Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde no ja już nie mam do niego siły..
potrafi pół godz siedzieć i "trzymać".. wstanie, ubiorę go i sika:/
a o kupę woła.. za każdym razem jak purka.. a jak robi to już nie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
a co do forum to ja gdzieś tu nawet się połapałam i zawsze zaglądam co tu sie dzieję 😉takie małe zboczenie


A ja też zaglądałam.. próbując przywyknąć ale wkurzyła mnie raz rozmowa admina z marcówkami:P
ale nie ważne:P


no wkurzyło mnie to..
zniechęciło.. zamiast cieszyć się, że laski tam w ogóle piszą to naskoczył, że ta nowa przestała zaglądać bo październikowe dziewczyny pisały nie tak jak trzeba:P
no sorry...:/


heheheh ,że obgaduje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
ja go nie zmuszam... jak już nie chce to wstaje pomimo, że nie zrobił..
a nagroda.. hmm.. za co mam mu dać jak ciągle w portki robi? i woła o pampersa:/


no to mu powiedz tak "Kubuś (czy jak tam mówisz do niego) jak zrobisz siusiu do nocniczka to mamusia da ci nagrodę" ale zasada jest taka nie dasz jak nie zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda... za głupka mnie masz?
wałkujemy to już tyle czasu..
jak mu się udawało to zawsze coś dostawał..
a i tak olał sprawę jeszcze bardziej:/ ma gdzieś nagrody...
wszystkie dzieci dookoła już sikają na nocnik.. p[okazywał mu Piotruś jak to robi.. i nic:/ wszystko naśladuje a tego nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my naszą puszczaliśmy po domu w samych majtkach. Jak się zlała, to widziała co się dzieje i trochę z tym chodziła. W sumie to trwało może 1 do max. 2 dni, aż nie nasikała sobie na takie drewniane puzle, które były gratisowo do pampersów w jakiejś promocji.
Na jej oczach wyrzuciliśmy te puzle. Ryku było tyle, że.... ale od tej chwili przestała sikać i zaczęła wołać, że jej się chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
my naszą puszczaliśmy po domu w samych majtkach. Jak się zlała, to widziała co się dzieje i trochę z tym chodziła. W sumie to trwało może 1 do max. 2 dni, aż nie nasikała sobie na takie drewniane puzle, które były gratisowo do pampersów w jakiejś promocji.
Na jej oczach wyrzuciliśmy te puzle. Ryku było tyle, że.... ale od tej chwili przestała sikać i zaczęła wołać, że jej się chce.


tak tylko dziewczynke jest łatwiej nauczyć niż chłopca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nO WŁAŚNIE..
CÓRKA KUZYNKI RAZ DO MAJTEK NASIKAŁA I JUŻ WOŁA..
A Kuba..
sika gdzie popadnie i kiedy popadnie... nie przeszkadzają mu mokre spodnie, posikane zabawki..
nie rusza go jak mu coś zabieram..
nie ma na niego rady:/
u koleżanki synek jak chce siku to się usuwa na bok więc ona wie, że ma go złapać i p[osadzić na nocnik.. a Kubuś podczas zabawy się zesika i go to nie ruszy.. jakby nie czuł nic:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
a co do forum to ja gdzieś tu nawet się połapałam i zawsze zaglądam co tu sie dzieję 😉takie małe zboczenie


A ja też zaglądałam.. próbując przywyknąć ale wkurzyła mnie raz rozmowa admina z marcówkami:P
ale nie ważne:P

Admin czasami jest popi...lony, trzeba przywyknąć i nie zwracać uwagi na jego megalomanię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
a co do forum to ja gdzieś tu nawet się połapałam i zawsze zaglądam co tu sie dzieję 😉takie małe zboczenie


A ja też zaglądałam.. próbując przywyknąć ale wkurzyła mnie raz rozmowa admina z marcówkami:P
ale nie ważne:P

Admin czasami jest popi...lony, trzeba przywyknąć i nie zwracać uwagi na jego megalomanię 🙂


nima tak;p ja sie będę czepiać bo nie lubię takich rzeczy i już..

:P no! i żeby mi to było... 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...