Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Gosiu będzie dobrze!!!....trzymaj się mocno 🙂
My wróciliśmy od dziadków .....byliśmy 2 tygodnie....odpoczęłam sobie troszkę..... 🙂
Ale czas wrócić do codzienności....znów muszę jutro jechać do lekarza po receptę na mleko (i tak Rp. 100% płatna, ale bez niej trudno kupić mleczko)....niedługo wizyta u alergologa.....itd
Nadia ma 6 ząbków + 3 przebijające się (dwójka na dole, i chyba piątka na dole i piątka u góry- trudno stwierdzić, bo tak nie pokolei jej wychodzą ).... 😉 i dlatego też ciągle męczy ją katar i bardzo się ślini 🤢. Wszędzie jej pełno....biega, krzyczy, tańczy i śpiewa tak po swojemu i klaszcze łapkami... 😁 Waży już ponad 10 kg i zaczyna mi się już nie mieścić w ubranka z 80 rozm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Matik tak jak Wam kiedyś pisałam ma ponad 11 kg 🙂 i też nosi ubranka 86-92 🙂
a z ząbkami to był chyba jednym z ostatnich ząbkujących a teraz przoduje:P Ma już 12 zęboli i chyba 3 zaczynają ruszać bo już widzę, że zaczynają dziąsełka puchnąć 😉

Co do mojego męża to umówiłam się z nim dzisiaj na wieczór.. jak uśpię dzieciaki to jadę do niego.. zobaczymy co będzie.. mam nadzieję, że się ułoży... bo do szału mnie doprowadza kiedy mam mi mówi, że na pewno spotkam kogoś lepszego 😠 kurwa no nie po to za niego wychodziłam, żebym teraz miała kogoś spotykać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam wam napisać wczoraj byłam u moich i jak się zbierałam do domu to moja mama ubierała Adziulkę i zapinała jej kurtkę a ,że zamek był uszkodzony i trzeba było umieć zapinać to ona na chama chciała no i tak ,że urwała go całkiem więc moje dziecko zostało bez kurtki na zimę 🥴 i dzisiaj do przedszkola pojechała w jesiennej kurtce a na to bezrękawnik coś musiałam wymyślić 🙃 no ale ,że jestem jaka jestem pojechaliśmy jej kupić nową kurtkę ale już żeby była na przyszły rok i w ten sposób ma już ją 😜a przy kasie byłam bardzo miło zaskoczona ponieważ była przeceniona ze 120 na 70zł była na metce cena a przy kasie wyszło za kurtkę 60zł 🙃 🙃 i jestem heppy bo ma ciepłą kurtkę 😎 kocham takie miłe zaskoczenia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu - fajnie jest się czymś pozytywnie zaskoczyć 🙂....my kupiliśmy Nadii nocniczek - taki zwykły, różowy z misiem za 3 zł (żeby miała u dziadków)...teraz widziałam taki sam w sklepie za 15 zł. 😉
Nadia tak ogólnie nie jest gruba, ale ma fajny brzuszek i pysie 🤪....a niby urodziła się prawie 3 tygodnie wcześniej i ważyła tylko 3200g....ale szybko nadgoniła.....ubranka ma 80-86(body i bluzeczki)....ale ma dość długie nogi, bo spodenki i sukienki to kupuję z rozmiaru tak na 2 lata. Pierwsze ząbki wyszły Nadii jak miała dokładnie 8 mies. i 1 tydz., a teraz idą wszystkie razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anita to też zakup ci sie udał 🙂 ja jak mojemu nocnik przyniosłam do pokoju to zakłada na głowę 🙃 bo nie wie co do czego a kiedyś on grał ale moja Adziulka jak jej się nudziło to nim rzucała po całym pokoju i w ten sposób przestał grać 😁 😁i dzięki temu ,ze była melodia jak się nasikało Adziulce spodobało sie sikanie i już był tylko nocnik a z młodym nie wiem kiedy zaczne naukę 😉 pewnie jak bedzie mi się chciało czyli za jakiś czas 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anitko moja Majka też miała 3200 w chwili urodzin, a teraz coś ponad 9 kg 🙂w ubrankach chodzi po starszej siostrze ciotecznej, która teraz ma 3 lata a bluzki z przed roku wkładamy już teraz, tylko troche zawijam rękawek poza tym jest idealnie, Twojaq Nadia będzie wysoka jak ma długie nogi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam 170 cm wzrostu...ale mam długie nogi, a jestem krótka w tułowiu....może Nadia wreszcie z czymś wrodzi się do mnie....bo tak to jest z Niej "cały tatuś"......ja zawsze miałam problem ze spodniami...bo jak były dobre na długość to były za szerokie w pasie....teraz też mam rozmiar szer.26-27...na dł.32-34....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie po mojej myśli 🙂 zaczynam wierzyć, że to wszystko ma sens!
jeszcze kilka dni robimy sobie wakacje u dziadków bo G ma teraz od jutra nocki a potem budujemy wszystko od nowa 🙂

A o trzeciego synka się Magda nie martw bo zapobiegawczo nie zrezygnowałam z tabletek :P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...