Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

Iwona nie dziwię się, że nerwa miałaś... dobrze, że nic się nie stało..

a co do zagadki.. tez o kroplach pomyślałam 🙂 ale to ciemne jest - to może kawa albo herbata?:P

Magda- głosujemy 🙂v a wygrywasz chociaż?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gocha raz jestem na 4 miejscu raz na 5 a wczoraj spadłam na 7 😠
ale to jurry decyduje które zdjęcie wygra wiec nie wiem po co to klik

Iwona 😮 😮 😮aż mi się ciepło zrobiło jak to czytałam

Kasia auto-car, auto-men,

a zagadka nie wiem twój brzuch Iwona w wannie z kroplami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
Magda oszukują w tym konkursie, bo nie zawsze można zagłosować, pisze mi ze już głosowałam dzisiaj ,jak to było wczoraj 😠


musisz głosować zawsze o tej samej godz. czyli jeśli klikłaś o 21 to na drugi dzień możesz z nów o tej samej nie wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
dziewczyny tu jest odpowiedź 😁 😁 😁 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/dscf2306w.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6718/dscf2306w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


ty zboczuchu 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny my po wizycie u lekarza 🙂 na szczęście Majunia zdrowiutka ,wypytałam o wszystko z mlekiem mamy poczekać ok 2 tygodni zanim spróbujemy przejsć na zwykłe...bo w razie powrotu alergii podobno trudno znowu przestawić sie na HA 😉 A co mi tam, poczekam oby tylko się udało..
lekarz na moje marudzenie ,ze mało zjada uśmiechnał się popatrzył na mnie i powiedział,że zjada jak najbardziej PRAWIDŁOWO 🤪 jestem szczęśliwa bo mnie wreszcie uspokoił, powiedział że dzieci jedzą tyle ile potrzebuja, gorzej gdybym ją przejadała, bo podobno tak zaczynają sie zadatki na otyłosć w przyszłości 😉
U nas nadal leje, a my dzisiaj na koncert Jennifer Batten idziemy 🤔 wcale nie mam ochoty ale moj dostal darmowe bilety z domu kultury więc szkoda nie wykorzystać 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iwona widzisz ,że wszystko ok. 🙂
A dzieci z kim zostają z teściową?


dzieci uśpiłam (tzn.młodsze),teściowa zgodziła sie zaglądać 🙂 nawet fajnie było 😉 fajnie babka wymiata na tej gitarze, spotklałam się z kumpelą, wypiłyśmy po piwku, poplotkowałyśmy... 😉
czasem potrzebne są takie wypady 😉 🙂
do jutra moje drogie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
U nas troszkę lepiej.... 😉
Nawet lekarka zmniejszyła nam liczbę zastrzyków z 12 na 10 🙂 (dziś podglądała wyniki w szpitalnym labolat. - nic na razie się nie hoduje z posiewu moczu).
Iwonko to super, że Majunia zdrowiutka 🙂 I współczuję Ci - najadłaś się strachu - wiem jak to jest gdy dziecko się dławi - moja Nadia "zapchała" się chusteczkami hig....
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...