Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
cześć dziewczyny ale mam doła
okazało się że ten pracodawca u którego się zatrudniłam jest niewypłacalny i właśnie mi zakomunikował że wypłatę otrzymam jak oddamy jakiś projekt gotowy inwestorowi a to nastąpi nie wcześniej niż pod koniec listopada 😠
normalnie jestem załamana
zwolniłam się z budżetówki, zaryzykowałam i zaufałam mu jednocześnie a on mi taki numer wywalił i to jeszcze przed pierwszą wypłatą
wyć się chce

no to faktycznie wywinął kawał ;/ dasz radę Kochana musisz dać radę 😘 nie załamuj się !


Dacie radę z pensji męża? bo jeśli tak to się tak bardzo nie przejmuj, ale i tak kawał świni z tego faceta dobrze wie, że masz dziecko na utrzymaniu 🤢

nie damy samych opłat mamy na 3300 a maż zarabia 2800 🤨
a za co żyć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
cześć dziewczyny ale mam doła
okazało się że ten pracodawca u którego się zatrudniłam jest niewypłacalny i właśnie mi zakomunikował że wypłatę otrzymam jak oddamy jakiś projekt gotowy inwestorowi a to nastąpi nie wcześniej niż pod koniec listopada 😠
normalnie jestem załamana
zwolniłam się z budżetówki, zaryzykowałam i zaufałam mu jednocześnie a on mi taki numer wywalił i to jeszcze przed pierwszą wypłatą
wyć się chce

no to faktycznie wywinął kawał ;/ dasz radę Kochana musisz dać radę 😘 nie załamuj się !


Dacie radę z pensji męża? bo jeśli tak to się tak bardzo nie przejmuj, ale i tak kawał świni z tego faceta dobrze wie, że masz dziecko na utrzymaniu 🤢

nie damy samych opłat mamy na 3300 a maż zarabia 2800 🤨
a za co żyć 🤨

ja nie wiem o czym tacy ludzie myślą 🤢 współczuję ci Honorata.
zatrudniają ludzi wiedząc że nie mają kasy na wypłaty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sonia śliczna dziewczyneczka 🙂 lubi sukieneczki jak Maja 😜 matka my nie nadążymy im kupować 😉
Ania a Twój Darek też dorodny hehe, fajnie na zdjęciu z Judytką wygląda 🙂
mojej chyba niedługo wyjdzie górna jedynka bo ma tak ostre dziąslo, że szok. Normalnie czuć zęba tylko pokrytego mięskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Sonia to w przeciwieństwie jak wygląda na zdjęciach jest małym diabełkiem 😠dzisiaj dala mi tak popalić że plakać mi sie chciało 😞achhh mam nadzieje że jej to minie 🙂
A w gondoli nie jeżdzi tylko czasem ją tak koło domu sadzam jak stoje z boku bo fajnie podnosi sie do góry i stoi na nóżkach 🙃
A to niebieskie to takie siedzonko teściowa mi kupiła jeszcze jest taki stoliczek doczepiany i wszędzie to moge postawić i ona za cholere z tego nie wylezie 😉 😜bardzo bezpieczne to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Sonia śliczna dziewczyneczka 🙂 lubi sukieneczki jak Maja 😜 matka my nie nadążymy im kupować 😉
Ania a Twój Darek też dorodny hehe, fajnie na zdjęciu z Judytką wygląda 🙂
mojej chyba niedługo wyjdzie górna jedynka bo ma tak ostre dziąslo, że szok. Normalnie czuć zęba tylko pokrytego mięskiem 🙂
Nom sukienki uwielbiam a najwięcej ma tych ogrodniczek super są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka strasznie Ci współczuję, my akurat dajemy radę z 1 pensji, bo nie mamy takich kosztów "aż" ale jak była zima to prawie non stop żyliśmy na karcie kredytowej, bo ciągle były jakieś masakryczne wydatki. Teraz mam nadzieję, że będzie lepiej. No i karta spłacona jest, to nie jest tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nadal jeździ w gondoli, bo nie wiem jaką spacerówkę kupić 🙂 ale gondola jest też spacerówką, bo można ustawiać sobie pochylenie itd. no, ale wiadomo duży wózek to nie to samo 🙂

Asia Sonia nie wygląda na te 9kg 🙂 laska jak nic! Wczoraj tak klnęłam na swoją, że sobie nie wyobrażacie też mi się chciało płakać z nerwów, zrobiłam jej mleko, a ona zaczęła wyć, to się uspokoić nie mogła wszędzie jej źle było, rzucała mi się na rękach, no w szał wpadła, bo mleko miała pić, na sam widok butli darła się wniebogłosy, mi już nerwów nie starczało 😠 takich dni nienawidzę i mam same negatywne myśli o niej. I wiecie jak wyglądała jej kolacja? z tego mleka zrobiłam kaszkę zaczęła pluć jak głupia, wzięłam słoik jabłek też źle! dalej histeria i w między czasie mój przyniósł mi jedzenie z grilla bo wieczorem robiliśmy no i jak to zobaczyła, że chcę jej dać jabłko lub kaszkę a sama jem mięso i chleb to się rozpłakała na dobre i jak zwykle zaczęła rzucać to dałam jej kawałek chleba z grilla takiego wysuszonego. No i zadowolona jadła nie pozwoliła sobie wziąć no i jadła chleb na przemian z łyżkami jabłka. Zjadła cały słoik i ten chleb co jej dałam. Nienormalne dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...