Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hania napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ahaaa sto lat dla Klarci...dziś 9 miesięcy kończy[color=red][/color]! 🤪

Od nas równierz 😘 😘 😘 😘 😘


O ja głupia nawet nie zauważyłam!! Buziony 😘 😘 😘 stara dupa już z niej jest 😁 A ile już waży? 11kg? masakra! 🤪 moja wczoraj najedzona ważyła 8,3kg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
TO JA KLARCIA:::::::::WLASNIE WSTALAM; I CIOCIOM DZIEKUJE ZA ZYCZONKA 😘 😘 😘
ja juz naprawde jestem Duza Duza Duza 😎


Matka pokaż jakieś aktualne zdjęcie naszego pulpecika 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ahaaa sto lat dla Klarci...dziś 9 miesięcy kończy[color=red][/color]! 🤪

Od nas równierz 😘 😘 😘 😘 😘


O ja głupia nawet nie zauważyłam!! Buziony 😘 😘 😘 stara dupa już z niej jest 😁 A ile już waży? 11kg? masakra! 🤪 moja wczoraj najedzona ważyła 8,3kg 😁


cale 11 kg 🙂 ....ale ide ja zwazyc , spr czy cos sie przybralo hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Ciocie, to znowu ja Klara ...chcialam powiedziec , ze mamusia mnie dobrze karmi ...nie tak jak ciocia Blue swoja Laurke 😜
waze cale 11,5kg! 🤪 😎 😁


O matko 😁 to teraz zobacz 8,3kg do 11,5kg hmm to Twoja musi mieć nieziemski apetyt, moja tylko dużo wcina obiadów a mleczne posiłki je maks 150.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie porównanie z wyglądu Lidlowskie nie są takie ciekawe hehe 🙂


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/oo003.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8081/oo003.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/oo004e.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6024/oo004e.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/oo005.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5937/oo005.jpg[/IMG][/URL]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Macie porównanie z wyglądu Lidlowskie nie są takie ciekawe hehe 🙂


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/oo003.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8081/oo003.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/oo004e.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6024/oo004e.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/oo005.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5937/oo005.jpg[/IMG][/URL]




Blue nie jest tak źle.
Ja spróbuje Lidlowych bo u nas też ten klej zostaje na dupasku i potem ranka się robi 😠 ale to nie zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue ile Laura zjada mlecznych posiłków i mleka w ciągu dnia??

u nas jest tak
4.30 90ml mleka
8.00 90ml kaszki na gęsto owocowej
16.00 120ml kaszy na gęsto zbożowej
19.30 120 mleka


Ostatnio jadła tak:
150ml samo mleko
150ml kaszka na gęsto
190g obiad i deserek
190g słoik jogurtu z bananem
150ml kaszka lub mleko samo


albo 120ml samo mleko
120ml kaszka na gęsto
120ml kaszka na gęsto
190g obiad i deserek
120ml kaszka na gęsto lub mleko samo.


Poprawiła się w jedzeniu odkąd ten ząb rośnie 😁 ale przeważnie samo mleko pije raz dziennie i wodę lub herbatę pije 10-30ml na dzień to skąd tyle sika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U MNIE
7.00 - mleko z cyca
9.00-10.00 - 180g kaszki jogurtowej na gesto
11.00 - 50g. - mleczny deserek owocowy
13.00 - 100-150g obiadek warzywa z miesem
17.00 - 120-150g. deser owocowy
20.00 -180-190g kaszka na noc na gesto
23.00 - cyc
noc - cyc na zyczenie 8czyli do oporu )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
U MNIE
7.00 - mleko z cyca
9.00-10.00 - 180g kaszki jogurtowej na gesto
11.00 - 50g. - mleczny deserek owocowy
13.00 - 100-150g obiadek warzywa z miesem
17.00 - 120-150g. deser owocowy
20.00 -180-190g kaszka na noc na gesto
23.00 - cyc
noc - cyc na zyczenie 8czyli do oporu )


No to od czego ona tak tyje? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
a tego jeszcze nie wiem 😁 😁 😁
chociaz ostatnio spauzowalismy,,,bo Boss praca za bardzo zmeczony ,a ja po dniu z mala , to marze tylko zeby 3 godziny ciagiem w nocy przespac


Hehehe ciężko jest co 😁 to może poczekajcie do roku to coś się zmieni 🙂
dzieci nasze będą już na pewno większe i bardziej kumate (mam nadzieję!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
a tego jeszcze nie wiem 😁 😁 😁
chociaz ostatnio spauzowalismy,,,bo Boss praca za bardzo zmeczony ,a ja po dniu z mala , to marze tylko zeby 3 godziny ciagiem w nocy przespac


Hehehe ciężko jest co 😁 to może poczekajcie do roku to coś się zmieni 🙂
dzieci nasze będą już na pewno większe i bardziej kumate (mam nadzieję!!)



ciezko,ale te usmiechy wynagradzaja wszystko 🙂
a czekac nie ma co, bo nie wiadomo kiedy Bog da i ile da 😆

ide zmierzyc Lale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
a tego jeszcze nie wiem 😁 😁 😁
chociaz ostatnio spauzowalismy,,,bo Boss praca za bardzo zmeczony ,a ja po dniu z mala , to marze tylko zeby 3 godziny ciagiem w nocy przespac


Hehehe ciężko jest co 😁 to może poczekajcie do roku to coś się zmieni 🙂
dzieci nasze będą już na pewno większe i bardziej kumate (mam nadzieję!!)



ciezko,ale te usmiechy wynagradzaja wszystko 🙂
a czekac nie ma co, bo nie wiadomo kiedy Bog da i ile da 😆

ide zmierzyc Lale


Bliźniaki 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...