę mleka? czy nie dajesz jej Bebilonu?
kurcze ja cały czas się boję wypróbować to HA 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
ja też słyszałam, że zdarza się że długo dziecku kolka wraca. NIe martw się na zapas 🙂

Matik ćwiczy wstawanie i uczy się gwizdać 😁
http://imageshack.us/clip/my-videos/810/ecg.mp4/


Gosia Matik super 🤪
kiedy moja Maja zacznie wstawać sama....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny weszłam sobie przypadkiem na styczeń 2011 bo tam dziewczyny są dosć aktywne i jak poczytałam ile one daja jeść swoim maluchom 😮 to moja Maja nawet w połowie tego nie zje a jest przecież 2 m-ce starsza ☺️ tam dzieci jedzą już jogurty, biszkopty, do tego kaszki, mleko, obiady( 190 ml?????) ,desery...aż się dziwie gdzie im się to mieści? kurcze...moze ja głodzę swoje dziecko ? ☺️ 😞
ile Wy dajecie jeść swoim szkrabom i co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...