Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Iwona jak za wcześnie zacznie się dziecku wszystko dawać to potem mogą mieć problemy z alergią 😉 ale to moje zdanie ja wole wprowadzać pomału 😜

Anita moja Angelka jak była mała też miała takie silne bóle brzucha i to nie była kolka zazwyczaj w nocy i powiem ,że to jej zostało do dzisiaj bo też jej sie zdarza płakać w nocy z powodu bólu brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwonko u nas plan jedzeniowy stały: 8.00 - mleko (180 robię bo więcej i tak nie zje)
10.30 (chyba, że dłużej pośpi to później) -jogurt i banan
12.00 - zupka (i tu wielkie heloł 😁 nie zraziłam się do gotowania 🙂 już na stałe zdecydowałam robić to sama 🙂)
15.00 i 17.30 - znów mleko (180 ml)
19 (czasem 19.30 albo nawet 20.00) - Kaszka gęsta 🙂
no i w nocy, zwykle o 3.00 - mleko (tym razem 210)
A w między czasie jakieś chrupki ryżowe, kukurydziane albo paluch ten taki chlebowy z makiem bo młody lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry babolki 😘 😘 😘
wczoraj ugotowałam młodemu zupe szpinakową i powiem wam ,że myślałam ,że on tego nie zje bo takie wyglądało mało apetyczne 😉 ale o dziwo mu zasmakowało i co zjadł pół miseczki(bo tylko mu tyle nałożyłam )a on chciał dokładke nawet nie wiecie jak się rozdarł o to ,że mu zupy brakło 😮 aż sama byłam w szoku bo on zazwyczaj zjada tylko pół miseczki 😉
to już jest już jego 3 ulubiona zupa chyba ,którą zjadł z apetytem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia napisz jak robisz te zupki 🙂 podpatrzę 🙂

A c do szpinakowej to Mat jadł taką tylko ze słoiczka.. u nas ogólnie ciężko szpinak gdzieś dostać 😮
Raz na jakiś czas rzucą w biedronce to wtedy biorę kilka opakowań bo sama lubię i spaghetti ze szpinakiem, sałatkę ze szpin. i mozzarellą... no i zupki dla dzieci dobre wychodzą 🙂 Ale dawno nie było a chciałam kiedyś kupić... 😠

Co tam? 🙂
u nas znów pochmurnie 😞 po 11 zawożę Kubcia do mojego brata 🙂 pobawią się parę godz a ja w tym czasie na masażyk, jakieś zakupki i na szybkie ploteczki 🙂

A 🙂 Matik obudził się na jedzenie dopiero o 6!!! i zasnął dalej 🙂 i Kub też mocno spał przez co obudziliśmy się po 8 jak Grzesiowi tel z pracy dzwonił 😁 😁 😁 Aj - ja wstałam pounkt 8.10 🙂 Poczułam wakacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry Mamcie 🙂
dzięki Gosiu 🙂 przyda się 😉
początek dnia super- właśnie się pokłóciliśmy 😞 i straciłam ochotę na jakiekolwiek rocznice...faceci to kutafony bez serca myślący tylko o swoich wygodach, powalił sie i śpi bo w nocy był na giełdzie i jest zmęczony.... 😠 a ja dzieci, obiad itd... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Dzisiejsza noc trochę spokojniejsza 🙂 Mała nie ma gorączki, krosty pomalutku znikają, ale jest strasznie słabiutka i ciągle śpi...
Wczoraj znów byliśmy u 2 lekarzy ..... 🥴 Najpierw prywatnie u pediatry.....która stwierdziła, że nie wie co może być przyczyną płaczu....brzuszek, płucka, gardło w porządku (stwierdziła, że te krostki to nie po wirusówce - tylko jakieś uczulenie - tylko od czego? - 🤨czyli zaprzeczyła diagnozę poprzedniego lekarza)....odesłała nas do laryngologa (nie mogliśmy żadnego natrafić - wszyscy na urlopach, więc pojechaliśmy na oddział laryngologiczny do szpitala) ....ten stwierdził, że uszka czyste, zdrowe - ale wykrył zapalenie noska i gardła - co lekarz to inna diagnoza 🤨Już mam dosyć tego jeżdżenia po lekarzach i ich trafiania gdybania.
Jeszcze tylko czekamy na wyniki badania moczu...

Iwonko Wszystkiego Najlepszego 🙂

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anita ja nie chce nic mówić ale wydaje mi się ,że jeśli dziecko ma trzydniówkę to na koniec wysypkę,ale nie każda wysypka musi wyglądać tak samo więc ta lekarka może sie mylić 😉
Czy masz moze zdjęcie jak ta wysypka wygląda u Nadii??pytam ponieważ jedna z dziewczyn na październiku wkleiła i była ona na całym ciele takie czerwone plamki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitka ja bym się pod Magdą podpisała... skąd nagle uczulenie? jakiś walnięty lekarz.. inna sprawa gdyby mała nie miała trzydniówki bo w tej sytuacji oczywiste jest skąd wysypka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...