Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anitko bardzo Ci współczuje, bo wiem co znaczy strach o dziecko i co matka przeżywa patrząc na kłute maleństwo...ale często jest tak,że przy jakiejś infekcji dochodzi także do zapalenia układu moczowego, jeśli badanie moczu na to wskazuje to niestety Malutka musi mieć antybiotyk, a Ty kochana musisz to jakoś przeżyć, najważniejsze żeby wyzdrowiała ....Trzymaj się 😘 będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Iwonko 🙂
Mam nadzieję, że wszystko już wreszcie będzie dobrze....bo w tym tygodniu więcej namartwiłam się o Nadię niż przez całe 7 miesięcy 😞
Iwonko pisałaś o mleczku.....my znów jesteśmy na Nutramigenie.....jednak u nas Bebilon HA nie nadaje się....próba podania skończyła się nieładnymi kupkami i bólem, napinaniem brzuszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Wam Kobietki 🙂
Anitko my zmieniamy mleko na HA , już właściwie pije więcej tego ,ale dosypuję jeszcze łyżeczkę pepti, na razie i oby tak dalej nic sie nie dzieje 🙂 i wreszcie dzis kupka miała taki kolor na jaki od daaaaaaaawna czekałam, więc może wreszcie uwolnię się od tego koszmaru i strachu ,czy nowe rzeczy jej nie zaszkodzą, po niedzieli spróbuje wprowadzać zwykły bebilon i oby tylko się udało... 😉
Od wczoraj Majka pokasłuje, ale tak jakoś "na sucho" nie ma temperatury, tylko te wstrętne pleśniawki jej przeszkadzają w jedzeniu, ale chętnie wywala języczek żeby jej smarować i mamy przy tym niezły ubaw 😉
tak to już jest że zanim nam te szkraby urosną to musimy swoje przejsć i niejednokrotnie najeść się strachu....Kasia też współczuję tego pobierania krwi, ja to jestem na takie sprawy zbyt wyczulona, nie moge patrzeć na krew, nawet jak mi pobierali to była dla mnie masakra 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Iwonko - to dobrze, że u Was uda się przejście na normalne mleczko 🙂
Madziu - nie wiem z czego wzięło się to zapalenie 😞 Jak zapytałam lekarkę...to ona odpowiedziała, żeby mamusia nie szukała przyczyny....mogło być z kupki, z wewnątrz organizmu (z tej trzydniówki).....przecież Mała jest codziennie kąpana, nawet niekiedy po kupce ją też myję w wanience, ma często zmieniane pieluchy, używamy od urodzenia tylko Pampersów, nie odparza się więc nie jest smarowana żadnymi mazidłami.....po prostu tak bywa 😞
Ale co Wam powiem niesamowitego.....drugie badanie ogólne moczu robione w piątek na cito (pierwsze w środę - okropne wyniki) wykazało super wyniki.....normalnie brak mi słów.....lekarka powiedziała, że po drugich badaniach nie dałaby antyb.- ale już zaczęliśmy i trzeba dać całą serię......w piątek wyniki posiewu, a zastrzyki do środy.....po leczeniu mamy zrobić USG nerek i jeszcze raz badanie moczu.... 😞
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka Mamcie 🙂
a my kaszlemy nadal... 😞jutro do lekarza bo nie chcę by jej poszło dalej,niby nie ma temperatury ani kataru ale wolę dmuchać na zimne...
Anitko ach ci lekarze.... 🤨 brak słów ile wymęczą te biedne dzieci, często bez powodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA TEŻ MAM DLA WAS ZAGADKĘ 😜 co to takiego?


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/dscf2306modified.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/760/dscf2306modified.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iwona napisał(a):
...i jeszcze Wam powiem,że mnie diabli biorą jak czytam w jaki sposób niektóre matki wypowiadają się o swoich dzieciach ,rozumiem wszystko, ale... 😠


Iwona ale o co chodzi? pisz bo jestem ciekawa


jutro napiszę, dzisiaj jestem padnięta 😞 najadłam się strachu...miałam akcję z Mają, zaczęła strasznie wymiotować ,normalnie bez przerwy ją ciagnęło... 😲 ja -nogi jak z waty, mojego oczywiscie nie ma bo gra poprawiny... 😞 nie wiedziałam co jest, ale coś wywalała jezyk więc pomyślałam,ze ma cos w buzi...i się nie myliłam 😲 wyciagnełam jej kawałek gąbki którą są napchane te miękkie lalki...dopiero wtedy jej przeszło 🤔 widocznie podczas zabawy znalazła sobie dziurkę i wyciagneła kawałek, nawet nie wiem kiedy....jeszcze do tej pory chodzą we mnie nerwy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...