Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
83cm dluga


Faktycznie wielka jest 🤪 i to jak ! Ile Ty masz wzrostu i mąż?


ja 170cm ...a Boss 178
ale cory przewaznie ida w figure w matke wiec, nie panikuje 🙂
normalnie przy 170cm mam wage 56-58kg ................ tak jak ty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
o matko jaka dorodna ta Twoja Klarcia...moja to prawie jej połowa 😮 🙃
ciekawe czemu jedne tak tyją a inne nie chcą 🙃 moja zjada tak:
6 cyc
8 cyc
10 kaszka z butli 60 ml 🤢
13 obiad 130 g
14 cyc
17 deserek 130-150g
18 cyc
20 kaszka z butli 120-140 ml
cyc

no ale ona nie ma potrzeby jedzenia stałych posiłków...to typowy nie jadek, nie ma w tym przyjemności, a raczej męke 🤢 🤨 pewnie dlatego, bo Bartek w sumie je podobnie a 9 waży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
83cm dluga


Faktycznie wielka jest 🤪 i to jak ! Ile Ty masz wzrostu i mąż?


ja 170cm ...a Boss 178
ale cory przewaznie ida w figure w matke wiec, nie panikuje 🙂
normalnie przy 170cm mam wage 56-58kg ................ tak jak ty 😜


No właśnie "przeważnie" ale ja nie poszłam w mamy wzrost ona ma 177 a ja 170, że tak powiem kurdupel do niej, a ojciec 180. Ja mam nadzieję, że Laura też będzie mieć blisko 170 🙂 bo kurcze niefajnie by było jakby miała 150 z czymś. Moja koleżanka ma 160 i ciągle klnie przez to, bo każdy ją za dziecko ma, bo młodo przez to wygląda i jest drobna i nosi ubrania dla dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
o matko jaka dorodna ta Twoja Klarcia...moja to prawie jej połowa 😮 🙃
ciekawe czemu jedne tak tyją a inne nie chcą 🙃 moja zjada tak:
6 cyc
8 cyc
10 kaszka z butli 60 ml 🤢
13 obiad 130 g
14 cyc
17 deserek 130-150g
18 cyc
20 kaszka z butli 120-140 ml
cyc

no ale ona nie ma potrzeby jedzenia stałych posiłków...to typowy nie jadek, nie ma w tym przyjemności, a raczej męke 🤢 🤨 pewnie dlatego, bo Bartek w sumie je podobnie a 9 waży...


A Ty byłaś w młodości niejadkiem? bo ja miałam niedowagę i jeść nie lubiłam, mój to samo on to w ogóle był kościotrup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
83cm dluga


Faktycznie wielka jest 🤪 i to jak ! Ile Ty masz wzrostu i mąż?


ja 170cm ...a Boss 178
ale cory przewaznie ida w figure w matke wiec, nie panikuje 🙂
normalnie przy 170cm mam wage 56-58kg ................ tak jak ty 😜


No właśnie "przeważnie" ale ja nie poszłam w mamy wzrost ona ma 177 a ja 170, że tak powiem kurdupel do niej, a ojciec 180. Ja mam nadzieję, że Laura też będzie mieć blisko 170 🙂 bo kurcze niefajnie by było jakby miała 150 z czymś. Moja koleżanka ma 160 i ciągle klnie przez to, bo każdy ją za dziecko ma, bo młodo przez to wygląda i jest drobna i nosi ubrania dla dzieci 😁


Lagoonko,,, ja mowie o figurze , nie o wzroscie 🙂
Moja mam ma 154cm 🙂 tata-178 ...a ja 170
ale figure ,ksztalty , czy ksztalt piersi ,ud jak mama ..........dlatego nie boje sie, ze klarcia bedzie miala problemy z kilogramami
a tak poza tym ja stale kontroluje jej jedzenie,,, nawet jeszcze czekolady nie sprobowala , poki co wpajam w nia zamilowanie do owocow i warrzywek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wieku klarci tez podobno bylam niezly pulpet 🙂))

Blue...... innym razem dam foto,,,musze przeladowac na kompa,,,,,, Boss mi wszystkie foty z kompa zabral taki porzadek robil........... na dniach cos ci rzuce 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
83cm dluga


Faktycznie wielka jest 🤪 i to jak ! Ile Ty masz wzrostu i mąż?


ja 170cm ...a Boss 178
ale cory przewaznie ida w figure w matke wiec, nie panikuje 🙂
normalnie przy 170cm mam wage 56-58kg ................ tak jak ty 😜


No właśnie "przeważnie" ale ja nie poszłam w mamy wzrost ona ma 177 a ja 170, że tak powiem kurdupel do niej, a ojciec 180. Ja mam nadzieję, że Laura też będzie mieć blisko 170 🙂 bo kurcze niefajnie by było jakby miała 150 z czymś. Moja koleżanka ma 160 i ciągle klnie przez to, bo każdy ją za dziecko ma, bo młodo przez to wygląda i jest drobna i nosi ubrania dla dzieci 😁


Lagoonko,,, ja mowie o figurze , nie o wzroscie 🙂
Moja mam ma 154cm 🙂 tata-178 ...a ja 170
ale figure ,ksztalty , czy ksztalt piersi ,ud jak mama ..........dlatego nie boje sie, ze klarcia bedzie miala problemy z kilogramami
a tak poza tym ja stale kontroluje jej jedzenie,,, nawet jeszcze czekolady nie sprobowala , poki co wpajam w nia zamilowanie do owocow i warrzywek 😆


A figurę to się dziedziczy po rodzicach to fakt 🙂 no jak będzie dużo biegać, chodzić itd to szybko zgubi kg, a nasze patyki będą miały kości tylko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
a jak czesto swoim pociechom podajecie zoltko i w jakiej postaci?

ja co 2 dni dodaje do obiadku


Chyba powinno się podawać 2 razy w tyg. po pół żółtka, ale nie pamiętam dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
o matko jaka dorodna ta Twoja Klarcia...moja to prawie jej połowa 😮 🙃
ciekawe czemu jedne tak tyją a inne nie chcą 🙃 moja zjada tak:
6 cyc
8 cyc
10 kaszka z butli 60 ml 🤢
13 obiad 130 g
14 cyc
17 deserek 130-150g
18 cyc
20 kaszka z butli 120-140 ml
cyc

no ale ona nie ma potrzeby jedzenia stałych posiłków...to typowy nie jadek, nie ma w tym przyjemności, a raczej męke 🤢 🤨 pewnie dlatego, bo Bartek w sumie je podobnie a 9 waży...


A Ty byłaś w młodości niejadkiem? bo ja miałam niedowagę i jeść nie lubiłam, mój to samo on to w ogóle był kościotrup.

no, nie lubiłam jeść do roku 🙃 ale od podstawówki byłam już okrąglejsza, taki niewielki pulpet 😉
za to mój żarł do roku, a potem już nic mu nie odpowiadało 🙃
haha czyli co...moja cały czas będzie niejadkiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue Bartek porannej kaszy nie tknie jeśli nie będzie w niej owoców. W ruch poszły już banany, jabłka, gruszki, nektarynki, śliwki węgierki, aronia i maliny. Kombinuje na wszystkie sposoby żeby jadł i jakoś się udaje. Lekarz kazał go nie zmuszać skoro nie chce.
A tu tak bardziej szczegółowo co je
4.30 90 ml mleka
8.00 90ml kaszy z owocami
11.30 ok 90-120 zupy
14.00 drugie danie
16.00 mleko 90-120ml
18.00 owoc
19.30 120 ml mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dodaję żółtko 2 razy w tyg., a powinno się co drugi dzień pół...
z tym jej drobnym wyglądem to się już przyzwyczaiłam hehe i jakoś strasznie nie wygląda, ale boję się że jak teściowa będzie miała ją karmić to za szybko odpuści, albo da jej tylko 2 łyżeczki.
Przecież jak mój po roczku nie chciał jeść, to kupowała mu codziennie frytki bo to lubił 🤢 więc jak mi coś takiego wymyśli to padnę...już gada że powinnam jej ciasto piec (bo lubi wyjadać okruszki) a nie tam papki z owoców robić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...