Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z rana 🙂

Laura rano otworzyła sobie dolną szufladę i wyciągnęła 3 swoje ubrania i przed chwilą zrobiła to samo, no to ładnie raz się nauczyła i teraz będzie wszystko wyrzucać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia napisał(a):
Hania napisał(a):
Kasia napisał(a):
mnie tak gardło boli że ślinę ledwo przełykam


Kochana również oklaski na pocieszenie.
Kuruj sie jak najszybciej:*
😘 😘
patrzę że i Marcela już bierze


Dużo zdrowia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Witam z rana 🙂

Laura rano otworzyła sobie dolną szufladę i wyciągnęła 3 swoje ubrania i przed chwilą zrobiła to samo, no to ładnie raz się nauczyła i teraz będzie wszystko wyrzucać.
hihi to masz ciekawie 🙂 ja to przechodziłam niedawno z marcelem wszystkie szuflady mi otwierał i wszystko z nich wyrzucał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow ale pustka 🙂
ale nic dziwnego jak lato tej jesieni tak piękne...
my wróciłyśmy ze spacerku, zjadłyśmy pomidorówkę (o dziwo) ze smakiem 😉
teraz szkodnik bawi się lalką i gada coś w chińszczyźnie, później wyjdziemy jeszcze do sklepu 🙂
wiecie ręce mi już opadają 2,5 tyg. czekam na spodnie dla Mai...qrwa prędzej ona z nich wyrośnie niż przyjdą, ludzie są na prawdę niepoważni 😠 niby wysłała w sobotę...ale powoli jej nie wierzę bo raczej już by przyszły...a szkoda słów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu śliczne zdjęcie 🙂

a nam poszedł w cholerę monitor płaski od kompa i teraz mamy w zapasie ten stary szeroki buahahaha a tamten do naprawy musi iść albo kupimy nowy 🥴 🥴 w dodatku pojechałam dzisiaj do Gda wracam i Laura zrobiła sobie na czole siniaka i lekkiego guza i mój niby nie wie od czego, że nawet nie płakała tylko zostawił ją na chwilę samą w pokoju jak latała po podłodze ehh! No i teraz ma taką plamkę siną jeszcze jasną, ale pewnie jutro będzie już większa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasiu śliczne zdjęcie 🙂

a nam poszedł w cholerę monitor płaski od kompa i teraz mamy w zapasie ten stary szeroki buahahaha a tamten do naprawy musi iść albo kupimy nowy 🥴 🥴 w dodatku pojechałam dzisiaj do Gda wracam i Laura zrobiła sobie na czole siniaka i lekkiego guza i mój niby nie wie od czego, że nawet nie płakała tylko zostawił ją na chwilę samą w pokoju jak latała po podłodze ehh! No i teraz ma taką plamkę siną jeszcze jasną, ale pewnie jutro będzie już większa.
dzieci nie da się upilnować 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 😘
ale śliczny ten wrzesień cieplutko słonecznie chyba nawet lepiej niż w sierpniu 😮
jak odbieram Anastazję ze żłobka o 15 to spacerujemy sobie do 17-17:30 i jest super
w weekend koniecznie jedziemy nad morze
w zeszły weekend też mieliśmy jechać ale jesteśmy przed wypłatą i szkoda nam było kaski na paliwo
teraz nie odpuścimy taka okazja może się już w tym roku nie powtórzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂
ja miałam dwa ciężki dni w pracy, miałam awanturę z dyrą powiedziałam jej że czuje się dyskryminowana z powodu tego że ma dziecko, byłam w ciąży i na l4.
Najlepiej jak bym sobie szukała nowej roboty, bo dłużej z nią nie wytrzymam




A dlaczego się tak czujesz? daje Ci coś odczuć, że jesteś "gorsza" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂
ja miałam dwa ciężki dni w pracy, miałam awanturę z dyrą powiedziałam jej że czuje się dyskryminowana z powodu tego że ma dziecko, byłam w ciąży i na l4.
Najlepiej jak bym sobie szukała nowej roboty, bo dłużej z nią nie wytrzymam




A dlaczego się tak czujesz? daje Ci coś odczuć, że jesteś "gorsza" ?

Non stop opowiada wszystkim jakie to miała pracownice co na l4 poszły jak były w ciąży, że to taka straszna choroba przecież. Że teraz to karmienie piersią to jakieś nadużywanie. Wczoraj miałam wyjazd do Oświęcimia z koleżanka z pracy i dyr, służbowo od 7:30 do 18 i pewnie bysmy wrócili po 19 ale powiedziałam że ja mam dziecko małe w domu to zrobiła aferę czy dziecko jest same, i co się odzywam bo akurat tylko ja ma małe dziecko i pełno innych przykładów - to raczej pod mobbing podchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂
ja miałam dwa ciężki dni w pracy, miałam awanturę z dyrą powiedziałam jej że czuje się dyskryminowana z powodu tego że ma dziecko, byłam w ciąży i na l4.
Najlepiej jak bym sobie szukała nowej roboty, bo dłużej z nią nie wytrzymam




A dlaczego się tak czujesz? daje Ci coś odczuć, że jesteś "gorsza" ?

Non stop opowiada wszystkim jakie to miała pracownice co na l4 poszły jak były w ciąży, że to taka straszna choroba przecież. Że teraz to karmienie piersią to jakieś nadużywanie. Wczoraj miałam wyjazd do Oświęcimia z koleżanka z pracy i dyr, służbowo od 7:30 do 18 i pewnie bysmy wrócili po 19 ale powiedziałam że ja mam dziecko małe w domu to zrobiła aferę czy dziecko jest same, i co się odzywam bo akurat tylko ja ma małe dziecko i pełno innych przykładów - to raczej pod mobbing podchodzi
Nagrody rocznej nie dostałam ja i 2 koleżanki co w ciąży były i rodziły. Reszta dostała, a my za karę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...