Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Blue rozumiem że Laura to robi ale mój Bartek też i tego nie kumam końcu to chłopak. Wczoraj moje małe Potworzysko zdziamgało nowe szpilki babci normalnie teściowa wpadnie w szał jak zobaczy co jej kochany wnusio zmajstrował. Mały zostawił ślady po swoich ząbkach na oskach gdy nikt na niego nie zwracał uwagi 😁

🤪 szczęśliwa nie będzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
hej 🙂
moja póki co nie umie otwierać szuflad które mamy w domu 😉 bo większość jest bezuchwytowa 😎
za to na szafce rtv stoi dvd z fajną klapeczką którą można sobie otwierać, tylko boję się że mi kiedyś to urwie 🤢


Albo zacznie ściągać 😁 a Laura jak idzie do naszego łóżka to próbuje się na nie wdrapać jak to śmiesznie wygląda 🙂 tyle, że sił bida nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można nagrać każdej śmiesznej chwili naszych dzieci, ostatnio zostawiłam ją na chwilę w pokoju wracam i mnie wmurowało, a ona sobie ładnie siedzi, ręce na dole przy nogach mina niewiniątka z skarpetką w buzi buahahahahah! normalnie jak pies wyglądała i się na mnie tak patrzyła i musiałam sama skarpetkę wziąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue rozumiem że Laura to robi ale mój Bartek też i tego nie kumam końcu to chłopak. Wczoraj moje małe Potworzysko zdziamgało nowe szpilki babci normalnie teściowa wpadnie w szał jak zobaczy co jej kochany wnusio zmajstrował. Mały zostawił ślady po swoich ząbkach na oskach gdy nikt na niego nie zwracał uwagi 😁



I z jednej strony się cieszę, że mam chwilowo bezzębne dziecko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Szkoda, że nie można nagrać każdej śmiesznej chwili naszych dzieci, ostatnio zostawiłam ją na chwilę w pokoju wracam i mnie wmurowało, a ona sobie ładnie siedzi, ręce na dole przy nogach mina niewiniątka z skarpetką w buzi buahahahahah! normalnie jak pies wyglądała i się na mnie tak patrzyła i musiałam sama skarpetkę wziąć 😁

można, zamontuj sobie kamery w całym domu 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale nadal pięknie...
poszłyśmy dziś do miasta, połaziłam po sklepach i kpiłam sobie kozaki na zimę... ☺️ moja ostatnia kasa ehh, ale co tam 😉 potem mąż bedzie stawiał 😜
teraz gotuję rosół, Maja zjadła trochę krupniczku więc jeszcze potem dostanie mamusinego rosołu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, że moje dziecię nie chce pić i jeść produktów mlecznych 🤪 rano tylko mleko wypiła o 12 obiad zjadła cały i teraz ugotowałam jej ryżu to wcinała, że hoho.. dodałam mleka to już jej nie bardzo szło to jedzenie, to trochę wylałam i dodałam jabłka 🙂 to się powiedzmy z lekka objadła, oby tylko zatwardzenia nie miała po takiej ilości ryżu i normalnie go żuła, także jestem w szoku, że je takie kawałki i to po kilka na raz. Nie było ani jednego odruchu wymiotnego 😎 no i wreszcie "coś" zaczęła jeść ode mnie haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja dziś po raz pierwszy zjadła aż 280 ml obiadku 🙃 z wczoraj zostało ok 150g krupniku a dziś ugotowałam rosół, dodałam makaronu, pogniotłam marchew, mięsko i zagęściłam kleikiem i zjadła ponad pół szklanki 🙂 ehhh jak ja bym chciała tak codziennie...w dodatku się dopominała co jeszcze nigdy się nie zdarzyło hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
moja dziś po raz pierwszy zjadła aż 280 ml obiadku 🙃 z wczoraj zostało ok 150g krupniku a dziś ugotowałam rosół, dodałam makaronu, pogniotłam marchew, mięsko i zagęściłam kleikiem i zjadła ponad pół szklanki 🙂 ehhh jak ja bym chciała tak codziennie...w dodatku się dopominała co jeszcze nigdy się nie zdarzyło hehe
no to super 🙂 oklask dla Majki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam od lekarza (Kolo przyznaję Ci rację zresztą nie po raz pierwszy) kamień spadł mi z serca 🙂 Laurze zbiera się woskowina w uszach i przepisał nam spray do uszu kurcze drogi był 30zł, no, ale mam nadzieję, że pomoże. No i sama wizyta 60 to wydaliśmy 90zł za 5min rozmowy 😁 ale było to warte tego, że nie mam się czym przejmować. Wszystko mi wyjaśnił, sprawdził jej uszy, nie ma żadnego stanu zapalnego ani korka, tylko woskowina obkleja się dookoła, a że ma wąskie przewody to ją to może swędzieć, mam uważać podczas kąpieli żeby uszu nie zamaczać nawet mogę kupić małe stopery i jej zakładać, co jeszcze hmm aha 🙂 był chłopiec w poczekalni z 19 stycznia taki pulchniutki 🤪 i zalecał się do Laury, a ona do niego... ta kobitka też rodziła w tym samym szpitalu co ja 🙂 no i co najlepsze Laura w ogóle nie płakała w gabinecie lekarza a nawet się do niego uśmiechała i próbowała ściągnąć jego karty z biurka. Czyli wychodzi na to, że kobiet nie lubi a facetów podrywa 😁 😎 A lekarz marzenie ciągle mówił o małej "myszka" to "myszka" tamto.
Fajnie zwraca się do dziewczynek 🙂

Kamila zobaczysz jeszcze w Majce obudzi się mały żarłok 🤪 to dopiero początek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 😘 u Nas znowu od samego rana piski i wrzaski, Darek ciągle płacze, nie chce usypiać w łóżeczku tylko chce siedzieć na kolanach wtulać się we mnie i dopiero wtedy zasypia 😞
to już 3 dzień jego złego humoru, a ja nie mam siły. W sumie jednym rozwiązaniem jest wychodzenie z domu rano i spacerowanie aż do wieczora bo wtedy jest cisza no ale tak też się nie da 😠 i w sumie jak tylko się obudziłam to już chciałam żeby był wieczór 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 😉
Blue widzisz ! ! ! Panikaro jedna ! ! ! 😘 😘 😘 mówiłam że jest wszystko ok 😉
Aniu wpadaj do mnie 😜 taka pogoda... ehh 😞
wstawiłam pranie i muszę czekać aż sie wypierze 😠
kompletnie nie mam na nic ochoty, wczoraj pokłóciłam się z Adamem... dobrze że dostanę zasiłek to będę miała 1000zł swoje to będę wiedziała że na coś mnie stać... 😉no ale trzeba będzie kupić węgiel... same wydatki 😠
wyciągnęłam schabik z zamrażarki i dzisiaj na obiad Schab a la Strogonoff z knorra ☺️
ale bardzo nam smakuje więc niech się Adam cieszy że w ogóle będzie obiad 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hejka 😉
Blue widzisz ! ! ! Panikaro jedna ! ! ! 😘 😘 😘 mówiłam że jest wszystko ok 😉
Aniu wpadaj do mnie 😜 taka pogoda... ehh 😞
wstawiłam pranie i muszę czekać aż sie wypierze 😠
kompletnie nie mam na nic ochoty, wczoraj pokłóciłam się z Adamem... dobrze że dostanę zasiłek to będę miała 1000zł swoje to będę wiedziała że na coś mnie stać... 😉no ale trzeba będzie kupić węgiel... same wydatki 😠
wyciągnęłam schabik z zamrażarki i dzisiaj na obiad Schab a la Strogonoff z knorra ☺️
ale bardzo nam smakuje więc niech się Adam cieszy że w ogóle będzie obiad 🤪

nie chce mi się :P muszę posprzątać Darkowi jakiś obiad zrobić pranie wstawić pełno roboty, a zero chęci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
A Judyta jak normalnie uwielbia barszczyk i buraczki w nim tak wczoraj dostała ziemniaczki, pierś i buraczki i nie chciała jeść... i przez te buraczki nie zjadła obiadku do końca bo cały czas miała zamkniętą buzię bo myślała że Jej je daje 😠

dzieci są dziwne... Darek ubóstwia gotowaną marchewkę i ziemniaki, a ostatnio zjadł jeden kawałeczek i więcej nie tknął 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej piękne 🙂

Moja wredota wczoraj zamiast mleka na kolację dostała 2 obiad, jaka szczęśliwa była, ciągle szeroko buzię otwierała, żeby tak za kaszką była 😉 i potem poszła sobie spać bez większego marudzenia.

Moja obiadkami ze słoików nie gardzi, ale za to zupkami potrafi 😁 pół zje i więcej nie chce. Ona ma to po mnie, bo dla mnie obiad to ziemniaki, mięcho i warzywa a nie jakieś zupy-lury 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue moją też uszy swędziały od woskowiny 😉 byliśmy u lekarza tuż przed wyjazdem nad morze bo bałam się że tam ją coś złapie i wolałam sprawdzić, stale się ciągnęła...no ale okazało się to samo co u Ciebie i dostałyśmy krople Cerumex...
u mnie dziś wieje i już nie jest tak słonecznie jak w ostatnie dni, nie wiem co to będzie jak przyjdą takie zimne i deszczowe dni 😠
teraz to cały czas myślę o pracy, co raz bliżej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...