Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a wczoraj na szmatach kupiłam Małej taką czapeczkę http://allegro.pl/czapka-i-rekawiczki-roz-w-paski-hm-62-44-i1822702949.html za 3 zł bo była poplamiona i sobie pomyślałam że jak nie zejdą plamki to będzie miała na sanki koło domu bo cieplutka ale dzisiaj wyprałam i po plamkach ani śladu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Wy to zołzy jesteście. Jak tu siedzę to nie ma nikogo a jak wczoraj poszłam spać o 10-tej to 20 stron do nadrobienia 😠
Tak w ogóle to dzień dobry 🙂
Moja Majka dziś płacze jak wczoraj. Qrcze zatłukę ją. Zaraz niania przyjdzie to niech się meczy hehe 🙃

kolo177 napisał(a):
dziewczyny, Wasze Maluchy tez mają taki twarde pazurki u stóp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Ale Wy to zołzy jesteście. Jak tu siedzę to nie ma nikogo a jak wczoraj poszłam spać o 10-tej to 20 stron do nadrobienia 😠
Tak w ogóle to dzień dobry 🙂
Moja Majka dziś płacze jak wczoraj. Qrcze zatłukę ją. Zaraz niania przyjdzie to niech się meczy hehe 🙃


Nie martw się mam tak samo, jak ja jestem to piszę sama ze sobą a jak tylko gdzieś wyjdę to pełno stron mam później do nadrabiania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oh będę ciotką nie mogę się doczekać 🙂

hehe też bym chciała 😜
ja będę ciotką w marcu 🙂 Moja siostra cioteczna niedawno zaciążyła 🙂

ja cały czas bratu marudze że Dyśce przydałoby się kuzynostwo ale jakoś nie bierze tego do siebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oh będę ciotką nie mogę się doczekać 🙂

hehe też bym chciała 😜
ja będę ciotką w marcu 🙂 Moja siostra cioteczna niedawno zaciążyła 🙂

ja cały czas bratu marudze że Dyśce przydałoby się kuzynostwo ale jakoś nie bierze tego do siebie 😜

Moi bracia tez tego do siebie nie biorą a już stare konie z nich 26 i 28lat a żaden się nie garnie do dzieci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oh będę ciotką nie mogę się doczekać 🙂

hehe też bym chciała 😜
ja będę ciotką w marcu 🙂 Moja siostra cioteczna niedawno zaciążyła 🙂

ja cały czas bratu marudze że Dyśce przydałoby się kuzynostwo ale jakoś nie bierze tego do siebie 😜

Moi bracia tez tego do siebie nie biorą a już stare konie z nich 26 i 28lat a żaden się nie garnie do dzieci 😞

a mój brat 23 latka a ja 20 😉
ale mam takie kuzynostwo po około 30 lat i żadne dzieci nie ma... i Adama rodzeństwo też bracia po 30 lat z groszem i nikt nie ma dzieci tylko młodsza siostra jego ma córeczkę o rok starszą od Dysi 😜
i szczerze powiem że mi się tak już na fest zachciało dzieci na chrzcie Oliwki 1 kwietnia a jakoś 7 kwietnia zaciążyłam hahaha :p bo 1 kwietnia miałam wziąć pierwszą tabletkę po 7 dniowej przerwie i zdecydowaliśmy z Adamem że nie będę przez miesiąc brała tabletek albo dłużej żeby organizm odpoczął i od razu zaszłam 😜 Bardzo tego chciałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Oh będę ciotką nie mogę się doczekać 🙂

hehe też bym chciała 😜
ja będę ciotką w marcu 🙂 Moja siostra cioteczna niedawno zaciążyła 🙂

ja cały czas bratu marudze że Dyśce przydałoby się kuzynostwo ale jakoś nie bierze tego do siebie 😜

Moi bracia tez tego do siebie nie biorą a już stare konie z nich 26 i 28lat a żaden się nie garnie do dzieci 😞

a mój brat 23 latka a ja 20 😉
ale mam takie kuzynostwo po około 30 lat i żadne dzieci nie ma... i Adama rodzeństwo też bracia po 30 lat z groszem i nikt nie ma dzieci tylko młodsza siostra jego ma córeczkę o rok starszą od Dysi 😜
i szczerze powiem że mi się tak już na fest zachciało dzieci na chrzcie Oliwki 1 kwietnia a jakoś 7 kwietnia zaciążyłam hahaha :p bo 1 kwietnia miałam wziąć pierwszą tabletkę po 7 dniowej przerwie i zdecydowaliśmy z Adamem że nie będę przez miesiąc brała tabletek albo dłużej żeby organizm odpoczął i od razu zaszłam 😜 Bardzo tego chciałam 😉


U nas podobnie Adamowi się dziecka zachciało jak byliśmy z prezentem dla mojego chrześniaka, potem byliśmy u kolegi bo mu syn się urodził i już Adam na maxa był podjarany i mnie molestował co noc 🙂 I wkońcu zaciążyłam, jak się dowiedziałam że w ciąży jestem to ja płakałam a ten głupek się cieszył jak małe dziecko z nowej zabawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie...

dzis weszlam z ciekawosci na galeriusa patrze a tam juz nic nie ma nie bywam z wami i nie wiem co i jak

olinek jest bardzo grzecznym chlopcem jestesmy nadal na cycusiu ma trzy zabki 😁 od pazdziernika ciag dalszy rehabilitacji zaczal samodzielnie siedziec ladnie bawi sie z braciszkiem i bardzo sie kochaja 😁

a co u was ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patrycja napisał(a):
to tylko kilka fotek z ostatnich dni oj rosna rosna i coraz bardziej zajmuja sie soba 😁

ale musze pochwalic wesy synka bo widzialam fotki jak sam juz staje ekstra moj starszy syn majac 8 miesiecy tez wstawal a olik jeszcze duzo czasu za nim to zrobi...

ojjj to moja Dyśka wstaje też już od dawna i dosłownie przy wszystkim hehe łobuziara mała... chce być niezależna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...