Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
to juz teraz bede pamietac co robic jakby nam sie cois takiego przydarzylo
u nas dalej bardzo dobrze maly nic nie choruje czasem lekkie przeziebienie ale nic wiecej astma zanikla
w sierpniu bede w pl to pojde do alergologa
a do ciebie madzia odezwe sie po te maseczki na brzuch i cycochy 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem u nas to samo ciagle na pelnych obrotach
dzisiaj troche luzu bo deszczowy dzien a chcialam isc na plac zabaw
a jutro oby nie padalo chcemy jechac do leiden po ubranka dla mlodzika potrzebuje bluzy i dlugie cienkie spodnie 😉 😉 😉 😉 kocham zakupy dla tego szkraba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wczoraj Adzior zajebała się palcem o łóżko i mówiła ,że ją boli ale po dotykałam i może zginać czyli nie złamany ona mi rano pokazuje a palec cały siny 😮 😮po obu stronach na zgięciach jest po prostu niebieski 🤢 ale może nim ruszać chociaż nie wiem czy w jednym miejscy nie ma krwiaka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Gosia powiem ci ,że ja zawsze wieczorem mimo ,że jestem wyjebana jak koń po westernie to robię a potem będę mieć spokój na jakiś czas 😉

Iza jak będziesz 3 tyg. to spokojnie zdążę zamówić jak już w PL.będziesz 🙂


madzia i bede miala dla ciebie zamowienie ekstra na banki chinskie bo ja niemam konta w polsce a siora nie ma internetowego
bardzo bym je chciala 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iza bańki chińskie kupisz w każdej aptece w kwocie od 20-30zł 🙂 oczywiście w PL. 😁

Gocha gdzieś poszła??


dzieki jak tylko bede to odrazu zaatakuje apteke
myslalam ze tylko allegro itp
maly ciagle biega po sofie i musze go ratowac juz niewytrzymalam i mowie gluptasie spadniesz a on teraz ciagle gada gluptasie gluptasie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
a to ja na bieżąco staram im się ciuchy kupować a zabawkami to się tak nie bawi 🤔 teraz tylko siądzie przy stoliku i kredkami koloruje na bloku


ja tez tak robilam wczesniej jak mialam juz skompletowane ciuchy to regularnie kupowalam wieksze na zapas zeby nie kupowac na hura jak maly wyrosnie ale ostanie problemy mi w tym przeszkodzily
no i tesciowie co tydzien kupuja mlodemu ciuchy ostatnio zrobili przerwe bo tesciowa pracuje jak zaczyna sie sezon i teraz nie maja kiedy jechac po ciuchy
tesciowie wspaniali mi sie trafili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...