Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
u nas znów piękniaście na dworze, u Was chyba też bo takie pustki 🙂
wiecie jaka ta moja Maja stała się zaczepialska 😮 jak jesteśmy w sklepie, czy w ogóle wśród ludzi to tak zaczepia że masakra i cieszy paszczola. Wczoraj taki chłopiec siedział to krzyczała do niego e e e żeby spojrzał, a potem sobie z nim gadała 😉 dziś to chyba ze 4 baby nad nią skakały, jaka zadowolona była że jest w centrum uwagi 🙃 😎 ona chyba na prawdę będzie jakąś gwiazdą hhehe
też już posprzątałam, obiadek zjedliśmy, ciasto wyjęłam z zamrażarki hehe

wesa mój mail [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna kuchnia przepiękna. Też bym taką chciała. Co do pracy to odżyjesz na pewno bo ja też odżyłam i od razu mi lepiej gdy wróciłam pracować a tym samym wyszłam do ludzi.
Blue tą kaszkę ja kupuje w Delimie ale też znajdziesz w Almie


Ja dziś po szkole czuje się padnięta i wypompowana. Wczoraj w pracy nad papierami spędziłam od 12 do 19 myślałam ze tam bzika dostane.
Bartek nie spał prawie całą noc nic nie chce jeść i jeszcze ten katar nam się utrzymuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie za dzieci 😁 bo moja jest spokojna do momentu aż ktoś jej nie zaczepi, wczoraj znajoma chciała ją zmolestować to ta po kilku min. zaczęła płakać i potem mój musiał ją wziąć na ręce to się uspokoiła. Boi się obcych jak cholera.

Kaszkę szukałam w zwykłych sklepach i sieciach to nie ma 😞 nawet w aptece byłam. Lipa! Alma chyba jest tylko w Sopocie i Gdyni. Buu! Skończę chyba na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie za dzieci 😁 bo moja jest spokojna do momentu aż ktoś jej nie zaczepi, wczoraj znajoma chciała ją zmolestować to ta po kilku min. zaczęła płakać i potem mój musiał ją wziąć na ręce to się uspokoiła. Boi się obcych jak cholera.

Kaszkę szukałam w zwykłych sklepach i sieciach to nie ma 😞 nawet w aptece byłam. Lipa! Muszę poszukać gdzie jest ta Alma w Gda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wy już normalnie podajecie kaszki z glutenem? (do mam butelkowych) ? bo się zastanawiam czy już normalnie mogę jej takie kaszki robić. Dostała już spokojnie z kilkadziesiąt razy żarło zawierające gluten i nie zauważyłam niczego to mogę już normalnie dawać jak się zbliża 10 mieś. ? zresztą już wcześniej nawet robiłam jej pełne porcje, bo nie wiedziałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue a ty jakiej kaszki szukasz
a co do glutenu to ja małej co kilka dni zamiast kaszki mleczno ryżowej daje mannę 3owoce chyba nestle


Ale pełną porcję? kupiłam "nieopłacalnie" na allegro już tą kaszkę: http://allegro.pl/bobovita-dla-malego-brzuszka-kaszka-7-zboz-krakow-i1836233493.html
Jakbym miała jechać do Gda czy Sopotu na to samo by wyszło. Tylko tam w aukcji mają błąd, bo ta kaszka jest z glutenem 🙂 i na opakowaniu Bobovity mają napisane, że zgodnie z schematem żywienia pełne posiłki dla niemowląt niekarmionych piersią mogą być robione po 9mieś. no to akurat 😁

Wczoraj kupiłam też słoiczek truskawki z jogurtem po 9mieś. ciekawe jak smakują 🙂 i są bardzo kaloryczne, bo 100g ma 80 kalorii lub więcej, nieźle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
w kaszkach mleczno-ryzowych jest gluten? bo nawet nie patrzylam

wiem, ze jak jej podaje zupki z glutenem to ma wysypke na pleckach, mam nadzieje, ze jej to przejdzie bo bedzie przechlapane....


To co kupiłam to nie jest mleczno-ryżowe tylko ryżowe z glutenem, oni mają zły opis 🙂 a w mlecznych też jest jak kupisz coś z zbożem np. mleczna owsianka. Kurcze a podawałaś coś jeszcze gluten w innej postaci? i też ma wysypkę? może na jakiś składnik zupki jest uczulona. Spróbuj go podać w innej formie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dziewczyny ale mam stresa od samego rana. Nie mogę przestać myśleć o tym, że to już jutro... do pracy 😲

Wesa czy Ty pracujesz w rossmannie? I jak Ci tam? Ja przed ciążą skaładałam tam aplikację na kierownika sklepu i jak przeszłam 2 rozmowy w momencie gdy mnie zaprosili na tą ostatnią to zrobiłam test i wyszło, że jestem w ciąży. Musiałam odmówić i podziękować. Chyba teraz jak coś mi się nie spodoba u mnie to znów spróbuję. Mój adres [email protected]


Asia napisał(a):
dziewczyny stoją wasze maluchy w lóżeczku trzymając sie szczebelek?macie ochraniacze na łóżeczku czy już zdjęte?
😉 😉 😉
ja wyrzuciłam łóżeczko i wstawiłam kkojec


Lecę do CCC kupić sobie jakieś buty i torebkę 🙂 Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...