Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A mnie drażnią jurorzy, bo na chude laski mówią, że są grube i mają obwisłe ciało, a na te grubsze pulchniejsze (jak się podliże temu fotografowi) to jest piękna i cudowna żenada 🙃 i po kiego grzyba im "charakter" tych modelek i tak żadna z nich nie będzie miała nic do gadania, liczy się tylko wygląd w świecie mody.
no tak 🙂a mnie najbardziej wkurza ta mała i gruba taka wygadana 😠pepla bez sensu...musze tam być musze tam być!!! 🤪normalnie żenada 😠no i ta czarna też dziwna ani ona wysoka ani szczupła(czyt.patyk:woohoo 🙂a sie podniecają nią że szok 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka

ja zaczelam ogladac, ale mala sie budzila wiec ogladalam z doskoku

tez mnie wkurza ta malolata co ciagle beczy, nie nadaje sie do tego programu, jak sie tak bedzie zachowywwala to ja w koncu wyrzuca. Wkurza mnie tez ta z krotkimi wlosami , chyb a Gabryska, wygadana. Poki co faworytki jeszcze nie mam 🙂

moja misia spi, a na dworze narazie pochmurno, mam nadzieje, ze sie wypogodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do szefowej to moja tez byla samotna, bez faceta a wiedziala ze ja mam chlopaka i slub w planach wiec wsciekala sie na maksa, a jak poszlam raz do lekarza, wiedziala ze do ginekologa to myslalam ze z siebie wyjdzie, potem dzwonila do mnie i pytala czy przypadkiem nie jestem w ciazy
pipa jedna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laura zjadła 150ml mleka z kaszą czyli 180 jak się podniosło i 3/4 słoika owoców 😁 po czym poszalała po pokoju i zasnęła na siedząco w wózku. A ja sobie gotuję jajka na twardo na śniadanie.

Wesa to mądry jest Bartuś 🙂
U Laury w kwestii zębów to nadal widać ledwo połowę zęba, u niej to 1 będzie się 2 miechy przebijać 😁 bo już to trwa z prawie 2tyg. a gdzie reszta.. bez sensu waszym dzieciom to tak sprawnie poszło kilka dni i ząb się wyrżnął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu moja tyle może będzie mieć mając roczek jak zacznie ostro jeść 😁 grubasek jeden. Za to Marcelek taka chudzinka 🙂

A ja głupia zeschizowałam się z książeczką zdrowia cały salon przeszukałam i nie mogłam jej znaleźć normalnie panikę już miałam, że będę musiała wyrabiać od nowa itd. i na spokojnie otworzyłam szuflady, gdzie tylko zajrzałam, że NIC nie ma co mnie interesuje no i książeczka jak wół leżała z dokumentami z całej ciąży. Nie ma to jak mózgowe figle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do choroby to współczuję 😞 mi został nadal lekki katar prawie nic, mojemu to samo tylko Laura wyszła cała bez kataru, niby się coś u niej zapowiadało i zabiło w zarodku, ale profilaktycznie daję jej wit. C, wapno, już nie smaruję tą maścią rozgrzewającą, ale ciepło ubieram i codziennie pryskam nosek solą morską i smaruję majerankiem. Jakiegoś dziwnego wirusa musiała podłapać. No i wizyta we wtorek u laryngologa wyniesie nas 60zł ponoć bardzo dobry specjalista, obawiam się tego zapalenia bezobjawowego (wysiękowego). No i to by było na tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W końcu w domu.
Justa współczuje szefowej, bo naprawdę kobieta kobiecie szefową to zołza. Ja mam szefa faceta i mimo że to mój teść to dla złoty człowiek, jest jeszcze jedna dziewczyna pracujemy razem mam tak samo jak ja dziecko jej mały ma 5 miesięcy karmi go i nie robi szef żadnych problemów z tego faktu. Wręcz przeciwnie ma pół godziny na karmienie czyli szybciej wychodzi. A do tego jej mama przywozi maluszka w czasie przerwy żeby Olka mogła go nakarmić. Przy poprzednim dziecku gdy pracowała w gminie wszyscy robili jej problemy że jej to przysługiwało a nad sobą miała właśnie szefową zołze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Kasiu To Patryś niedługo dogoni Marcela.
A co do choroby to współczuję. My ostatnio na lek 100 zł wydaliśmy masakra jakaś z tymi chorobami.
Ja tak jak Blue małemu daje wapno i witamine C już profilaktycznie.


My też podobnie wydaliśmy, najdroższe to chyba była tabletki na katar i rzeczywiście bardzo skuteczne 🙂 wiesz co ja będę dawać tylko jeszcze jakiś czas po tej chorobie a potem to nie wiem, zobaczę co wyjdzie z tym uchem jeszcze. A wiesz, że ta plama brązowa chropowata prawie już zeszła z policzka? nie ma już nic chropowatego i ledwo co ją widać. Może rzeczywiście była od tego, że ją dużo całowałam, albo coś ją użarło? no nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 😘
Kasiu współczuje choroby 😞 U nas niestety to samo 😞 Mieliśmy tydzień przerwy, a teraz dziadostwo wróciło ze zdwojoną siłą 😞 😞 😞 Lolka mam na jutro umówionego do lekarza ale wcisnę się też z Tosia, bo leje sie z Niej wiadrami katarzysko 😞 😞 😞 Az ma oczka cały czas załzawione 😞
Dzisiaj całą noc nie spałyśmy, bo tak Ją to wszystko męczyło. Strasznie mi płakała bidulka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...