Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI 🙂
GOSIU - ŚLICZNE MALEŃSTWO, NAPRAWDĘ PASUJE CI CÓRECZKA 🙂
DZIEWCZYNY - SZCZEPIŁA KTÓRAŚ Z WAS DZIECKO PRZECIW OSPIE ? NAM LEKARKA ZAPROPONOWAŁA SZCZEPIENIE (2 DAWKI W ODSTĘPIE 6 TYG. - PO 200ZŁ). NIE WIEM CZY SZCZEPIĆ CZY NIE - CHCIAŁBYM, ŻEBY NADIA PRZECHOROWAŁA OSPĘ JAK JEST DZIECKIEM (BO W STARSZYM WIEKU TO GORZEJ SIĘ PRZECHODZI OSPĘ), ALE TEŻ CHCIAŁABYM, ŻEBY PRZESZŁA ŁAGODNIE Z NISKĄ GORĄCZKĄ I KILKOMA KROSTKAMI - A TAK PONOĆ JEST PO ZASZCZEPIENIU..... 🤔 🤔
MADZIU DAJ MI SWOJE DANE- ŻEBYM ODNALAZŁA CIĘ NA FB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Anita ja jeszcze nic nie wiem o szczepieniu na ospę ☺️będę za tydzień Adziulkę szczepić to się dowiem co i jak 🙂

Anita wyślę ci zaproszenie bo już kiedyś cię znalazłam 😜

🙂

TO POPYTAJ LEKARKĘ JAKIE ONA MA ZDANIE NA TEMAT TEJ SZCZEPIONKI - SZCZEPIONKA NAZYWA SIĘ "VARILRIX" - MY JEŻELI BĘDZIEMY SIĘ SZCZEPIĆ TO ZA 4 TYG OD WCZORAJSZEJ SZCZEPIONKI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My szczepiliśmy się też skojarzoną, ale tą 5 w 1 - "Pentaxim" - stosowana w zapobieganiu zachorowaniom na błonicę, tężec, krztusiec, poliomyelitis oraz inwazyjnym zakażeniom wywołanym przez Haemophilus influenzae typu b - Hib (zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, posocznica, zapalenia tkanki łącznej, zapalenia stawów i inne).
"Priorix" szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce.
A we wtorek mieliśmy "Prevenar" - to ta na pneumokoki.
A ta "Varilrix" jest podobno przeciw ospie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dziewczyny 😁 😁na mój gust dziewczynka mi niespecjalnie pasuje:P
co nie zmienia faktu, że Dorcia jest przesłodka laleczka :P prawda??? 😁

Co do szczepienia przeciwko ospie to u mnie w kalendarzu szczepień jest w ok. 14-15 m-cu życia dziecka ale jako dodatkowe, odpłatne.. a ja nie jestem za nadmiarem szczepień więc nie wykupowaliśmy ich.
A co do ospy u dzieci to u mojej kuzynki młodzi przechodzili jak tacy malutcy byli - nie szczepieni i też na kilku krosteczkach się skończyło:P

A ja miałam ospę mając 10-11 lat i do dziś mam niezły ubaw jak oglądam zdj jak wszyscy tacy zakropkowani w karty gramy 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas wczoraj byly burze
raczej sztorm bo z nad morza przyszlo

pozbede sie dziada tylko mojego musze poprosic zeby zadzwonil bo ja to pewnie namieszam cos hahaha 🤪 🤪 🤪 🤪
w skierowaniu zapisal zeby oddali dziada do laboratorium bo torbiel powinien miec ciecz w srodku a jak go wyciskal to u mnie nic nie ma i chu... chu... wie co ja tam mam
i kazal mi oszczedzac rece zwlaszcza przy sprzataniu hahaha
stary bedzie sprzatal dom od dzis hahaha 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
u nas pochmurno ale bez deszczu oby 😉
o 12 idę do przedszkola na dzień otwarty a młody zasnął więc muszę go potem przebudzić co by córy nie zawieść 🙂

a i 2 dni temu zrobiłam sobie tipsiory jak ja za nimi tęskniłam ☺️


☺️ ☺️ ☺️
ja tez lubie ale nie mozemy miec w pracy zakaz bhp 😜 😜 😜
w polsce jak bede chce isc na kurs przedluzania i zdobienia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...