Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam mamuśki 🙂 wczoraj mąż zrobił nam niespodziankę i zabrał nas nad morze 🙂 byliśmy w sopocie i w Stegnie 🙂 było super dzieciaczki szczęśliwe no i ja też 🙂
a tu parę zdjęć 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/morze2.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2977/morze2.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/morze5.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9109/morze5.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/morze41.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3993/morze41.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/morze77.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7370/morze77.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/morze91.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/8176/morze91.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas kolejna noc nie przespana jeszcze musiałam wstać przed 6 sporo żeby Adama siostrę do szkoły wyprawić śniadanie dla niej zrobić potem to samo z młodszym bratem Adama normalnie czułam się tak staro. Jeszcze tylko jutro będę musiała to robić bo już jutro teście spowrotem w domu. Bartek dzisiaj bawił się w kaskadera i zleciał z łóżka z wielkim hukiem teraz ma śliwę na czole ale i tal zadowolony. Na spacerze z Kasiakiem wiec czego mu więcej potrzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek nareszcie zasnął od samego rana jak tylko otworzył oczy złościł sie i marudził. Na reszcie chwila ciszy. Trzeba troszkę ogarnąć w domku i zaraz na spacer bo piękna pogoda 🙂


Aniu a gdzie kupowałaś pamki na basen??

u nas pampki na basen są w intermarchu i w sklepiku basenowym i ma też babka co siedzi w kasie na basenie, tylko, że w takiej kasie sprzedaje na sztuki i to jest 5 zł za jednego co się nie opłaca bo paczka normalnie kosztuje około 25 zł ( przynajmniej w marchu ) i tam jest wtedy 10 sztuk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Hania napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek nareszcie zasnął od samego rana jak tylko otworzył oczy złościł sie i marudził. Na reszcie chwila ciszy. Trzeba troszkę ogarnąć w domku i zaraz na spacer bo piękna pogoda 🙂


Aniu a gdzie kupowałaś pamki na basen??

u nas pampki na basen są w intermarchu i w sklepiku basenowym i ma też babka co siedzi w kasie na basenie, tylko, że w takiej kasie sprzedaje na sztuki i to jest 5 zł za jednego co się nie opłaca bo paczka normalnie kosztuje około 25 zł ( przynajmniej w marchu ) i tam jest wtedy 10 sztuk.


jakie zdzierstwo na tej kasie mają 🙂

Ja muszę z małym się wybrać na basen bo szlak mnie już trafia 🙂 Tylko muszę sobie towarzystwo znaleźć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
anka111 napisał(a):
Hania napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek nareszcie zasnął od samego rana jak tylko otworzył oczy złościł sie i marudził. Na reszcie chwila ciszy. Trzeba troszkę ogarnąć w domku i zaraz na spacer bo piękna pogoda 🙂


Aniu a gdzie kupowałaś pamki na basen??

u nas pampki na basen są w intermarchu i w sklepiku basenowym i ma też babka co siedzi w kasie na basenie, tylko, że w takiej kasie sprzedaje na sztuki i to jest 5 zł za jednego co się nie opłaca bo paczka normalnie kosztuje około 25 zł ( przynajmniej w marchu ) i tam jest wtedy 10 sztuk.


jakie zdzierstwo na tej kasie mają 🙂

Ja muszę z małym się wybrać na basen bo szlak mnie już trafia 🙂 Tylko muszę sobie towarzystwo znaleźć 🙂

no ja na szczęście mam z kim chodzić 😁 z Agnieszką miałyśmy iść dzisiaj no ale nie wypaliło 😁
no i powiem że super sprawa Młody cieszył się jak nie wiem co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Zapomniałam zapomniałam. Była mowa o Bliźniakach a więc melduje moja koleżanka urodziła w terminioe 1 października odeszły jej wody a chłopaki urodzile się 2października przez cc z wymiarami Franio 46cm i 2100g Antoś 48 i 2300g 🙂


Oj to takie maleństwa 🙂 a moja koleżanka kilka dni temu urodziła córkę 53cm i 3300g 🙂 jeszcze czekam na kolejną kumpelę, a małemu się nie spieszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia fajną niespodziankę Wam mąż sprawił, jeszczeee w taką pogodę...super 🙂
my wróciłyśmy ze spaceru, Maja zjadła lasagne i trochę krupniczku...
zaraz ja muszę uszykować sobie żarełko, a że jak zwykle po weekendzie mam obiadek gotowy więc się nie narobię 😉 Asia ja też chcę poznać te pomidory po żydowsku...poproszę 🙂
dziewczyny ile kalorii ma mleko, które kupujecie dla dzieci...jestem ciekawa czy tyle samo co ten proszek co ja daję Mai z apteki, czyli bebilon pepti. Lekarka dała mi kilka próbek i kazała mieszać bo może nie jest już uczulona. W ogóle muszę jakieś kupić i dawać już więcej miarek bo próbki skończone. Kupujecie bebilona czy nestle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia jak ja wam zazdroszcze tego morza 🙃z 🙃djęcia cudowne 😘A więc pomidory po żydowsku banalnie proste a takie ppppyyyyszszszneee..........kroimy pomidory w plastry dość grube na talerzyk kładziemy nie mogą leżeć obok siebie robimy sos(jogurt naturalny,majonez i ząbek czosnku wyciskamy pprzez praske)dajemy łyżke sosu na każdy plaster pomidora i posypojemy startym na tarce(na grubych oczkach)żóltym serem 🙂niby nic takiego ale spróbujcie rewelacja 🙂najlepsze jako"surówka'' do obiadu albo przystawka na kolacje do kanapeczek 🙂
Kamilka-a mleko ja daje Bebiko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak fajne, ale ja kupiłam małej szalik. Zobaczę jak się sprawdzi. Jak była chora to cały czas nosiła szalik po domu i go nie ściągała.

Kamila zwykły Bebilon ma 68kal. na 100ml a ile ma pepti? ogólnie wszystkie zwykłe mleka mają podobną ilość kalorii albo 1kal. +/-. Z tego co pamiętam 🙂

Justyna jednak nie będzie bliźniaków 😁 😁 😎 po prawie 3 dniach spóźnienia dostałam okres 😁 jaka ulga!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Nusiak fajne, ale ja kupiłam małej szalik. Zobaczę jak się sprawdzi. Jak była chora to cały czas nosiła szalik po domu i go nie ściągała.

Kamila zwykły Bebilon ma 68kal. na 100ml a ile ma pepti? ogólnie wszystkie zwykłe mleka mają podobną ilość kalorii albo 1kal. +/-. Z tego co pamiętam 🙂

Justyna jednak nie będzie bliźniaków 😁 😁 😎 po prawie 3 dniach spóźnienia dostałam okres 😁 jaka ulga!


Blue Bebilon Pepti ma 66kal/100g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Nusiak fajne, ale ja kupiłam małej szalik. Zobaczę jak się sprawdzi. Jak była chora to cały czas nosiła szalik po domu i go nie ściągała.

Kamila zwykły Bebilon ma 68kal. na 100ml a ile ma pepti? ogólnie wszystkie zwykłe mleka mają podobną ilość kalorii albo 1kal. +/-. Z tego co pamiętam 🙂

Justyna jednak nie będzie bliźniaków 😁 😁 😎 po prawie 3 dniach spóźnienia dostałam okres 😁 jaka ulga!


Blue Bebilon Pepti ma 66kal/100g


No to i tak blisko, ja pamiętam jak porównywałam mleka Bebiko, Gerber, Nestle i Bebilon. A ile AR miało?

Wczoraj Laura łaziła a raczej biegła raczkując po domu no myślałam, że padnę ze śmiechu ona się cieszyła aż piszczała, że ją gonię i udaję, że złapać nie mogę. Takiej radości to u niej nie widziałam jeszcze. Za wszelką cenę starała się mi uciec jak najdalej. Dopiero wczoraj odkryłam jaka może być skubana szybka. To co będzie jak zacznie biegać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...