Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
mnie to martwi co innego,,,, na jaki rozmiar kupic kombinezonik zimowy i jakiej wielkosci cieple buciki.... czy kupic takie akurat czy wieksze ????


Markowe rzeczy mają rozmiary większy, więc kup 80, a te niemarkowe to mogą mieć różne i 80 i 86 🙂 zależy co chcesz kupić. No i dzieci rosną teraz już tylko ok. 1-1,5cm na mieś. więc to nie tak dużo.

hahha,,,czyli 86,,,,bo moja w 80-kach obcisnieta jak parowka 🙂 wyglada jak paker z bulami 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Bartek w akcji wkońcu udało mi się go nagrać 😉
https://picasaweb.google.com/lh/photo/utk55fseUR-L1jMod1CUS3rFEC1QuPGWk_ls45eUjQA?feat=directlink


Moja podobnie robi, ale woli łapać za najwyższą szufladę a potem traci równowagę 😁 fajniutki Bartoszek jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
mnie to martwi co innego,,,, na jaki rozmiar kupic kombinezonik zimowy i jakiej wielkosci cieple buciki.... czy kupic takie akurat czy wieksze ????


Markowe rzeczy mają rozmiary większy, więc kup 80, a te niemarkowe to mogą mieć różne i 80 i 86 🙂 zależy co chcesz kupić. No i dzieci rosną teraz już tylko ok. 1-1,5cm na mieś. więc to nie tak dużo.

hahha,,,czyli 86,,,,bo moja w 80-kach obcisnieta jak parowka 🙂 wyglada jak paker z bulami 😁 😁 😁 😁


Moja tylko na wzrost się nie mieści do wielu rzeczy, a na grubość to wejdzie w 68 nawet 🙂 74 to nadal zwisy są, a 80 to już nie mówię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila co Ty masz za buciki dla Majki? 🙂

te na zdjęciu? a to takie jakby tenisówki, różowe w kwiatki 😉
to co dobre są te lidlowskie pieluchy? Może też spróbuję, bo w sumie moja nigdy nie miała problemów ze skórą na tyłku...
a jakie używacie teraz?
🙂

Pampers
Ale Bartek sobie radzi hehe, nawet z czymś tak ruchomym jak szuflada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Bartek w akcji wkońcu udało mi się go nagrać 😉
https://picasaweb.google.com/lh/photo/utk55fseUR-L1jMod1CUS3rFEC1QuPGWk_ls45eUjQA?feat=directlink


Moja podobnie robi, ale woli łapać za najwyższą szufladę a potem traci równowagę 😁 fajniutki Bartoszek jest 🙂


Dziękujemy. A jaki wredny musze dziś wieczorem nagrać lamentującego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja droga,,,kupilam material na zaslone i pokrycia na poduszki-do niego musialam kupic maszyne ........ poszylam
doszlam do wniosku, ze stol i krzesla mi w jadalni nie pasuja do zaslonki wiec kupilam nowy stol z krzeslami
nie popasowal mi stolik w salonie ,wiec i go juz zmienilam
teraz nie pasuje kolor scian wiec Boss bedzie malowal na weekend 🙂
malo tego ,,,, juz go namowilam na zmiane kanap bo skolei te nie beda pasowaly do nowego koloru scian i stolika
a wszystko zaczelo sie od glupiego materialu na zaslone 😁
mam mowi, ze jestem stuknieta...ciekawe dlaczego 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
mnie to martwi co innego,,,, na jaki rozmiar kupic kombinezonik zimowy i jakiej wielkosci cieple buciki.... czy kupic takie akurat czy wieksze ????


Markowe rzeczy mają rozmiary większy, więc kup 80, a te niemarkowe to mogą mieć różne i 80 i 86 🙂 zależy co chcesz kupić. No i dzieci rosną teraz już tylko ok. 1-1,5cm na mieś. więc to nie tak dużo.

hahha,,,czyli 86,,,,bo moja w 80-kach obcisnieta jak parowka 🙂 wyglada jak paker z bulami 😁 😁 😁 😁


Moja tylko na wzrost się nie mieści do wielu rzeczy, a na grubość to wejdzie w 68 nawet 🙂 74 to nadal zwisy są, a 80 to już nie mówię 😁


Bo Laura to tap madel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
a swoja droga,,,kupilam material na zaslone i pokrycia na poduszki-do niego musialam kupic maszyne ........ poszylam
doszlam do wniosku, ze stol i krzesla mi w jadalni nie pasuja do zaslonki wiec kupilam nowy stol z krzeslami
nie popasowal mi stolik w salonie ,wiec i go juz zmienilam
teraz nie pasuje kolor scian wiec Boss bedzie malowal na weekend 🙂
malo tego ,,,, juz go namowilam na zmiane kanap bo skolei te nie beda pasowaly do nowego koloru scian i stolika
a wszystko zaczelo sie od glupiego materialu na zaslone 😁
mam mowi, ze jestem stuknieta...ciekawe dlaczego 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Jesteś stuknięta 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
mnie to martwi co innego,,,, na jaki rozmiar kupic kombinezonik zimowy i jakiej wielkosci cieple buciki.... czy kupic takie akurat czy wieksze ????


Markowe rzeczy mają rozmiary większy, więc kup 80, a te niemarkowe to mogą mieć różne i 80 i 86 🙂 zależy co chcesz kupić. No i dzieci rosną teraz już tylko ok. 1-1,5cm na mieś. więc to nie tak dużo.

hahha,,,czyli 86,,,,bo moja w 80-kach obcisnieta jak parowka 🙂 wyglada jak paker z bulami 😁 😁 😁 😁


Moja tylko na wzrost się nie mieści do wielu rzeczy, a na grubość to wejdzie w 68 nawet 🙂 74 to nadal zwisy są, a 80 to już nie mówię 😁


Bo Laura to tap madel


Ta dokładnie, będzie jak Dżoana 😁 tylko włosy musi mieć za mną jak ja kiedyś takie jasny blond i jasne oczy i będzie podrywać fotografów 😁 szkoda, że mi ściemniały, ah fajnie było być jasną blondyną do prawie końca podstawówki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Hania,,skad jestes , z Suwalki?

rany, moja spi juz 1.40min (po nieprzespanej nocy)


A moja już śpi 2 raz od rana 😁 o 7 się obudziła zjadła i poszła spać i o 10 zjadła i od razu poszła spać bez żadnego marudzenia w łóżeczku. Od tygodnia mi się już nie budzi w nocy! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
a swoja droga,,,kupilam material na zaslone i pokrycia na poduszki-do niego musialam kupic maszyne ........ poszylam
doszlam do wniosku, ze stol i krzesla mi w jadalni nie pasuja do zaslonki wiec kupilam nowy stol z krzeslami
nie popasowal mi stolik w salonie ,wiec i go juz zmienilam
teraz nie pasuje kolor scian wiec Boss bedzie malowal na weekend 🙂
malo tego ,,,, juz go namowilam na zmiane kanap bo skolei te nie beda pasowaly do nowego koloru scian i stolika
a wszystko zaczelo sie od glupiego materialu na zaslone 😁
mam mowi, ze jestem stuknieta...ciekawe dlaczego 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

hehe też tak czasem mam 😉
ale aż tak daleko jeszcze nie zaszłam...choć jak na nowe mieszkanie i nowe meble to i tak już sporo pozamieniałam lub sprzedałam bo mi się jednak odwidziało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
mnie to martwi co innego,,,, na jaki rozmiar kupic kombinezonik zimowy i jakiej wielkosci cieple buciki.... czy kupic takie akurat czy wieksze ????


Markowe rzeczy mają rozmiary większy, więc kup 80, a te niemarkowe to mogą mieć różne i 80 i 86 🙂 zależy co chcesz kupić. No i dzieci rosną teraz już tylko ok. 1-1,5cm na mieś. więc to nie tak dużo.

hahha,,,czyli 86,,,,bo moja w 80-kach obcisnieta jak parowka 🙂 wyglada jak paker z bulami 😁 😁 😁 😁


Moja tylko na wzrost się nie mieści do wielu rzeczy, a na grubość to wejdzie w 68 nawet 🙂 74 to nadal zwisy są, a 80 to już nie mówię 😁


Bo Laura to tap madel


Ta dokładnie, będzie jak Dżoana 😁 tylko włosy musi mieć za mną jak ja kiedyś takie jasny blond i jasne oczy i będzie podrywać fotografów 😁 szkoda, że mi ściemniały, ah fajnie było być jasną blondyną do prawie końca podstawówki 😁


zacznij lepiej karmic to biedne dziecko 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Izabela napisał(a):
Hania,,skad jestes , z Suwalki?

rany, moja spi juz 1.40min (po nieprzespanej nocy)


Tak tak z suwałk a co??


bo widze S-ki 🙂)
ja pochodze z ketrzyna , dlatego to skojarzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Hania,,skad jestes , z Suwalki?

rany, moja spi juz 1.40min (po nieprzespanej nocy)


A moja już śpi 2 raz od rana 😁 o 7 się obudziła zjadła i poszła spać i o 10 zjadła i od razu poszła spać bez żadnego marudzenia w łóżeczku. Od tygodnia mi się już nie budzi w nocy! 🤪


Komu dobrze.
Ja widziałam teraz przez okno że wrzeszczący Bartek poszedł z Babcia na spacer 🙂 Haha ciekawa jestem kiedy jej się uspokoi i jak ona bedzie wyglądała z tym "Aniołkiem" na spacerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Bartkowi kupujemy 4 Dada ale chyba tez na lidla się przerzucimy


No to zależy od waszego gustu co wolicie. Ja tam wolę lekko sztywniejsze pieluchy na rzecz normalnej skóry. Nie każdemu one się spodobają to normalne. No i też w sumie pęcznieją tak jak Dada. Poza tym ja zmieniam często pieluchy, więc z oryginalnym pampersem bym nie wyrobiła, bo moje dziecię leje litry za każdym razem. Pampers po 2godz. to dosłownie gnój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...