Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A i z przykrością oznajmiam, że ostatnie moje stresy zakończyły się dwoma dodatkowymi kilogramami 😞

idę dzisiaj na rocko 😁 napiję się piwko albo 18 i wytańczę to dziadostwo :P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Jak tam u Was - zaczął się już weekend 🙂
My dzisiaj jedziemy do dziadków - wreszcie - trochę odpocznę - będzie miał się kto zająć Naduśką....i może pojedziemy nad morze 🤪....lekarka nie widzi przeszkód 🙂....więc tylko żeby była pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
A i z przykrością oznajmiam, że ostatnie moje stresy zakończyły się dwoma dodatkowymi kilogramami 😞

idę dzisiaj na rocko 😁 napiję się piwko albo 18 i wytańczę to dziadostwo :P hehehe


Ho ho ....Gosiu jakie super plany na wieczór .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Iwona 🙂
Iwona od kwiatków udanej zabawy 🙂

Dziewczyny czy wasze szkraby też się mega mocno ślinią? Bo mój Kamil tak się ślini ,że mogła bym podłogę nią myć 😉
I w dodatku cały czas ma język na wierzchu tak mu się spodobało ,że chodzi z wywalonym językiem 🙃
A nie wiem czy wam pisałam ,ale przesypia już całą noc bez pobudki na picie 🤪 już od dawna ale nie chciałam zapeszać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeejjj 🙂

Iwona super, że jesteś 🙂 pisz co u Was i czemu tak długo nie zaglądałaś??
Natalcia super dziewczynka 🙂

A ja padam 😁 rocko pierwsza klasa:P już dawno się tak nie wyskakałam 😁 ale kark to mnie dzisiaj tak boli, że głowa mała:P
Wróciłam grzecznie o 3 i teraz nie mam siły się brać za sprzątanie:P

Magda a Kamil to się może ślini na zęby? w końcu mu wychodzą to ma prawo:P u mnie się ślinią obydwoje - Kuba to już chyba tak z przyzwyczajenia:P
co tam? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wlazłam na wagę to 1,5 :P
trzeba było nie pić piwa to byłoby więcej 😁
ale już je nadrobiłam bo zeżarłam barszczyk z uszkami na śniadanie:P hehe
nie mam siły trzymać swojej głowy 😁 jak jadłam to musialam ją ręką podtrzymywać mam tak zmasakrowany kark 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu...
ale jestem dzisiaj nie-do-du-pa-na :P
normalnie to już mam wszystko porobione a dzisiaj jakoś się zabrać za nic nie mogę... trafi mnie:P
zupa ugotowana a w domu dalej burdel na kółkach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
buuuu...
ale jestem dzisiaj nie-do-du-pa-na :P
normalnie to już mam wszystko porobione a dzisiaj jakoś się zabrać za nic nie mogę... trafi mnie:P
zupa ugotowana a w domu dalej burdel na kółkach :P


a ja dziś obiadu nie gotuje bo jedziemy na imieniny i tam sobie pożre 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieciaczki wykapane..jeszcze tylko po butli mleka..i wieczorek dla mamusi.mężona nie ma-gdzieś grilluje,w lodówce dwa drineczki Sobieskiego się chłodzą i paka chipsów..wieczór filmowy się zapowiada..mam zamiar Tristana i Izoldę luknąć,akurat na babski samotny wieczorek....więc kompa dziś wyłączam...ufff-liczę na relaks...
mam nadzieję,że sie nie przeliczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, znowu Was nie zastałam. Nie było mnie tyle...... hmmmm, sama nie wiem czemu, tak wyszło. Przez ten czas duzo sie u mnie pozmieniało, u Was zapewne też ale dużo by tu mówić wiec innym razem Wam zdam relacje, bynajmniej nie jest tak jak bym tego chciała, zawodowo bo moja kochana rodzinka ok.
Zdjęcie Natalki nieaktualne za bardzo ale nie mam kiedy zgrac tych najnowszych, jak zgram to wstawie nowe.
Całuski dziewczyny.
Widze ze dołączyła do nas Kasia, miło mi poznać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...