Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Mój bartek głodny nie bedzie chodził, jak tylko jest głodny to woła "am am"

Hehehe Taki sobie w życiu poradzi 😉
Tosik coś nie chce gadać 🤔 Cały czas powtarza tylko ta-ta-ta-ta. Wczoraj nas zaskoczyła jak Karol Ją napastował, bo jak Ją mocno wkurzał to krzyczała NE!!!!!! 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
U Laury w kwestii zębów to nadal widać ledwo połowę zęba, u niej to 1 będzie się 2 miechy przebijać 😁 bo już to trwa z prawie 2tyg. a gdzie reszta.. bez sensu waszym dzieciom to tak sprawnie poszło kilka dni i ząb się wyrżnął.

Blue nie marudź!!! Ważne, że w ogóle coś się dzieje 🙂 U nas cały czas zupełnie nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
asia maryla spi dwa razy dziennie po pol godziny, godzine maks 🤪 a w nocy co chwile placze bo jej smoczek wypadnie. spi od 19:30 a juz 3 razy plakala. ja nie wiem co z nia jest.
u mnie tak samo chodze co chwile bo płacze dam jej smoczek i śpi a za 15 min to samo 😞

Asiu ja mam dokładnie to samo 😞 A już była poprawa i teraz problem znowu wrócił 😞 😞 😞 Najgorzej jak po takiej 'super' nocy trzeba iść do pracy... Normalnie jak zombie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂
ja miałam dwa ciężki dni w pracy, miałam awanturę z dyrą powiedziałam jej że czuje się dyskryminowana z powodu tego że ma dziecko, byłam w ciąży i na l4.
Najlepiej jak bym sobie szukała nowej roboty, bo dłużej z nią nie wytrzymam

O ludzieee!!! Masakra jakaś! Okropny babsztyl!! Współczuję Ci Justyś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Justa napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂
ja miałam dwa ciężki dni w pracy, miałam awanturę z dyrą powiedziałam jej że czuje się dyskryminowana z powodu tego że ma dziecko, byłam w ciąży i na l4.
Najlepiej jak bym sobie szukała nowej roboty, bo dłużej z nią nie wytrzymam

O ludzieee!!! Masakra jakaś! Okropny babsztyl!! Współczuję Ci Justyś...
i ja też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Marcel to taki tancor po tatusiu, zresztą było widać na nagraniu 🙂

No tak widać było, że ta sama gibkość w biodrach 😉
U nas też Kuba jest tym tańczącym, ja jakoś nie za zbytnio hehehe Karol za to uwielbia tańczyć breakdance'a 🙂
marcel nawet jak zobaczy że tatuś żeluje włosy to i dla niego też trzeba i jak tatuś się perfumuje to i Marcelka też trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Marcel to taki tancor po tatusiu, zresztą było widać na nagraniu 🙂

No tak widać było, że ta sama gibkość w biodrach 😉
U nas też Kuba jest tym tańczącym, ja jakoś nie za zbytnio hehehe Karol za to uwielbia tańczyć breakdance'a 🙂
marcel nawet jak zobaczy że tatuś żeluje włosy to i dla niego też trzeba i jak tatuś się perfumuje to i Marcelka też trzeba 🙂

Hehehe Słodkie 🙂 U nas Karol żelu nie uświadczy, bo tatuś łysol 🤪 Ale perfumować też się uwielbia 🙂 I jak kupowałam mu mundurek do szkoły, to najbardziej ucieszył się z tego, że będzie miał krawat -tak jak tatuś do pracy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Marcel to taki tancor po tatusiu, zresztą było widać na nagraniu 🙂

No tak widać było, że ta sama gibkość w biodrach 😉
U nas też Kuba jest tym tańczącym, ja jakoś nie za zbytnio hehehe Karol za to uwielbia tańczyć breakdance'a 🙂
marcel nawet jak zobaczy że tatuś żeluje włosy to i dla niego też trzeba i jak tatuś się perfumuje to i Marcelka też trzeba 🙂

Hehehe Słodkie 🙂 U nas Karol żelu nie uświadczy, bo tatuś łysol 🤪 Ale perfumować też się uwielbia 🙂 I jak kupowałam mu mundurek do szkoły, to najbardziej ucieszył się z tego, że będzie miał krawat -tak jak tatuś do pracy 😁 😁 😁
hihi elegancik ci rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
oklask dla was 🙂

Wzajemnie 😉
Muszę się pochwalić jaki płaszczyk kupiłam pipulce na zimę 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscf4573a.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8355/dscf4573a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dscf4576.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/83/dscf4576.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Uwielbiam Ją w nim 🙂 Taka stara maleńka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Już po spaniu 😞
Właśnie zmierzyłam Jej temp. i ma 38,1 😞 Dobrze, ze jutro wizyta...

Olu nieciekawie. U nas temperatura już nie występuje ale mały dalej nosem ciąga i cieknie woda z niego.

To u Was tez nie za fajnie... W ogóle zauważyłam, że teraz tego typu infekcje zbierają żniwa 😞
A jak długo się męczyliście z tymi objawami?? Byliście z tym u lekarza?? Co przyjmowaliście??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Hania napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Już po spaniu 😞
Właśnie zmierzyłam Jej temp. i ma 38,1 😞 Dobrze, ze jutro wizyta...

Olu nieciekawie. U nas temperatura już nie występuje ale mały dalej nosem ciąga i cieknie woda z niego.

To u Was tez nie za fajnie... W ogóle zauważyłam, że teraz tego typu infekcje zbierają żniwa 😞
A jak długo się męczyliście z tymi objawami?? Byliście z tym u lekarza?? Co przyjmowaliście??


Zaczeło się od kaszlu to dostaliśmy jakiś syropek z tego zrobiło się zapalenie oskrzeli wiec wypisał nam ZINNAT witamine c wapno i na karar majeranek i inhalacje z kropelek OLBAS OIL
Dwa tygodnie się męczyliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...