Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kamilko jaką masz super modeleczkę 🙂

dzięki 😘
teraz możesz ją sama stroić a za kilka lat już będzie odwrotnie będzie ubierała się po swojemu 🙂

mam nadzieję że nie na czarno i z kolczykami w nosie 🤪 bo osiwieję 😉
Kasia u Ciebie jeszcze nic straconego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
o matko jaka dorodna ta Twoja Klarcia...moja to prawie jej połowa 😮 🙃
ciekawe czemu jedne tak tyją a inne nie chcą 🙃 moja zjada tak:
6 cyc
8 cyc
10 kaszka z butli 60 ml 🤢
13 obiad 130 g
14 cyc
17 deserek 130-150g
18 cyc
20 kaszka z butli 120-140 ml
cyc

no ale ona nie ma potrzeby jedzenia stałych posiłków...to typowy nie jadek, nie ma w tym przyjemności, a raczej męke 🤢 🤨 pewnie dlatego, bo Bartek w sumie je podobnie a 9 waży...


A Ty byłaś w młodości niejadkiem? bo ja miałam niedowagę i jeść nie lubiłam, mój to samo on to w ogóle był kościotrup.

no, nie lubiłam jeść do roku 🙃 ale od podstawówki byłam już okrąglejsza, taki niewielki pulpet 😉
za to mój żarł do roku, a potem już nic mu nie odpowiadało 🙃
haha czyli co...moja cały czas będzie niejadkiem 🤪


Kamilko jeśli mówisz o moim Bartku to żeby nie refluks i jego zamiłowanie do ruchu to by pewnie ważył więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kamilko jaką masz super modeleczkę 🙂

dzięki 😘
teraz możesz ją sama stroić a za kilka lat już będzie odwrotnie będzie ubierała się po swojemu 🙂

mam nadzieję że nie na czarno i z kolczykami w nosie 🤪 bo osiwieję 😉
Kasia u Ciebie jeszcze nic straconego 😉
hehe najpierw wy po drugim dziecku urodźcie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
o matko jaka dorodna ta Twoja Klarcia...moja to prawie jej połowa 😮 🙃
ciekawe czemu jedne tak tyją a inne nie chcą 🙃 moja zjada tak:
6 cyc
8 cyc
10 kaszka z butli 60 ml 🤢
13 obiad 130 g
14 cyc
17 deserek 130-150g
18 cyc
20 kaszka z butli 120-140 ml
cyc

no ale ona nie ma potrzeby jedzenia stałych posiłków...to typowy nie jadek, nie ma w tym przyjemności, a raczej męke 🤢 🤨 pewnie dlatego, bo Bartek w sumie je podobnie a 9 waży...


A Ty byłaś w młodości niejadkiem? bo ja miałam niedowagę i jeść nie lubiłam, mój to samo on to w ogóle był kościotrup.

no, nie lubiłam jeść do roku 🙃 ale od podstawówki byłam już okrąglejsza, taki niewielki pulpet 😉
za to mój żarł do roku, a potem już nic mu nie odpowiadało 🙃
haha czyli co...moja cały czas będzie niejadkiem 🤪


Kamilko jeśli mówisz o moim Bartku to żeby nie refluks i jego zamiłowanie do ruchu to by pewnie ważył więcej 🙂

moja też bardzo dużo się rusza...i wszystko co zje to spala 😉
jednak jak patrzę no to je trochę więcej niż moja...
dobra idę robić jej obiadek....cudowne chwile dla nas obu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kamilko jaką masz super modeleczkę 🙂

dzięki 😘
teraz możesz ją sama stroić a za kilka lat już będzie odwrotnie będzie ubierała się po swojemu 🙂

mam nadzieję że nie na czarno i z kolczykami w nosie 🤪 bo osiwieję 😉
Kasia u Ciebie jeszcze nic straconego 😉
hehe najpierw wy po drugim dziecku urodźcie 😜

nie no Kaśka, nawet jak zaczniesz za 7 lat to fajna różnica wieku...2 starszych braci i rozpieszczana siostrzyczka/córeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
ja dodaję żółtko 2 razy w tyg., a powinno się co drugi dzień pół...
z tym jej drobnym wyglądem to się już przyzwyczaiłam hehe i jakoś strasznie nie wygląda, ale boję się że jak teściowa będzie miała ją karmić to za szybko odpuści, albo da jej tylko 2 łyżeczki.
Przecież jak mój po roczku nie chciał jeść, to kupowała mu codziennie frytki bo to lubił 🤢 więc jak mi coś takiego wymyśli to padnę...już gada że powinnam jej ciasto piec (bo lubi wyjadać okruszki) a nie tam papki z owoców robić 🙃


Niezła Teściowa

Mój mąż uznał że jestem nienormalną matka bo kazałam teściowej i niani prowadzić dziennik co ile i o której Bartek je.

Co do żółtka to co drugi dzień mu daje. Czasami jest to jajecznicza z masełkiem i kurczakiem czasami w zupie a czasami z drugim daniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
ja dodaję żółtko 2 razy w tyg., a powinno się co drugi dzień pół...
z tym jej drobnym wyglądem to się już przyzwyczaiłam hehe i jakoś strasznie nie wygląda, ale boję się że jak teściowa będzie miała ją karmić to za szybko odpuści, albo da jej tylko 2 łyżeczki.
Przecież jak mój po roczku nie chciał jeść, to kupowała mu codziennie frytki bo to lubił 🤢 więc jak mi coś takiego wymyśli to padnę...już gada że powinnam jej ciasto piec (bo lubi wyjadać okruszki) a nie tam papki z owoców robić 🙃


Ja też się tego bym była, a moja matka jest lepsza uparcie twierdzi, że Laura nie lubi mleka, bo to modyf. a jakbym robiła jej na zwykłym mleku uht to by wszystko jadła 🤪 że mam jej dawać takie mleko 😁 😁 😁 ręce opadają, to, że mnie tak karmiła to nie znaczy, że mi to na dobre wyszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
o matko jaka dorodna ta Twoja Klarcia...moja to prawie jej połowa 😮 🙃
ciekawe czemu jedne tak tyją a inne nie chcą 🙃 moja zjada tak:
6 cyc
8 cyc
10 kaszka z butli 60 ml 🤢
13 obiad 130 g
14 cyc
17 deserek 130-150g
18 cyc
20 kaszka z butli 120-140 ml
cyc

no ale ona nie ma potrzeby jedzenia stałych posiłków...to typowy nie jadek, nie ma w tym przyjemności, a raczej męke 🤢 🤨 pewnie dlatego, bo Bartek w sumie je podobnie a 9 waży...


A Ty byłaś w młodości niejadkiem? bo ja miałam niedowagę i jeść nie lubiłam, mój to samo on to w ogóle był kościotrup.

no, nie lubiłam jeść do roku 🙃 ale od podstawówki byłam już okrąglejsza, taki niewielki pulpet 😉
za to mój żarł do roku, a potem już nic mu nie odpowiadało 🙃
haha czyli co...moja cały czas będzie niejadkiem 🤪


Kamilko jeśli mówisz o moim Bartku to żeby nie refluks i jego zamiłowanie do ruchu to by pewnie ważył więcej 🙂


Kamila mówi o sobie, że była pulpetem chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja dodaję żółtko 2 razy w tyg., a powinno się co drugi dzień pół...
z tym jej drobnym wyglądem to się już przyzwyczaiłam hehe i jakoś strasznie nie wygląda, ale boję się że jak teściowa będzie miała ją karmić to za szybko odpuści, albo da jej tylko 2 łyżeczki.
Przecież jak mój po roczku nie chciał jeść, to kupowała mu codziennie frytki bo to lubił 🤢 więc jak mi coś takiego wymyśli to padnę...już gada że powinnam jej ciasto piec (bo lubi wyjadać okruszki) a nie tam papki z owoców robić 🙃


Niezła Teściowa

Mój mąż uznał że jestem nienormalną matka bo kazałam teściowej i niani prowadzić dziennik co ile i o której Bartek je.

Co do żółtka to co drugi dzień mu daje. Czasami jest to jajecznicza z masełkiem i kurczakiem czasami w zupie a czasami z drugim daniem 🙂


Jak ja prowadziłam dziennik do pół roku to też każdy musiał wszystko wpisywać i co najgorsze.. nie za bardzo im wierzyłam jak mówili, że wszystko zjadła 😉 do teraz nie wierzę, bo tylko ja się nie poddaje z jej humorami, a od innych ona za bardzo nie chce jeść, mój się jej kojarzy z zabawą i zaczyna pluć albo buzi nie otwiera jak jej daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
no ale ona nie ma potrzeby jedzenia stałych posiłków...to typowy nie jadek, nie ma w tym przyjemności, a raczej męke 🤢 🤨 pewnie dlatego, bo Bartek w sumie je podobnie a 9 waży...





Blue chodziło mi o to


A już kumam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja dodaję żółtko 2 razy w tyg., a powinno się co drugi dzień pół...
z tym jej drobnym wyglądem to się już przyzwyczaiłam hehe i jakoś strasznie nie wygląda, ale boję się że jak teściowa będzie miała ją karmić to za szybko odpuści, albo da jej tylko 2 łyżeczki.
Przecież jak mój po roczku nie chciał jeść, to kupowała mu codziennie frytki bo to lubił 🤢 więc jak mi coś takiego wymyśli to padnę...już gada że powinnam jej ciasto piec (bo lubi wyjadać okruszki) a nie tam papki z owoców robić 🙃


Niezła Teściowa

Mój mąż uznał że jestem nienormalną matka bo kazałam teściowej i niani prowadzić dziennik co ile i o której Bartek je.

Co do żółtka to co drugi dzień mu daje. Czasami jest to jajecznicza z masełkiem i kurczakiem czasami w zupie a czasami z drugim daniem 🙂


Jak ja prowadziłam dziennik do pół roku to też każdy musiał wszystko wpisywać i co najgorsze.. nie za bardzo im wierzyłam jak mówili, że wszystko zjadła 😉 do teraz nie wierzę, bo tylko ja się nie poddaje z jej humorami, a od innych ona za bardzo nie chce jeść, mój się jej kojarzy z zabawą i zaczyna pluć albo buzi nie otwiera jak jej daję.


Podobnie jest jak Adam karmi Bartka to pluje na niego zaciska paszcze i jeszcze podrafi wyjąć jedzenie z paszczy i się wysmarować nim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja dodaję żółtko 2 razy w tyg., a powinno się co drugi dzień pół...
z tym jej drobnym wyglądem to się już przyzwyczaiłam hehe i jakoś strasznie nie wygląda, ale boję się że jak teściowa będzie miała ją karmić to za szybko odpuści, albo da jej tylko 2 łyżeczki.
Przecież jak mój po roczku nie chciał jeść, to kupowała mu codziennie frytki bo to lubił 🤢 więc jak mi coś takiego wymyśli to padnę...już gada że powinnam jej ciasto piec (bo lubi wyjadać okruszki) a nie tam papki z owoców robić 🙃


Niezła Teściowa

Mój mąż uznał że jestem nienormalną matka bo kazałam teściowej i niani prowadzić dziennik co ile i o której Bartek je.

Co do żółtka to co drugi dzień mu daje. Czasami jest to jajecznicza z masełkiem i kurczakiem czasami w zupie a czasami z drugim daniem 🙂


Jak ja prowadziłam dziennik do pół roku to też każdy musiał wszystko wpisywać i co najgorsze.. nie za bardzo im wierzyłam jak mówili, że wszystko zjadła 😉 do teraz nie wierzę, bo tylko ja się nie poddaje z jej humorami, a od innych ona za bardzo nie chce jeść, mój się jej kojarzy z zabawą i zaczyna pluć albo buzi nie otwiera jak jej daję.


Podobnie jest jak Adam karmi Bartka to pluje na niego zaciska paszcze i jeszcze podrafi wyjąć jedzenie z paszczy i się wysmarować nim 😁


No widzisz tylko my się kojarzymy im z jedzeniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą prawie zawału dostałam, Laura bawiła się kablem od lampy i chyba nim uderzała o podłogę, bo widziałam błyski jak lampa się gasiła i zapalała, normalnie aż mi zimno się zrobiło jak to widziałam i jeszcze ten kabel szarpała jak na nią krzyczałam, że nie ma tak robić i jeszcze się śmiała. Z oka nie można jej spuścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No my jesteśmy już w domu i Bartek upodobał sobie drzwi do pokoju spuściłam go z oka a ten jak nie runął na podłogę, malo zawału nie dostałam wył wył ale po chwili się uspokoił i dobrze już jest teraz majstruje przy szafce z pampersami i mlekiem. Ciekawa jestem kiedy paluchy przytnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Sonia też broi 😠 😲dzisiaj mało zawału nie dostałam 🥴 miałam wysunięty dolny kosz od zmywarki i tam był koszyk ze sztućcami i nawet nie wiem kiedy podjechała w chodziku i ja sie odwracam a ona trzyma nóż w ręce i to złapała za to metalowe nie za drewnianą rączke 😲 😲 😲nie przecięłam sie bo leeko trzymała a ja sie akurat odwróciłam ale normalnie nie moge do teraz dojść do siebie 😞 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm.. Laura w trakcie jedzenia obiadu miała histerię jak tylko odsuwałam łyżeczkę żeby znowu nabrać jedzenie, zjadła 190g jednego obiadku i zaczęła płakać, że chce jeszcze i zjadła kolejne 190 obiadu 😮 kurde i nie jadła go na siłę, tylko tak normalnie, to ciekawe ile jeszcze by zjadła dobre 380g 😁 będę musiała do tego 1 obiadku dorabiać resztę jedzenia, bo mnie puści z torbami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...