Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

donia napisał(a):
hej

u nas tez dzis pięknie
moja mysza wczoraj i dzisiaj zwymiotowala mi caly sloiczek, ktory jej dalam, chyba przez te zęby, pcha łapki do buzi a potem są zwroty, dzisiaj to nawet nie zauwazylam bo stalam przy kuchence a ona telewizje ogladala, dobrze ze sie spojrzalam bo by sie jeszcze udusila, masakra


A widać coś już u niej? Laura ma lekko spuchnięte dziąsło i widać kawałek białego zęba może z połowę albo mniej a ostry jak brzytwa. Swoją drogą myślałam, że taka dolna 1 jest bardziej tępa to nie wiem skąd takie uczucie jakby igły miała. Moja też tak wkłada ręce do buzi i ma odruchy wymiotne, ale jeszcze nie zwymiotowała. Ogólnie ma fazę na gryzienie i takie dzikie ruchy z tym związane. Mnie też chce gryźć po twarzy np. ja chce dać jej buzi a ta od razu do gryzienia się przygotowuje jeszcze ten taki wzrok obłędny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
donia napisał(a):
hej

u nas tez dzis pięknie
moja mysza wczoraj i dzisiaj zwymiotowala mi caly sloiczek, ktory jej dalam, chyba przez te zęby, pcha łapki do buzi a potem są zwroty, dzisiaj to nawet nie zauwazylam bo stalam przy kuchence a ona telewizje ogladala, dobrze ze sie spojrzalam bo by sie jeszcze udusila, masakra


A widać coś już u niej? Laura ma lekko spuchnięte dziąsło i widać kawałek białego zęba może z połowę albo mniej a ostry jak brzytwa. Swoją drogą myślałam, że taka dolna 1 jest bardziej tępa to nie wiem skąd takie uczucie jakby igły miała. Moja też tak wkłada ręce do buzi i ma odruchy wymiotne, ale jeszcze nie zwymiotowała. Ogólnie ma fazę na gryzienie i takie dzikie ruchy z tym związane. Mnie też chce gryźć po twarzy np. ja chce dać jej buzi a ta od razu do gryzienia się przygotowuje jeszcze ten taki wzrok obłędny 😁
u nas różnica między pierwszym a drugim zębem była 3 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
donia napisał(a):
jutro chyba wybiore sie na jakies zakupy bo kompletnie nic nie mam, musze kupic plaszcz na jesien , jakies buty no i pare bluzek, normalnie zaniedbalam sie przez to siedzenie w domu
ja to samo
Ja też ale jutro mąż zabera mnie na zakupy ubraniowe 🙂 No bo w poniedziałek do pracy a włożyć na siebie nie mam co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
donia napisał(a):
jutro chyba wybiore sie na jakies zakupy bo kompletnie nic nie mam, musze kupic plaszcz na jesien , jakies buty no i pare bluzek, normalnie zaniedbalam sie przez to siedzenie w domu
ja to samo
Ja też ale jutro mąż zabera mnie na zakupy ubraniowe 🙂 No bo w poniedziałek do pracy a włożyć na siebie nie mam co 😜
a co ze zdjęciami ja ciągle czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
donia napisał(a):
jutro chyba wybiore sie na jakies zakupy bo kompletnie nic nie mam, musze kupic plaszcz na jesien , jakies buty no i pare bluzek, normalnie zaniedbalam sie przez to siedzenie w domu
ja to samo
Ja też ale jutro mąż zabera mnie na zakupy ubraniowe 🙂 No bo w poniedziałek do pracy a włożyć na siebie nie mam co 😜
wracasz do pracy??? nie wiedziałam, nie mam czasu was tu czytać za bardzo, 😞 odkąd wróciłam do pracy brekuje mi czasu na wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wracam. Jesteśmy z opiekunką po tzw okresie próbnym Dziewczyny moje przyzwyczajone (Natala ją uwielbia, Maja nie płacze i uśmiecha się od razu na dzień dobry), Agnieszka zadowolona. Ja dziś spokojnie wyszłam z domu na 7 godzin i raczej spokojna pojadę w poniedziałek pierwszy dzień do pracy. Bardziej o siebie się boję -czy dam radę? czy ogarnę się na nowo w pracy? jak będzie z dojazdami? z wtawaniem o 4:30? i wreszcie z tęskonotą bo dziś stęskniłam się za moimi dziewczynami jak głupia
Ach nie jest mi łatwo...


Kasiu wiem, przeprawszam i tylko mężuś ogarnie się z nowym akwarium (bo sobie dziś składa większe i wszystko rozpiepszone jest wszędzie) to zrobię fotki i wstawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna dasz radę 🙂 !!

Dona no to mamy leniwe zębaki u naszych dzieciaków 😁

Kasiu to szybko mu poszło, jestem w szoku ! mojej od 2tyg. ten ząb się wyżyna, to zanim wyjdzie cała jedynka i druga jedynka to minie jeszcze wiele tygodni hehe 🙂 ba ! może mieś. a dziewczynka ulicę dalej z 15stycznia waży ok. 10kg i ma już 4 zęby (mieś. temu jej wylazły) no i w nocy budzi się na mleko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu obiecałam więc proszę moja kuchnia po ostatniej wymianie agd (na wymianę czeka jeszcze zmywarka, ten kawałek kafeków nad płyta kuch., i na zawieszenie czeka szklana póleczka)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dscf3295l.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7940/dscf3295l.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/dscf3298.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1268/dscf3298.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dscf3297f.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2148/dscf3297f.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dscf3302f.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9733/dscf3302f.jpg[/IMG][/URL]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i podzielę się z wami informacją, że moje dziecię nie bardzo chce jeść to co jej ugotuję dzisiaj zrobiłam jej ziemniaki z masełkiem koperkiem i ugotowałam jajko i kurczaka no i gardziła jak mogła 😁 znaczy wszystko osobno jadła, ale razem to już jej nie pasowało i kilka razy miała odruch wymiotny, a te słoikowe duże kawałki wpiernicza ile wlezie. Mam nadzieję, że jak będzie blisko roku to nie będzie wybrzydzać z jedzeniem własnej roboty 😁 A co dziwniejsze suche ziemniaki je (ostatnio zjadła 2 suche ziemniaki bez niczego) ale w kawałkach, a jak pogniotę je - tak dzisiaj zrobiłam, to ma odruch wymiotny od razu. Jak jajko dawałam w kawałkach to też jadła bez problemu, a jak wrzuciłam do pogniecionych ziemniaków to już była tragedia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justynko super 🙂 śliczna lodówka, takie palniki od kuchni mi się też strasznie podobają i piekarnik wysoko też jest bomba 🙂 dzisiaj lokatorzy oddają nam klucze od mieszkania i powoli będziemy działać 🙂
teściu zobowiązał się kupić nam lodówkę taką jak będziemy chcieli więc proszę podaj mi dokładnie jaka to lodówka i model 🙂
oklaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justyna kuchnia prześliczna!! i ta lodówka ahh! też bym taką chciała mieć srebrną.

No i obowiązkowo też cię kocham 😘 😘 😘 ☺️
dziękuję 😘

To jeszcze Wam pokażę jak się samemu jabłuszka je 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dscf3290f.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/204/dscf3290f.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dscf3283vn.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6061/dscf3283vn.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscf3280f.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5973/dscf3280f.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dscf3278l.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3392/dscf3278l.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Justynko super 🙂 śliczna lodówka, takie palniki od kuchni mi się też strasznie podobają i piekarnik wysoko też jest bomba 🙂 dzisiaj lokatorzy oddają nam klucze od mieszkania i powoli będziemy działać 🙂
teściu zobowiązał się kupić nam lodówkę taką jak będziemy chcieli więc proszę podaj mi dokładnie jaka to lodówka i model 🙂
oklaski
dzięki Kasiu 🙂 Ta lodówka to Whirlpool WBE3352A+NFCX. Wszystko kupiłam w internetowym sklepie oleole.pl Ceny atrakcyjniejsze niż w sklepach media expert, media markt... (objechaliśmy najbliższe) i ogromny wybór sprzętu w jednym miejscu. Ja sobie wszystko napierw upatrzyłam na żywo w sklepach i jak już wiedziałam co chcę, co potrzebuję i co mi się podoba to kupiłam własnie w oleole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
Justynko super 🙂 śliczna lodówka, takie palniki od kuchni mi się też strasznie podobają i piekarnik wysoko też jest bomba 🙂 dzisiaj lokatorzy oddają nam klucze od mieszkania i powoli będziemy działać 🙂
teściu zobowiązał się kupić nam lodówkę taką jak będziemy chcieli więc proszę podaj mi dokładnie jaka to lodówka i model 🙂
oklaski
dzięki Kasiu 🙂 Ta lodówka to Whirlpool WBE3352A+NFCX. Wszystko kupiłam w internetowym sklepie oleole.pl Ceny atrakcyjniejsze niż w sklepach media expert, media markt... (objechaliśmy najbliższe) i ogromny wybór sprzętu w jednym miejscu. Ja sobie wszystko napierw upatrzyłam na żywo w sklepach i jak już wiedziałam co chcę, co potrzebuję i co mi się podoba to kupiłam własnie w oleole
a ile czasu czekałaś na przywóz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...